2020 Balandžio 08 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mokslo metų pradžios šventė Tauragėje – su linksmybėmis ir nemokamomis pramogomis visai šeimai!

  • Įkelta: 2019-08-30

Tauragėje tradiciškai – jau  penktą kartą rengiama ypatinga šventė, kupina žaidimų, muzikos ir geros nuotaikos, kad mokslo metų startas nuteiktų siekti geriausių mokymosi rezultatų. Nuotaikingi rajono meno kolektyvų pasirodymai, išradingieji animatoriai, nemokamos, net kelias valandas mažuosius džiuginsiančios pramogos batutų ir linksmybių parke, putų šou, koncertai – visa tai ir dar daugiau švęsti naujų mokslo metų pradžią ir šiemet visus kvies siautulingai!

Keliausime „Mokslo ir žinių gatve“

Šiemet rugsėjo 1-oji – sekmadienis, tad visos pramogos ir linksmybės, nuotaikingai vesiančios „Mokslo ir žinių gatve“ Tauragėje, Pilies aikštėje šurmuliuos pirmadienį. Po vasaros atostogų susitikę su savo klasės draugais, mokytojais skubėsime švęsti ir linksmintis. Jau nuo 12 val. Pilies aikštėje ir mažųjų, ir jų tėvelių lauks išskirtinės pramogos ir pasirodymai. Atverskime vartus į pramogų skverą! Linksmybių, kurios truks visą dieną, metu bus galima pasiausti įspūdingame putų šou, išbandyti virtualias erdves, lenktynes mašinėlėmis, čiuožynes nuo kalnelių, pasigalynėti įvairiuose rungtyse bei estafetėse. O norinčius papietauti, kvies užsukti Pilies aikštėje įsikursianti lauko kavinukių alėja.

Pilies aikštė tądien virs Mokslo ir žinių gatve, kurioje kiekvienas vaikas jaučiasi saugus. Tam organizatoriai pasitelks policijos pareigūnus, „Amsį“, saugaus elgesio gatvėje tema bus rengiamos estafetės, kuriamos šventės dekoracijos ir pramogos. Tokia idėja siekiama vaikus mokyti saugaus elgesio keliaujant į mokyklą.

Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai ir ugdymo įstaigų būrelių prisistatymai

Pilies aikštėje šurmuliuos Tauragės rajono meno kolektyvai. Išgirsime ir pamatysime Moksleivių kūrybos centro, Muzikos mokyklos kolektyvus, studijos „Lota ir Do“, šokių klubų „Time to Move“, „Amadeus“ bei kitų jaunų atlikėjų pasirodymus.

 Šventėje puiki proga atrasti ir išmėginti sau mėgstamas veiklas – neformaliojo ugdymo įstaigos pristatys būrelių programas bei pasirodys scenoje. Krepšinis, karate, piešimas, teatras, dainavimas ir daugybė kitų veiklų kvies jau nuo rugsėjo įsilieti į jų gretas.

Gražus šventės akcentas – moksleivių pažangos premijų įteikimas. Išskirtinio projekto laureatams ir šiemet bus įteikti piniginiai prizai. Iš viso pagal pasiektus rezultatus švietimo bendruomenei bus išdalinta 21 750 Eur.

Naujiems mokslo metams startą duos „Tele-bim-bam“

Šių metų šventėje rengiama muzikinė programa taip pat ypatinga – scenoje vaikai išvys visiems gerai pažįstamą Neringą Čereškevičienę ir grupę „Tele-bim-bam“. Skambės dainos, kurios džiugina ne tik vaikų, bet jų tėvelių širdis.

Pozityvūs, energetiškai uždegantys pasirodymai, įsimintiniausios dainos ir patys charizmatiškiausi atlikėjai – visa tai telpa žodžiuose „Tele bim-bam“! Jaukus ir abejingų nepaliksiantis „Tele bim-bam“ populiariausių ir naujausių dainų koncertas, skirtas mažiems ir dideliems geros nuotaikos gaudytojams, Tauragės Pilies aikštėje startuos jau nuo 17 val.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas

Puikią nuotaiką jaunimui užtikrins scenos chuliganai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, pakviesiantys užmiršti kasdienybę ir įsitraukti į  grupės fantazijų, geros nuotaikos ir nuotykių aplinką.

„Scenos išsišokėliai“, „scenos chuliganai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio.

Mokslo ir žinių gatve žengsime linksmai! Pilies aikštė pasirengusi virsti šurmuliuojančia, besilinksminančia ir nuotaikinga erdve, pritaikyta vaikams, jaunimui, šeimoms ir visiems tauragiškiams bei miesto svečiams! Tad susitinkame rugsėjo 2 d. Pilies aikštėje!

PROGRAMA:

12 val. Pramogų alėjos atidarymas.

14 val. Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai (I dalis)

15 val. Mokinių pažangos premijų įteikimas

16 val. Jaunųjų Tauragės talentų pasirodymai (II dalis)

17 val. Studijos „Tele Bim Bam“ koncertas

18 val. Putų šou

20 val. Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas

Paskutinio vasaros numerio anonsas – turgelį miesto centre prikels naujam gyvenimui

Šįvakar vyks tradicinis Tauragės festivalio renginys – Bangos piknikas. Melomanai kaip ir kasmet rinksis pievelėje 20.30 val. Bangos parke.

Mažonų bendruomenė projekto ir savivaldybės lėšomis įsirengė saugią sporto aikštę. Joje visi norintys galės žaisti krepšinį, futbolą, lauko žaidimus. Čia jau šiemet vyko kasmetinė šventė „Judu aš, judi ir tu“. Aikštelės atidarymo metu jaunimas žaidė draugiškas krepšinio varžybas, šurmuliavo šeimų šventė.

Antroje savaitės pusėje šalyje numatomi pokyčiai: ketvirtadienį daug kur dangų niaukstys debesys, vietomis numatomi krituliai ir smarkokas vėjas. Visgi, nuo penktadienio orai ir vėl gražės, temperatūra kasdien kils vis aukščiau.

Šiais metais Baltų vienybės dienos minėjime planuojama siekti Lietuvos rekordo. Menininkas, kalvis Kęstutis Plyskaitis kuria įspūdingo dydžio ir svorio skulptūrą „Saulutė“. Nors skulptūros pavadinimą galima pavadinti nekaltu, šio meno kūrinio užmačios ganėtinai didelės. „Saulutės“ kompozicija įspūdinga savo dydžiu ir svoriu bei Baltų mitologijos simbolikos motyvais. Netrukus skulptūra papuoš Tauragės vasaros estradą.