2020 Balandžio 06 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tele2“ pasiūlymas: telefonai su nuolaida ir dovanomis

  • Įkelta: 2019-08-26

Rudens proga „Tele2“ skelbia nuolaidas telefonams, o kartu su jais vos už vieną centą dovanoja išmanius įrenginius. Nuo išmaniosios apyrankės iki papildomo išmaniojo telefono – dovaną išsirinkti galima pačiam.

„Rudens pradžioje tėvams padaugėja išlaidų, be to, dažnai būtent prieš naujus mokslo metus moksleiviai gauna savo pirmąjį išmanųjį, Todėl paruošėme sutaupyti padedančių pasiūlymų, su kuriais kartu įgyjama dar ir dovana, o taip pat – viliojantį mokėjimo plano pasiūlymą“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Telefonai su nuolaida ir dovanomis

Šiuo metu atsinaujinti arba įsigyti pirmąjį išmanųjį – ypač verta. Kaip tik dabar „Tele2“ klientai, įsigydami daugelį „Samsung“ ir „Huawei“ telefonų su bet kuriuo 24 mėn. planu, iš skelbiamų www.tele2.lt, kartu gauna neįtikėtinas dovanas vos už 1 ct! Nuo išmaniųjų apyrankių ar laikrodžių iki išmaniųjų telefonų – dovaną rinktis tikrai yra iš ko.

Vienas tokių pasiūlymų skirtas išmaniajam „Samsung Galaxy A50“. Sumokėjus 27 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 6,33 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 179 Eur, o dovanų gausite išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy FIT“. Telefono kaina be sutarties – 349 Eur.

Iš daugiau dovanų galima rinktis įsigyjant išmanųjį „Samsung Galaxy A70“. Sumokėjus 57 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 13,41 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 379 Eur, o dovanų galima gauti išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy FIT“ arba laikrodį vaikams „Gudrutis R10“. Telefono kaina be sutarties – 399 Eur.

Neįtikėtinas pasiūlymas paruoštas ir šiais metais pristatytam „Samsung Galaxy S10“. Sumokėjus 117 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 27,58 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 779 Eur, o rinktis galima net iš 3 dovanų: apyrankės „Samsung Galaxy FIT“, laikrodžio vaikams „Gudrutis R10“ arba „Galaxy A20e“ išmaniojo. Telefono kaina be sutarties – 909 Eur.

Norintiems dar didesnio ekrano – verta rinktis „Samsung Galaxy S10+“. Sumokėjus 132 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 31,12 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 879 Eur, o rinktis galima net iš 4 dovanų. Už centą įsigyti galima apyrankę „Samsung Galaxy FIT“, laikrodį vaikams „Gudrutis R10“, išmanųjį „Galaxy A20e“ arba laikrodį „Galaxy Active“. Telefono kaina be sutarties – 1009 Eur.

Ir tai dar ne viskas – pasirinkę planus su 20 GB ir neribotais GB, gausite papildomą 100 Eur nuolaidą telefonų įmokoms!

„Huawei“ gerbėjams: antras išmanusis – dovanų

Pasiūlymų paruošta ir „Huawei“ gerbėjams. Ypač suskubti turėtų svajojantys apie modelį „P30“. Sumokėjus 97 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 23 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 649 Eur, o dovanų gausite išmanųjį „Huawei Y5“. Telefono kaina be sutarties – 699 Eur.

Norintys didesnio „Huawei“ telefono, turėtų rinktis modelį „ P30 Pro“. Sumokėjus 127 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ planu, skelbiamu www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB atmintine kainuos 30,08 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 849  Eur, o dovaną galima rinktis iš 2 išmaniųjų: „Huawei Y5“ arba „Huawei P Smart 2019“ su 64 GB atmintine. Telefono kaina be sutarties – 899 Eur.

Šiame pasiūlyme dalyvauja ir daugiau „Huawei“  bei „Samsung“ išmaniųjų modelių, apie visus juos sužinoti galite www.tele2.lt, visuose „Tele2“ salonuose arba paskambinus 117.

Palyginamoji kaina yra kaina ne akcijos metu, perkant be sutarties. Telefonams ir išmaniesiems aksesuarams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų kiekiai riboti.

Reikia naujo plano? Gaukite daugiau už mažiau

Jei žvalgotės tik naujo mokėjimo plano – kaip tik dabar yra puikus metas jį įsigyti. Šiuo metu „Tele2“ siūlo vietoje 5 GB kiekvieną mėnesį gauti visus 9 GB.

Norintiems naršyti daugiau už mažiau skirtas neribotų pokalbių ir SMS planas su 9 GB šiuo metu kainuoja tik 9 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja sudarius 12 arba 24 mėn. sutartį, o 2,8 GB duomenų kiekis, iš suteikiamų 9 GB, gali būti išnaudojamas ES/EEE šalyse.

Daugiau informacijos apie pasiūlymą ir jo sąlygas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinus 117.

 

Užs. Nr. 101

Paskutinę vasaros savaitę šalyje ir toliau išsilaikys ne tik saulėti, bet ir šilti orai.

Rugpjūčio 21 d. savivaldybės administracijos atstovų komisija lankė Tauragės mokyklas, vertino, kaip ugdymo įstaigos pasirengusios mokslo metams. Kaip ir kasmet, mokyklos remontuojamos, laukiant Rugsėjo 1-osios šventės tvarkoma jų aplinka. Kol vienų mokyklų vadovai džiaugiasi projektais ir gabiais mokiniais, kitiems rūpi, kur gauti lėšų dešimtmečius skaičiuojančioms sporto salėms remontuoti.

Nuo Tauragės iki Australijos – kiekvieną pasaulio gyventoją vis labiau liečia klimato kaitos problemos. Neabejingi piliečiai įvairiausiose šalyse siekia užkirsti kelią klimato kaitos spartai ir vis dažniau atsižvelgia į ją sukeliančius faktorius. Štai australų entuziastai kovoja su nevaldomu vartojimu, dėl kurio susidaro kalnai atliekų. Karščiais praūžusią liepą australai buvo paskelbę „Mėnesiu be plastiko“ (angl. Plastic Free July) ir skatino vartoti mažiau plastiko gaminių, o pasinaudojus – tinkamai išrūšiuoti. Entuziastai sako, kad kiekvieno žmogaus indėlis yra labai svarbus: taigi kaip plastiką rūšiuoti sekasi Tauragės krašto gyventojams?

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA), administruojanti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, laukia naujo paraiškų antplūdžio – programai įsibėgėjant Aplinkos ministerija paskelbė jau septintąjį kvietimą, kuriam yra numatytas 150 mln. eurų finansavimas. Paraiškas BETA priims visuose regioniniuose padaliniuose iki 2020 m. sausio 31 dienos.

Neseniai rašėme apie tai, kad Šešuvies pakrantėje buvo išverstas kalnas statybinių atliekų ir kitokių šiukšlių. Jų nuotraukas „Tauragės žinioms“ atsiuntė neabejingas skaitytojas Artūras Misevičius, jas persiuntėme Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos. Gavome atsakymą – kaltininkas surastas ir bus nubaustas.