2020 Vasario 18 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ieškote baldų? Užsukite į „Bal2ką“

  • Įkelta: 2019-09-06
Autorės nuotrauka

Trečiadienį Tauragėje duris atvėrė dar viena baldų parduotuvė. Ji įsikūrusi Vytauto gatvės 101 numeriu pažymėtame name, kuriame anksčiau prekiauta „Stihl“ ir „Viking“ produkcija. Naujoje parduotuvėje galima rasti ne tik platų naujų ir naudotų baldų iš Vokietijos asortimentą, bet ir įvairių smulkmenų, padedančių sukurti namų jaukumą.

Baldai, kuriuos renkamės, jų spalvų gamos ne tik atskleidžia mūsų charakterį, bet ir padeda sukurti jaukius, stilingus namus ar romantišką atmosferą. Todėl kiekvienam, įsigijusiam ar atnaujinančiam namus, norisi „ko nors tokio“, atitinkančio būtent jo įsivaizdavimą.

Parduotuvėje prekiaujama Vokietijos gamintojų baldais. Prekybos erdvėje, išsidėsčiusioje per du aukštus, gausu šiuolaikiškų, modernių virtuvės, svetainės, prieškambario baldų, sekcijų, komodų, spintų ir spintelių. Yra ir minkštų baldų – odinių sofų, kėdžių. Visų jų kokybę parduotuvės savininkas Mindaugas Jokubauskas, pats ir aptarnaujantis klientus, garantuoja.

Vyriškis pasakoja anksčiau baldais prekiaudavęs turguose. Per daugelį metų atsirado kontaktų, tiekėjų, kurie surenka ekspozicinius baldus iš parduotuvių Vokietijoje ir atveža, tereikia tik paskambinti. Kol kas, pasak parduotuvės savininko, visi parduodami baldai nauji, ateityje gal bus ir naudotų.

Paklaustas, kaip dažnai prekių asortimentas bus atnaujinamas, savininkas sakė, kad kai tik didesnė dalis prekių bus išpirkta, atsiveš naujų.

M. Jokubauskas įsitikinęs, kad kainos pirkėjų tikrai neišgąsdins. Pavyzdžiui, minkšta natūralios odos kampinė sofa kainuoja 450 eurų, natūralaus medžio žurnalinis staliukas – 80 Eur, spintos, valgomojo stalai – po 200, 300 eurų.

„Bal2kas“ dirba nuo 10 iki 18 val., darbo dienomis, šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val.

Ketvirtadienio vakarą prie Bažnyčių gatvėje esančio sporto klubo „Ready“ skambėjo saksofono muzika, šurmuliavo susirinkę svečiai – vyko atvirų durų diena „READY vakarėlis - vasaros tinginių išvarymas!“.

Jau šiandien, 18 val.,  –  paskutinis Tarptautinio Tauragės muzikos festivalio, dovanojusio tauragiškiams ir miesto svečiams margą renginių puokštę, koncertas. Įvairialypę festivalio programą, galinčią lygintis su geriausiais Lietuvos ir užsienio festivaliais, vainikuoja išties išskirtinis vakaras – Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras kartu su pianistu Petru Geniušu Kultūros rūmuose atliks „Žydrąją rapsodiją“.  

Rastas dar vienas kūnas
  • Įkelta: 2019-09-06

Mirusioji rasta savo pačios namuose Sartininkų kaime.

Italų mokslininkai pastebėjo, kad senstant mažėja į vitaminą panašaus junginio kofermento Q10 kiekis žmogaus organizme. Ši maistinė medžiaga, kuri yra visų ląstelių energijos žaliava, garsėja savo gebėjimu sustiprinti širdį.

Tauragėje rugsėjo pirmosios šventė ne tik suteikė daug džiaugsmo tiek mažiems, tiek dideliems tauragiškiams, bet ir plačiai nuskambėjo šalies žiniasklaidoje. Mokslo ir žinių dieną visų rajono mokyklų suolai moksleivių laukė su dovanomis – mokinio krepšeliais, kuriuose suruošta viskas, ko reikia besimokantiems skirtingose klasėse: nuo spalvoto popieriaus iki skaičiuotuvo. O nuo vidurdienio „Mokslo ir žinių gatvė“, įsikūrusi Pilies aikštėje tapo šurmuliuojančia, besilinksminančia ir nuotaikinga erdve, pritaikyta vaikams, jaunimui, šeimoms ir visiems tauragiškiams bei miesto svečiams.