2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės centre įsikurs nauja saldainių ir kavos parduotuvė „Sweet express“

  • Įkelta: 2019-10-28
"Sweet express" vadovė Kristina Lukošienė kavos aparatą išbando pati. Autorės nuotrauka

Rudenėjantis miestas turi gerų žinių Tauragės smaližiams – paskutinėmis spalio dienomis Vytauto gatvėje duris atvers jaukus saldainių, kavos ir skanėstų kampelis. Specializuotoje parduotuvėje galėsite ne tik įsigyti saldumynų, bet ir prisėsti išgerti itališkos kavos ar paskanauti karšto šokolado, pieno ir ledų kokteilio, gardžios arbatos. Naujosios parduotuvės lentynas užpildys kokybiški lietuvių ir užsienio gamintojų saldainiai, rankų darbo šokoladas ir karamelė, guminukai, medus ir jo gaminiai, gardūs džemai, itališka kava ir arbatos įvairovė.

Saldieji gurmanai

Idėją atidaryti saldainių parduotuvę „Sweet express“ įkūrėja Kristina Lukošienė plėtojo jau kurį laiką, bet prireikė įdėti daug pastangų ir meilės, kol graži svajonė virto tikrove. Paklausta, kodėl pasirinko saldainių ir kavos verslo kryptį, šypsodamasi atsako:

– Džiaugiuosi, kad mano ilgametė svajonė atidaryti jaukią parduotuvėlę-kavinukę, kurioje kiekvienas užėjęs yra lauktas svečias, sutapo su miesto ritmu: ir svečią, ir gyventoją džiugina išgražėjęs centras, naujos erdvės, čia gyvena įdomūs žmonės ir jų istorijos. Gardus maistas suvienija, kviečia pokalbiui. Mane džiugina, kad aš galiu prisidėti prie mūsų miesto gurmaniškos kultūros kūrimo. Iš kelionių visada sugrįždavau su mintimi, kad ir Tauragėje vieną dieną bus taip jauku ir sava, kad į pamėgtą vietą žmonės sugrįš pokalbiui, prisės perskaityti laikraštį, stabtels rytinės kavos. Didžiuojuosi savo miestu šiandien, nes jis atviras naujoms idėjoms. O kodėl kava ir saldainiai, atsakyti nesunku – kavos kultūra vienija šiuolaikiškai mąstančius žmones, tai ne tik skonio reikalas, tai ritualas, o saldainiai... Matyt, vaikystės svajonė. Saldainius ir skanėstus mėgsta ne tik vaikai. Kas sako, kad jų nemėgsta, arba moka gerai slėpti paslaptis, arba mėgsta juokauti.

Kitokia parduotuvė

„Sweet express“ įkūrėja pasakoja norinti sukurti naują modelį tarp kavos namų ir saldumynų parduotuvės. Naujos vietos išskirtinumas – siūlomos įsigyti prekės originalumas:

– Prekiausime itin kokybiška itališka kava „Hausbrandt“ ir jos produktais. Nuostabūs kavos deriniai atkeliauja iš senas tradicijas turinčių kavos namų Italijoje. Gaminsime kokteilius pagal specialiai mūsų parduotuvėlei sukurtus receptus, siūlysime tikro karšto šokolado, bus galima paskanauti įvairių pyragaičių. Pas mus rasite kokybiško lietuviško medaus, jo produktų, vaikų pamėgto medaus džemo ir kremo. Saldainių pasirinkimas – kiekvieno smaližiaus skoniui: mūsų lentynose ir visų pamėgti žinomų Lietuvos gamintojų šokoladai bei karamelė, ir pasaulio saldainių klasika bei naujovės. Norintiems sotesnio kąsnio prie kavos pasiūlysime meistriškų konditerių kepinių, vietoje šildomų sumuštinių, o netolimoje ateityje turėsime ir karštų pyragėlių skubantiems į darbą.

Pavadinimą parduotuvei sugalvojo penktokė įkūrėjos dukra, visa komanda nutarė, kad šis pavadinimas geriausiai atspindi tai, kas čia bus.

Modernioje parduotuvėlėje kavos galėsite išgerti jaukiai įsipatoginę ant minkštasuolių arba įsitaisę ant palangės turėsite galimybę stebėti praeivius ir mėgautis saldainių parduotuvės jaukumu, nemokamu internetu, galėsite pasikrauti telefoną ar paskaityti miesto naujienas.  

Parduotuvė „Sweet express“ duris atverti planuoja paskutinėmis spalio dienomis.

 

Užs. Nr. 132

Redakciją pasiekė žinia, kad ilgametė Savivaldybės Finansų skyriaus vedėja Irma Jurkšienė išeina iš darbo. Priežastys neatskleidžiamos, o pati vedėja teigia tiesiog norinti ką nors keisti gyvenime. Savivaldybės finansai, pasak jos, nenukentės – ją pakeisiančiam darbuotojui padėsianti kiek reikės.

Kaip ir kas met pasiruošimas mirusiųjų pagerbimo dienai, Vėlinėms, prasideda iki šventės likus keletui dienų. Nors mieste dar prekyba gėlėmis vangi, kapinėse artimųjų kapus lankančiųjų – gausu.

Spalio 19 dieną Kelmėje vyko Lietuvos taurės badmintono varžybų III etapas. Sportininkai rungtyniavo Dj, Cj ir Bj grupėse. Tauragei atstovavo aštuoni Sporto centre ugdomi badmintonininkai. Už laimėtas prizines vietas jie apdovanoti vienu pirmojo, keturiais antrojo ir vienu trečiojo laipsnio Lietuvos badmintono federacijos diplomais.

Šiandien Lietuva laikrodžius pasuks viena valanda atgal ir kaip kasmet pereis į žiemos laiko režimą. Tokiu laiku gyvensime iki kitų metų kovo pabaigos. Nuo 2021 m. laikrodžius sukioti bus nebeprivaloma.

Vakar prasidėjusi labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ akcija tęsiasi. Miesto parduotuvėse produktus savanoriai rinks iki 20 valandos. Akcijos dalyvių atsidavimas stebina – viename miesto prekybos centrų produktus renka savanoriai iš Šilalės.