8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės krepšininkai patyrė pralaimėjimą Šilutėje

• Įkelta: 2019-10-04

Pirmosiose naujo „NKL-Viking Loto“ sezono rungtynėse Tauragės krepšinio klubas patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Šilutės krepšininkai laimėjo 83:69, nors rungtynių pradžioje abi komandos nebuvo nusiteikusios lengvai pasiduoti. Tauragiškiams atsipalaiduoti nėra kada, nes jau rytoj, šeštadienį, komanda namuose pasitinka Jonavos krepšininkus.

Prasidėjo naujasis „NKL-Viking Loto“ krepšinio sezonas. Tauragės krepšinio klubas išvykoje susitiko su Šilutės „Šilutės“ krepšininkais. Rungtynių pradžioje abi komandos rodė charakterį ir nebuvo linkusios lengvai pasiduoti. Šilutės krepšininkai rungtynėse spurtavo 5:0, bet tauragiškiai išlygino rezultatą ir spurtavo, neleisdami šilutiškiams įmesti.

Namų sienos suteikė šilutiškiams pranašumo. Savo žiūrovų akivaizdoje krepšininkai jautėsi užtikrintai, pataikė keletą tolimų ir artimų metimų, rezultatas buvo lygus (17:17). Vis dėlto pirmąjį kėlinį tauragiškiai laimėjo 24:19. Tačiau šilutiškiai nepasidavė. Antrajame kėlinyje abi komandos kapojo viena kitą rezultatyviais metimais. Rungtynių viduryje Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį, Rytis Biliartas pelnė du taškus ir padidino Tauragės persvarą (31:24). Tai išjudino šilutiškius ir jie sumažino atsilikimą (31:28). Pasibaigus antrajam kėliniui Tauragė dar turėjo vieno taško pranašumą (37:36).

Po didžiosios pertraukos pirmieji taškus pelnė tauragiškiai, bet šilutiškiai realizavo dvi baudas ir pelnė dvitaškį, taip persverdami rezultatą. Tauragiškiai bandė veržtis į priekį pelnydami tritaškį ir du dvitaškius. Bet šilutiškiai nenusileido ir trečią kėlinį baigė pirmaudami dviejų taškų persvara (55:57).

Ketvirtajame kėlinyje tauragiškių gretose jautėsi nuovargis. Šilutės krepšininkai užtikrintai atakavo ir susikrovė devynių taškų persvarą (59:68). Dar po kelių akimirkų šilutiškiai pirmavo jau 14 taškų skirtumu (68:82). Tauragiškiams sekėsi sunkiai, metimai nekrito į krepšį. Rungtynės taip ir baigėsi, rezultatu 83:69, Šilutės naudai.

Rezultatyviausias tauragiškių gretose buvo Rytis Biliartas, kuris per 30 minučių pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Surinko 20 naudingumo balų.

Po pralaimėjimo atsipalaiduoti tauragiškiams nėra kada. Jau šį šeštadienį namuose Tauragės krepšinio klubas „Bastilijos“ sporto komplekse pasitinka Jonavos krepšininkus.

Tauragiškių dar iš Vytauto 85-ame name veikusio baro „Pas Verą“ laikų žinoma verslininkė Veronika Geštautienė patalpų nebenuomos. Erdvėse, kuriose veikė baras, vėliau – sveiko maisto kavinė, po to – valgykla, moteris įrengs grožio saloną.

Ar kada susimąstėte, jog prie visų kitų rūpesčių kiekvieną dieną sprendžiame ir „kur ir ką valgyti pietums“ klausimą. „Tauragės žinios“ atliko tyrimą: apsilankėme miesto valgyklose, kavinėse, restoranuose bei pasidomėjome, kur mieste dienos pietūs pigiausi bei kokia aplinka ir aptarnavimas laukia atvykusiųjų.

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa vyksta jau ne vienus metus ir Aplinkos ministerija jau septintą kartą kviečia gyventojus teikti paraiškas daugiabučio renovacijai. Butų savininkai apsisprendę modernizuoti savo būstą klausia, kaip pasiruošti šiam procesui.