2020 Birželio 01 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Startuoja darbo skelbimų puslapis

  • Įkelta: 2019-11-05
Ekrano nuotrauka

Nuo kitos savaitės jau turėtų pradėti veikti interneto puslapis, skelbiantis apie laisvas  darbo vietas Tauragės savivaldybei pavaldžiose įmonėse, viešosiose ir biudžetinėse įstaigose.

Nors interneto puslapis „www.atvira.taurage.lt“ dar visuomenei nepasiekiamas, jame jau talpinami darbo skelbimai. Šią savaitę jis pristatytas rajono savivaldybėje susirinkusiems įvairių biudžetinių įstaigų vadovams.

– Kitą savaitę įstaigų vadovams jau išsiųsime prisijungimus. Kol kas dar visus apmokome, kaip įdėti skelbimus. Čia bus skelbiamos įvairių kategorijų specialistų darbo vietos, nuo direktoriaus iki valytojos, – sakė rajono mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Nuo Tauragės užimtumo tarnybos skelbiamos informacijos apie siūlomus darbus Tauragės mieste ir rajone šis puslapis skiriasi tuo, kad čia pateikiama informacija tik apie „valdiškas“ darbo vietas. Pirmadienį eilučių autorei lankantis šiame interneto puslapyje buvo publikuojami penki darbo skelbimai. Visoms skelbiamoms pareigoms užimti būtini viešieji konkursai.

– Tarybos sprendime  esame įvardiję, jog šiame puslapyje bus skelbiamos tik konkursinės pareigybės. Tačiau mūsų tikslas pasikeitė, ir šiame puslapyje planuojame  informuoti apie  visas pareigybes. Taigi kreipsimės į tarybą patikslinimo, jog šiame puslapyje būtų skelbiamos visos, ne tik konkursinės  darbo vietos, – komentavo K. Bertašius.

Nuo šiandien Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus priima naujose patalpose. Skyrius įsikūrė Stoties g. 15, kur anksčiau odontologijos klinika „Implantera“. Atidarymo šventėje dalyvavę svečiai džiaugėsi erdvesnėmis patalpos ir linkėjo gero darbo.

Tauragės apskrities verslininkų asociacija jau šeštus metus iš eilės organizuoja TAVA atviro verslo dienas ir kviečia moksleivius, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su jų veikla, verslo procesais. Šiemet atviro verslo dienos rengiamos lapkričio 4–8 dienomis.

„Vandute, mes nusidėjome, važiavome į teritoriją automobiliu“, – šmaikščiai pareiškia kapinėse sutikta pusamžė pora. Kapinių prižiūrėtoja nusijuokia, linkteli. Papušynės kapinėse 28-erius metus dirbančią  Vandą Puidokienę , ko gero, didžioji dalis lankytojų. Moteris atsakinga už 9 hektarų teritoriją, pilną Anapilin išėjusių brangių žmonių kapų. Jos darbas ne tik kasdien primena apie mūsų visų laukiančią baigtį – mirtį, jos darbo teritorijoje yra vieta, kuri ir ji pati atguls Amžinojo poilsio.

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje dalyvaujantys gyventojai, renovavę savo pastatus, gali tikėtis net 50–60 proc. sumažėjusio šilumos energijos suvartojimo. Ženklų skaičių būstų atnaujinusiose savivaldybėse toks pokytis matomas ne tik pavienių daugiabučių, bet ir miesto lygmeniu.

Prieš kelis metus gimusi iniciatyva papuošti moliūgais J. V. Kalvano skverą ne tik nenyksta, bet dar ir plečiasi – šįkart bus galima skaptuoti moliūgus kartu. Tokia idėja kilo kiniškų patiekalų restorano savininkei, o suradus visą būrį bendraminčių ji „taps kūnu“. Tad šiandien norintys sutikti Heloviną išradingiau kviečiami 16 val. rinktis prie restorano „Da Feng“.