2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pavogtą savo „Jaguarą“ lenkas atsekė iki Joniškės sodų

  • Įkelta: 2020-01-17
Asociatyvi „greencarreports.com“ nuotrauka

Vakar Joniškės kaime vykęs veiksmas priminė trilerį. Vienoje sodybų lankėsi pasieniečių ir policijos pareigūnų ekipažai. Suimtas prabangaus automobilio vagis.

Kaip praneša policija, vakar, apie 16.30 val., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnus pasiekė pranešimas, jog Joniškės soduose stovi Lenkijoje vogtas automobilis „Jaguar“. Kaip sako Greta Kęsminaitė, Tauragės AVPK vyr. specialistė, apie įvykį policijai pranešė pasieniečiai.

– 35 metų vyras Lenkijoje išsinuomojo „Jaguar“ automobilį ir jo negrąžino. Metais vyresnis automobilių nuomos įmonės savininkas, lenkas, automobilyje įtaisytos sekimo įrangos pagalba atsekė, jog jam priklausanti transporto priemonė kirto Lietuvos sieną ir pasiekė Joniškės kaimą. Tai užfiksavo ir pasieniečiai. Į Joniškės k. atvykus policijos pareigūnams, sodyboje buvo ir pasieniečiai, ir „Jaguar“ savininkas, – kalbėjo komisariato atstovė spaudai.

Automobilį išsinuomojusį ir jo lenkui negražinusį tauragiškį pareigūnai sulaikė ir pristatė į Tauragės aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d. jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Iki sausio 31-osios vis dar galima teikti paraiškas, norint dalyvauti Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) administruojamoje Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje. Jas galima teikti regioniniuose BETA padaliniuose. Paraiškų priėmimas mažosios renovacijos programai yra pratęstas iki liepos 1 d.

Nuo pernai metų rugsėjo jaunos šeimos regionuose gali gauti subsidijas pirmajam būstui įsigyti. Tauragėje per metus finansinės paskatos įsigyti pirmąjį būstą išduotos 38 šeimoms.

Numerio tema: šeima, patirianti santykių krizę, priėjo liepto galą. Naujųjų metų išvakarėse apie savo sutuoktinės vaikų nepriežiūrą Vaikų teisių apsaugos specialistėms pranešęs vyras inicijavo vaikų paėmimą iš šeimos. Nepasiturinti, laikinai nuo vaikų atskirta daugiavaikė neviltyje: nėra artimųjų, pas kuriuos galėtų apsigyventi. Vienintelė jai ir jos trims nepilnamečiams duris atverianti vieta – Tauragės nakvynės namai. Taip pat skaitykite, kada visuomenei bus pristatytas jau autobusų parko garaže besislepiantis elektrobusas, kaip baigėsi keturių Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narių bandymas nuversti komiteto pirmininkę Rimą bandzinaitę-Latožienę bei ką renkasi į šauktinių sąrašus patekę studentai. Skaitykite aktualijas apie miesto infrastruktūros problemas bei kaip vairuotojai gudrauja bandydami išvengti naujų policijos greičio matuoklių – trikojų. Laikraštyje kaip niekada gausu aktyvios gyvensenos ir sporto naujienų, o priede Sveika šeima rasite receptų su medumi. 

Antroje savaitės pusėje, po itin šilto ketvirtadienio, šalį pasieks nedidelės permainos. Nuo penktadienio orai šiek tiek atvės, naktimis temperatūra kris žemiau nulio, tad keliuose bus slidesnių ruožų. Dienomis ir toliau vyraus teigiama temperatūra, nors ir mažesnė nei šiomis dienomis.

Tauragiškiai pastebėjo, kad Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) iš esmės atsinaujino. Eilių valdymo sistema ir jaukus holas, suremontuoti koridoriai sudaro šiuolaikiškos medicinos įstaigos vaizdą. Tačiau sulaukėme skaitytojų klausimų – kodėl atnaujinti ne visi pastato aukštai ir kabinetai? Pavyzdžiui, antrajame aukšte, vieno kabineto durys – šiuolaikiškos, kito – mena sovietmetį. Ar darbai jau baigti? – klausia savo pavardės nepanoręs viešinti pacientas. Be to, pilietis pastebėjo, jog registruotis pas specialistus tenka ta pačia sena tvarka – laukiant prie mažosios registratūros langelio, kai tuo tarpu prireikus pakliūti pas šeimos gydytoją žmonės aptarnaujami modernioje registratūroje su eilių valdymo sistema.