2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Alkoholis nulėmė karjeros galą net dviem: neblaivūs darbe aptikti Robertas Kazlauskas ir Viktoras Kovšovas

  • Įkelta: 2020-03-03
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Praėjusio ketvirtadienio popietę neramumai purtė  Tauragės krašto muziejų „Santaka“. Galimai neblaivus darbo vietoje aptiktas direktoriaus pavaduotojo-vyriausiojo fondų saugotojo pareigas einantis žinomas politikas Viktoras Kovšovas. Nors viešai jis neigia darbe gėręs, muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus tikina, jog įrodymų – pakankamai. Šiandien redakciją pasiekė žinia, jog panašus likimas ištiko Muzikos mokyklos ilgametį direktorių Robertą Kazlauską.

Mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius informavo, jog savivaldybėje gautas anoniminis skundas dėl Muzikos mokyklos vadovo Roberto Kazlausko neblaivumo. Pirminiais duomenimis, informacija pasitvirtino.

Abi istorijos išsamiai – penktadienio laikraštyje. 

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC) Tauragės departamento specialistai primena, kad žiemos metas tai laikas, kada reikia pasirūpinti ir pasiskiepyti nuo erkinio encefalito (EE).

Praėjusią savaitę rajono savivaldybės salėje architektai  visuomenei pristatė Tauragės multifunkcinio sporto ir kultūros komplekso techninį projektą. Daugiausia dėmesio projektuotojai skyrė visų pastato erdvių įveiklinimui, pigesni sprendiniai pasirinkti pritaikant salę kultūriniams renginiams. Į pristatymą susirinko vos saujelė žmonių, beje, arenos sprendiniai nesudomino nė vieno kultūros atstovo.

Nuo pirmadienio Tauragės rajono administracijos direktorius Modestas Petraitis ir Tarybos narys, buvęs meras Sigitas Mičiulis vieši Kazachstane. Politikai dalyvaus kovo 2–5 dienomis Almatoje vykstančiame pirmajame ekonomikos forume „Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtra“, kurio metu tikimasi pritraukti investicijų į Lietuvą.

Nors už lango – pliusinė temperatūra, dažnai pasiekianti ir dešimt laipsnių, šildymo kainos daugelio nedžiugina. Štai „Tauragės žinių“ skaitytojas piktinasi, kad praėjusią ir šią žiemą gautos sąskaitos už buto šildymą beveik nesiskiria, nors pernai sausį buvo 10–15 laipsnių šalčio, o šiemet šalčio visiškai nebuvo. Tauragės šilumos tinklai kviečia visus, kuriems kyla klausimų dėl sąskaitų, kreiptis į juos arba į namo administratorių.

Penktadienį buvo paskutinė mero patarėjos Solveigos Lenktaitienės darbo diena. Mero komandoje moteris dirbo nuo 2017-ųjų, iš pradžių su Sigitu Mičiuliu, vėliau su Dovydu Kaminsku.