2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mero komandą palieka viena iš patarėjų

  • Įkelta: 2020-03-02
Solveiga Lenktaitienė pirma iš dešinės. Autorės nuotrauka
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Penktadienį buvo paskutinė mero patarėjos Solveigos Lenktaitienės darbo diena. Mero komandoje moteris dirbo nuo 2017-ųjų, iš pradžių su Sigitu Mičiuliu, vėliau su Dovydu Kaminsku.

Pakalbinta S. Lenktaitienė teigė, jog sprendimą pasitraukti iš pareigų priėmė savo noru, mat nusprendė dirbti privačiame sektoriuje.

– Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad teko dirbti profesionalių žmonių rate – Tauragės rajono savivaldybėje. Čia sutikau ir pažinau daug gerų kolegų, mintyse – tik geri prisiminimai. Ačiū visai mero komandai už bendravimą ir bendradarbiavimą, už puikius metus ir įgytą didelį patirties bagažą. Tikiu, kad pradėti darbai bus sėkmingai tęsiami Tauragės gyventojų labui, – „Tauragės žinioms“ teigė S. Lenktaitienė.

2017 m. ji pradėjo dirbti mero Sigito Mičiulio referente, o nuo 2018 m. mero patarėja. 2019 m. pavasarį toliau tęsė darbą dabartinio Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko komandoje.

Plačiau apie tai  skaitykite penktadienio laikraštyje.  

 

Prekės ženklo „MK Drama Queen“ kūrėjos, tauragiškės  Monika Paulikaitė ir Kotryna Armonaitė dar niekad nebuvo siejamos su standartais. Priešingai, mados ir pramogų pasaulyje žinoma, kaip dizainerės mėgsta juos laužyti. Penktąjį gimtadienį merginos taip pat nusprendė paminėti kitaip – ištikimiausius savo gerbėjus pakvietė į meno kūrinių galeriją, kurios pagrindiniais eksponatais tapo naująją prabangių rūbų kolekciją pristatę modeliai.

Pirmomis kovo dienomis termometrų stulpeliai šoktels aukštyn, deja, bet saulės spinduliai ilgai nelepins. Jau pirmadienį po pietų išaugs debesuotumas ir šalį pasieks krituliai. Per kitas paras debesys taip pat dažnai niaukstys dangų, palis.

Tauragės šilumos tinklai jau turi direktorių: juo išrinktas iki šiol laikinai pareigas ėjęs Audrius Arcišauskas. Karjerą pradėjęs kone nuo žemiausio laiptelio, vadovas ir dabar mokosi kiekvieną dieną ir teigia, kad iššūkių laukia daug.

Vasario 28 dieną, penktadienį, Tauragėje lankėsi  Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius bei Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša. 

Žinomas verslininkas ir iniciatyvos „Judėkime kartu“ vienas iniciatorių Šarūnas Paulikas neseniai Kaune vykusiame pirtininkų mėgėjų čempionate užėmė trečiąją vietą. Vyras lanko profesionalius pirtininko kursus, siekia tapti kvalifikuotu pirtininku. Ateities planuose – dar šiemet įrengti profesionalią pirtį Tauragėje ir su pirties procedūromis supažindinti žmones.