2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į Vasaros estradą grįžta treniruotės

  • Įkelta: 2020-05-16
Praėjusių metų akimirka. Organizatorių nuotrauka

Šį antradienį Vasaros estradoje prasideda tradicinės treniruotės, kurios vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 19 val. Vietų skaičius ribojamas dėl karantino, todėl būtina išankstinė registracija. Organizatoriai žada treniruotis bet kokiu oru.

Tauragės vasaros estradoje vykstančių tradicinių treniruočių vienas iš organizatorių Arūnas Vladička „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad šios treniruotės prasidėjo pernai ir vykdavo nuo gegužės iki rugsėjo kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį tuo pačiu laiku – 19 val.

Treniruotės būdavo įvairios, vieną dieną dirbant tik su kūno svoriu, kitą dieną skiriant laiko lakstymui laiptais ar šuoliukams ant suoliukų. Panašios tradicijos bus laikomasi ir šiemet. Tik karantino metu reikia laikytis saugumo reikalavimų, todėl būtina išankstinė registracija.

– Dėl karantino bandysime derintis. Reikės laikytis atstumų ir žmonių turės būti ne daugiau nei 30, todėl būtina išankstinė registracija, – teigė A. Vladička.

Užsiregistruoti galima per feisbuką parašius žinutę A. Vladičkai. Su savimi reikėtų turėti kilimėlį ir vandens. Taip pat pasirūpinti sportine, judesių nevaržančia apranga bei avalyne.

 

Kaip ir kasmet, savivaldybė skyrė lėšų vaikų vasaros poilsiui. Šiemet finansuojama kur kas mažiau programų nei ankstesniais metais, nors pinigų skirta kiek ir pernai – 60 tūkst. eurų. Mat ir paraiškų gauta kur kas mažiau – tik 29 – kai kuriuos paraiškų teikėjus sutrikdė koronaviruso pandemija. Vis dėlto daugelyje savo pamėgtų stovyklai pailsėti vaikai galės.

Turbūt jau teko girdėti apie Pagramančio regioninio parko organizuojamą renginį skambiu pavadinimu – „Trumpų šortų žygis“. Nors skamba pikantiškai, žygio organizatoriai žada – pagrindinis dėmesys jo metu bus skiriamas ne įdegusioms moterų šlaunims, o vaistiniams augalams ir jų gydomosioms savybėms. Nors registracija į žygį paskelbta pirmadienį, penktadienį grupė jau buvo užpildyta.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad Lietuvoje užfiksuota 12 naujų koronaviruso atvejų. Iš viso Lietuvoje užfiksuota 1523 koronaviruso atvejai.

Šiandien sueina lygiai metai, kai antrą kartą į administracijos direktoriaus pareigas paskirtas Modestas Petraitis. Politikas siunčia žinutę ne tik bendraminčiams, bet ir opozicijai – esą prieš metus išreikštas palaikymas pastūmėjo bendradarbiavimui, o ne mūšiams. 

Lengvinamos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.