2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Naujų susirgimų – 11

  • Įkelta: 2020-05-22
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 22 d.duomenimis per vakar dieną patvirtintų naujų COVID 19 susirgusių žmonių skaičius yra 11.  Pasveikusiųjų – jau 1111 asmuo.

Vis dar serga 424 žmonės. Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms siekia 1604. Nuo COVID 19 mirė 61 asmuo, tačiau 8 šių užsikrėtusiųjų koronavirusu, mirė dėl kitų priežasčių 8.

Šiuo metu izoliacijoje – 398 žmonės. COVID 19 vis dar serga 1 tauragiškis.

Tauragiškiai Rasvita ir Henrikas Jancevičiai puikiai prisimena savo vestuves prieš pusę amžiaus: trumpa madinga suknelė, smagūs muzikantai ir tėvų namuose susigrūdę 40 svečių, ūžę tris dienas. 50 metų prabėgo kaip viena diena. Dabar didžiausias jų džiaugsmas – vaikai ar anūkai. 

Šiandien paaiškėjo, jog Transporto kompetencijų agentūra leido Tauragės mieste grąžinti žaliąsias rodykles vienos sankryžos dvejose pusėse. Dėl kitų sankryžų verdikto dar laukiama.

Ketvirtadienį, apie 18.32 val., ugniagesiai skubėjo į Mažonų seniūnijoje esantį Lomių kaimą. Ožragio gatvės individualiame name degė mansarda.

Yra žmonių, kurie karantino švelninimo laukė kaip patekančios saulės – jiems svarbu patekti į gydymo įstaigas. Nuo gegužės 18-osios pacientus PSPC, Ligoninės konsultacinė poliklinika pacientus jau priima, žinoma, laikydamosi visų saugumo reikalavimų. Kaip joms sekasi, ar užteko laiko tinkamai pasiruošti, ar pakanka apsaugos priemonių medikams, kaip saugotis turi pacientai?

Ketvirtadienį paryčiais į Žalgirių mikrorajoną skubėjo net penki ugniagesių ekipažai – juos pasiekė pagalbos šauksmas iš „Žvaigždutės“ lopšelio-darželio. Jo rūsyje užsidegė elektros instaliacija. Išsamiai apie gaisro priežastis ir pasekmes – tiesiai iš įvykio vietos.