2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vienoje sankryžoje grąžins žalias rodykles

  • Įkelta: 2020-05-22

Margaritos Rimkutės nuotrauka 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien paaiškėjo, jog Transporto kompetencijų agentūra leido Tauragės mieste grąžinti žaliąsias rodykles vienos sankryžos dvejose pusėse. Dėl kitų sankryžų verdikto dar laukiama.

Praėjusių metų pabaigoje visoje Lietuvoje nuimtos žalios rodyklės, sankryžose suteikiančios teisę sukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui. Įsigaliojus pakeitimams paaiškėjo, jog daugelyje vietų naujoji tvarka ne tik kad nepadeda valdyti eismo srautų, tačiau juos apsunkina.

Kilus chaosui savivaldybės kreipėsi į vyriausybė prašydamos žaliąsias rodykles grąžinti. Neilgai trukus Susisiekimo ministerija priėmė sprendimą leisti kai kuriose vietose rodykles pakabinti atgal. Tačiau kiekvienu atveju vertinimą atlieka ministerijai pavaldi Transporto kompetencijų agentūra.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis socialiniame tinkle paskelbė, jog Tauragės rajono savivaldybės prašymas grąžinti žaliąsias rodykles vienoje sankryžoje  – Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankirtoje, patenkintas. Tačiau ne visose keturiose pusėse.

„Atlikus eismo sankryžos tyrimą nustatyta, kad dvejose sankryžos vietose rodyklės gali būti pakabintos, dvejose – ne. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į eismo saugumo kriterijų, įvertinus tai, kad šiose vietose yra blogas matomumas į kairę pusę. Kol kas atliktas tik šios eismo sankryžos tyrimas, išvadas dėl kitų sankryžų gausime vėliau,“ – teigia M. Petraitis.

Koliažas iš Modesto Petraičio feisbuko 

Ketvirtadienį, apie 18.32 val., ugniagesiai skubėjo į Mažonų seniūnijoje esantį Lomių kaimą. Ožragio gatvės individualiame name degė mansarda.

Yra žmonių, kurie karantino švelninimo laukė kaip patekančios saulės – jiems svarbu patekti į gydymo įstaigas. Nuo gegužės 18-osios pacientus PSPC, Ligoninės konsultacinė poliklinika pacientus jau priima, žinoma, laikydamosi visų saugumo reikalavimų. Kaip joms sekasi, ar užteko laiko tinkamai pasiruošti, ar pakanka apsaugos priemonių medikams, kaip saugotis turi pacientai?

Ketvirtadienį paryčiais į Žalgirių mikrorajoną skubėjo net penki ugniagesių ekipažai – juos pasiekė pagalbos šauksmas iš „Žvaigždutės“ lopšelio-darželio. Jo rūsyje užsidegė elektros instaliacija. Išsamiai apie gaisro priežastis ir pasekmes – tiesiai iš įvykio vietos.

Penktadienio duomenimis, paskutines dvi savaites Tauragėje naujų koronaviruso atvejų neužfiksuota. Iš aštuonių sirgusiųjų septyni jau pasveiko.

Antroje savaitės pusėje šalyje išsilaikys gaivesni orai, pūs žvarbokas vėjas, o vietomis nuvilnis lietus. Bene gražiausia ir šilčiausia šios savaitės diena numatoma šeštadienį, kuomet temperatūra vietomis šoktels iki 19 laipsnių. Tačiau sekmadienį sulauksime pokyčių.