Smulkusis verslas kelia koją į internetą
Įkelta:
2021-01-20
Nuotrauka
parduotuves

Kad šiais laikais galima apsipirkti neišeinant iš namų – ne naujiena. Internetinė prekyba ypač pagyvėjo užklupus pandemijai – saugodami sveikatą, žmonės vis dažniau apsiperka  internetu. Vis dėlto iki šiol tai daugiausia buvo prekybos milžinų kovos laukas. Tačiau imtis ryžtingų sprendimų gyvenimas verčia ir smulkiuosius prekybininkus: drąsiausieji irgi jau kelia koją į internetą: internetinę parduotuvę atidarė dvi mažas maisto krautuvėles turinti verslininkė, o prekiaujantieji drabužiais, pristatydami savo prekes, rengia gyvas vaizdo transliacijas.

Kas nori – ieško galimybių

Praėję metai buvo nelengvi visiems – visą pasaulį užgriuvusi pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas daugelio žmonių gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Klastinga liga, pasiglemžianti sveikatą ir ar net gyvybes, stabdo ir verslus. Be pajamų likę smulkieji verslininkai elgiasi skirtingai: vieni pyksta ant viso pasaulio, kiti laukia pagalbos, treti gi nenuleidžia rankų ir patys ieško galimybių išgyventi. Juk sakoma – kas nenori, ieško pasiteisinimų, kas nori – ieško galimybių.

Praėję metai iš visų pareikalavo greitos reakcijos ir sprendimų. Kai kurie verslai Lietuvoje jau pirmąją karantino savaitę savo parduotuves perkėlė į internetinę erdvę, kiti gi tikėjosi, kad karantinas ilgai netruks, reikia tik luktelti. Deja, taip neįvyko – pandemija tęsiasi jau metus, šviesa tunelio gale matyti, tačiau ji dar labai toli. Todėl patys ryžtingiausieji jau imasi priemonių pagyvinti sulėtėjusį verslą – atidaro internetines parduotuves ar bent jau intensyviai reklamuojasi socialiniuose tinkluose.

Internete – net močiučių megztos kojinės

Neseniai rašėme apie močiutę Elytę Zvierkienę, internete pradėjusią prekiauti savo mezginiais. Aštuntą dešimtį baigusi moteris mezga visą gyvenimą, anksčiau megztas kojines, pirštines, riešines pardavinėdavo Vytauto gatvėje, prie turgelio, prekes išdėliojusi tiesiog ant šaligatvio. Jos pensija labai maža, tad uždarbis už mezginius, nors ir nedidelis, padėdavo išgyventi. Dabar, kai karantinas uždarė namuose, moteris buvo nusiminusi, kad nebegali prekiauti. Išeitį pasiūlė dukra – sukūrė mamai paskyrą socialiniame tinkle ir ėmė reklamuoti mezginius įvairiose pardavimų platformose. „Ar nesušalote? Kviečiu įsigyti šiltų kalėdinių dovanėlių sau ir savo draugui. Kadangi karantinas, prie turgelio būti negaliu. Jūsų patogumui ir saugumui savo gaminių gausybę rodau čia. Kainos nedidelės, vilna avies, darbas – rankų. Tik pergyvenu, ar visiems norintiems užteks. Kreipkitės asmenine žinute. Saugus atsiėmimas iš namų“ – tokią žinutę feisbuko naudotojai prieš šventes galėjo rasti Tauragės turgelio paskyroje. Pirkėjų atsirado iškart. Susidomėjusieji paskambina, susitariama, ir pirkinys saugiai perduodamas.

Rengia tiesiogines transliacijas

Prekyba drabužiais internetu – jokia naujiena, tačiau anksčiau tai darydavo tik didelės parduotuvės, prekybos tinklai. Dabar gi, kai pramoninių prekių parduotuvėms teko užverti duris,  prekiauti internete vis dažniau bando ir mažos krautuvėlės. Tokių nemažai ir mūsų mieste. Kai kurios žengia dar toliau – ne tik siūlo išsirinkti drabužį internetu ir saugiai jį atsiimti, tačiau dar ir rengia tiesiogines vaizdo transliacijas. Mat norą apsipirkti internetu daugeliui pirkėjui slopina tai, kad internetu drabužio ne tik nepačiupinėsi, bet ir gerai neapžiūrėsi, nepamatysi, kaip jis atrodytų apsivilktas. Tam ir skirtos vaizdo transliacijos. Štai Jolanta Jeriominienė, Tauragės centre turinti vyriškų drabužių parduotuvę, pasakoja internete reklamuojanti savo prekes ir prekiaujanti senokai. Turėjo ji ir internetinę parduotuvę, tačiau ji, pasak Jolantos, nepasiteisino. Tad dabar ji ėmė rengti gyvas transliacijas. Tiesa, kol kas surengė dar tik vieną, tądien, kai kalbėjomės, ruošėsi antrajai.

–  Yra sukurta grupė internete „LJ rūbai vyrams“, susiburia narių, pažymi „patinka“, ir tada kelia prekes, dalinasi. Prisijungusių grupėje – 1700. Bet čia dar nedaug. Kitos grupės kur kas daugiau turi. Bet vis tiek gerai: žmonės pamato prekę, gali ją geriau apžiūrėti, sužinoti audinio sudėtį ir, jei patinka – nusipirkti. Pirmąją mano transliaciją stebėjo 200 potencialių klientų, o kitų, matau, ir 600 būna, – pasakoja ji. – Prekes sunumeruojame, kad žiūrovams būtų patogiau. Daug kas rašo tiesiogiai, kad kuri nors prekė sudomino, bet būna, kad ir poros dienų dar parašo, jei vėliau pamato. Transliacija lieka puslapyje. Prekes siunčiame arba saugiai atiduodame parduotuvėje.

Jolanta svarsto, kad toks staigus gyvų transliacijų išpopuliarėjimas – greičiau ne mada, o tiesiog būtinybė, būdas prisitaikyti prie aplinkybių ir išgyventi.

– Matau kartais, kaip kitos tuos „live“ daro – drebančiu balsu kalba, matyt, jaudinasi, – sako ji, – toks laikotarpis, kad turi stengtis, bandyti ir eiti pirmyn, kas bebūtų.

Nuotrauka
transliuoja

Verslininkė atskleidė, kad smulkieji verslininkai, dabar bandantys prekiauti internete, labai palaiko vieni kitus. Pavyzdžiui, jei žmogus ko nors ieško, visada pataria ir nukreipia pas kolegą, kuri tokią prekę turi, net ir pareklamuoja vienas kitą. Gyvomis transliacijomis dalijasi net ir kitų rajonų gyventojai, taigi prekyba nebeapsiriboja viena teritorija.

– Dabar toks laikas, kad turime suremti pečius, palaikyti vienas kitą, – įsitikinusi ji, – konkurencijos nebeliko. Norime tik išlikti. Nieko neprašom iš valstybės – tik kad leistų mums dirbti...

Versle – 10 metų

Internetu nusipirkti maisto produktų irgi tampa įprastu dalyku. Tačiau tai labiau būdinga didmiesčiams, Tauragėje tuo užsiimanti prekybos milžinė turi tik atsiėmimo punktą – į namus prekių kol kas neveža. Žengti šį žingsnį – pristatyti prekės tiesiai į namus – ryžosi dvi fizines maisto prekių parduotuves turinti verslininkė Živilė Vaitiekutė. Feisbuke ji skelbia: „Maisto prekių pristatymas į namus Tauragėje. Startuojam. Pažadam suktis kuo greičiau. Rinkitės apmokėjimą bankine kortele pristatymo metu ir Jūsų pirkinių krepšelis bus pristatytas per 1 val. Pristatymo laikas 10:00–20:00.“.

Kaip verslininkė ryžosi šiam žingsniui, su kokiais sunkumais susidūrė? „Tauragės žinių“ pakalbinta Ž. Vaitiekutė sutiko papasakoti išsamiau.

– Šie metai mūsų įmonei jubiliejiniai – skaičiuojam dešimtuosius gyvavimo metus. Tas laikas prabėgo neįtikėtinai greitai. Pradžia buvo ieškojimų kelias – kaip dirbti, kaip pritraukti klientą, kuo prekiauti ir t.t. Dabar jau galiu pasakyti, kad atsakymas tik vienas – klausyti ir girdėti savo klientus. Tai jie parodo kryptį, kurios reikia laikytis, – teigia ji.

Nuotrauka
zivile

Iš pradžių ji turėjo vieną parduotuvę – Stoties gatvėje. Živilė pasakoja, kad sprendimą atidaryti dar vieną parduotuvę nulėmė vienas netikėtas skambutis su pasiūlymu nuomotis parduotuvės patalpas Kęsčiuose.

– Tai tikrai nebuvo planuotas žingsnis, tačiau jau turima patirtis leido surizikuoti. Ten dirbame jau 4 metus. Per tiek laiko susibendravome su šio kaimo gyventojais, pažįstame beveik visus ir iš dalykiško bendravimo išsiauginome šiltus, draugiškus santykius. Tai labai džiugina, – pasakojo moteris. 

Prisitaikyti teko nedelsiant

Paklausta, kaip verslą paveikė karantinas, Živilė sako:

– Praėję metai, kaip ir daugumai, buvo pilni nemalonių netikėtumų, su daug nerimo, daug nežinios. Pandemija visus užklupo nepasiruošusius. Turbūt visi dar prisimename, kiek buvo sumaišties su dezinfekuojančiais skysčiais, kaukėmis, pirštinėmis – buvo neįmanoma jų gauti. Visa tai palietė ir mus. Turėjome nedelsdami prisitaikyti darbui karantino sąlygomis – dėjome apsaugines pertvaras, reguliavome pirkėjų srautus, nepaliaujamas paviršių dezinfekavimas tapo kasdiene rutina. Tačiau turime kuo ir pasidžiaugti – atsirado naujų klientų, kurie rinkosi apsipirkimą pas mus, norėdami išvengti didesnių žmonių sambūrių. Tą tendenciją stebime ir dabar.

Mintį įpiršo klientai

O kaip kilo mintis kelti verslą į internetą? Živilė sako, kad jau pavasarinės viruso bangos metu iš savų pirkėjų sulaukdavo klausimų, ar nepristato prekių į namus, ar gali surinkti pirkinių krepšelius užsisakius telefonu ir pan.

Norėdami išlikti, mes privalome reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir į besikeičiančius vartotojų poreikius, todėl ir atsiradome internetinėje erdvėje, atidarėme elektroninę maisto prekių krautuvėlę. Sulaukiu pastabų, kad to reikėjo anksčiau. Taip, reikėjo. Bet tuomet galvojau, kad visa užklupusi nežinia tuoj baigsis ir grįšim į įprastą gyvenimo ritmą. Niekas nesitikėjom, kad karantino režime teks likti ilgai...

 

– Taigi, ne kas kitas, o mūsų klientai įsiūlė mintį, kad laikas pokyčiams. Norėdami išlikti, mes privalome reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir į besikeičiančius vartotojų poreikius, todėl ir atsiradome internetinėje erdvėje, atidarėme elektroninę maisto prekių krautuvėlę. Sulaukiu pastabų, kad to reikėjo anksčiau. Taip, reikėjo. Bet tuomet galvojau, kad visa užklupusi nežinia tuoj baigsis ir grįšim į įprastą gyvenimo ritmą. Niekas nesitikėjom, kad karantino režime teks likti ilgai... – teigia ji. – Didėjantys užsikrėtimų skaičiai ir vis griežtėjančios karantino sąlygos galutinai nulėmė tai, kad mes privalome pradėti internetinę prekybą ir nebėra laiko dvejonėms.

Žinoma, kol mintis virto kūnu, užtruko šiek tiek laiko. Šiuo metu el. parduotuvė www.maistokrautuvele.lt jau veikia. Verslininkė džiaugiasi, kad jie yra pirmieji Tauragėje, siūlantys nemokamą maisto prekių pristatymo į namus paslaugą. Šią naujieną paviešinusi feisbuke ji sako sulaukusi nemažai palaikančių ir pritariančių šiai idėjai žinučių.

Kainos – tokios pačios

Ž. Vaitiekutė noriai dalijasi ateities planais:

– Asortimente šiuo metu jau galima rasti duonos ir kitų konditerijos gaminių, pieno produktų, bakalėjos prekių ir pan. Orientuojamės į maisto produktus, tačiau pasiūlysime ir būtiniausias namų ūkio prekes – higienos, valymo priemonių ir pan. Suprantame, kad būtume patrauklūs pirkėjams, privalome pasiūlyti kuo platesnį asortimentą. Pasiūlos didinimo linkme dirbame kasdien, ir tai bus nesibaigiantis procesas, kol gyvuosime. Ieškome ir tokių prekių, kurių nėra didžiuosiuose prekybos centruose. Laukiam ir iš pirkėjų pageidavimų, ką jie norėtų rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Dar vienas aktualus klausimas iš klientų – kainos. Galime nuraminti – jos tikrai nėra dirbtinai sukeltos, ir internetinėje, ir fizinėse parduotuvėse prekiaujame tokiomis pačiomis kainomis.

Prekes internetinėje parduotuvėje užsisakyti galima dviem būdais: formuojant pirkinių krepšelį elektroninėje krautuvėlėje arba paskambinus telefonu. Atsiskaitymai – bankiniu pavedimu arba bankine kortele bei grynaisiais pristatymo metu. Skelbiama, kad dėl saugumo bei patogumo rekomenduojama rinktis atsiskaitymus mokėjimo kortele, be to, pasirinkus tokį mokėjimą ir prekių pristatymas bus greitesnis.

Paklausta apie pristatymo terminus, verslininkė tikina, kad visus užsakymus, įvestus iki 13 val., įsipareigojama pristatyti tą pačią dieną. Vėliau suformuoto užsakymo pristatymas gali nusikelti į kitą darbo dieną. Šiuo metu, sako ji, nuolatinio užsakymų srauto dar nėra, tad pristatymas vyksta operatyviai – per valandą nuo užsakymo patvirtinimo pirkinių krepšelis atkeliauja į pirkėjo namus.

– Akivaizdu, kad šiandieninis mūsų gyvenimas, nepriklausomai nuo to, ar gyvename karantino sąlygomis, ar ne, nebeįsivaizduojamas be interneto. Ar šioje terpėje išliks maistokrautuvele.lt – atsakyti sunku. Reikia laiko, kad žmonės apie tokias paslaugas sužinotų, kad išbandytų, kad įsitikintų, jog tai patikima, kad priprastų ir susiformuotų įprotis pirkti tokiu būdu. Didžiuosiuose miestuose prekių pristatymas į namus jau nebe naujiena, o labai populiari paslauga. Tikėkimės, kad ir Tauragėje žmonės bus drąsūs ir imlūs naujovėms. Juolab, kad tai išbandyti šiuo metu nieko nekainuoja. Likite saugūs namuose ir apsipirkite internete, – teigia verslininkė.

Ji dėkinga savo kolektyvui, kuris nepabūgo dirbti tikrai sudėtingomis ir rizikingomis sąlygomis, Sako norinti, pasinaudodama proga, padėkoti ir visiems klientams, kurie ištikimi jau visą dešimtmetį ir kurie tapo daugiau nei klientais.

– Ačiū, kad atleidžiate mums už klaidas. Ačiū už kiekvieną šiltą žodį. Ačiū ir tiems, kurie peikiate ir kritikuojate – tai mus skatina judėti pirmyn ir tobulėti, – sako Živilė.

 

Nuotrauka
laipteliai
Įkelta:
prieš 19 valandų
Pirmadienį gyventojai nuotolinio susitikimo metu bus supažindinti su projektu, kurio metu ketinama sutvarkyti Jūros krantinės ir šlaito dalį nuo pėsčiųjų tilto iki Tilžės plento. Projektas skirtas kraštovaizdžio formavimui. Kitapus pėsčiųjų tilto, link Vasaros estrados, nuslinkusi krantinė kol kas nebus tvarkoma – vyksta teisminiai procesai su šlaito tvarkymo darbus atlikusia įmone. 
Nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2021-02-27
​​​​​​​Grūdines kultūras auginantys žemdirbiai susirūpinę. Nerimo atsirado iškritus sniegui ant šiltos žemės. Sniego daug, ir jei jo danga išliktų ilgiau, padidėtų sniego pelėsio atsiradimo tikimybė, o tai grėsmė netekti derliaus. 
Nuotrauka
ledonešis
Įkelta:
2021-02-26
Jūros ir Akmenos upėse prasidėjo ledonešis. Apie piet ledų sangrūda fiksuota ties Pagramančiu. Tauragę ledo lytys turėtų pasiekti šį vakarą.
Nuotrauka
šuo
Įkelta:
2021-02-26
Pirmadienį Tauragėje aptikta dar viena nelegali šunų veisykla. Trijų kambarių bute buvo laikomi 27 šunys. Kai kuriems, kaip spėjama, kad nelotų, buvo pakirptos balso stygos. Įtariama, kad dalis augintinių gali priklausyti šunų veisėjai iš Gaurės gatvės, moteriai, kuriai dar rugsėjį uždrausta veisti šunis. Pasak veterinarijos specialistų, šunų veisėjai, kuriems uždrausta vykdyti veiklą, neretai draudimų nepaiso. Ši veikla jiems – tarsi pinigų „kalykla“, stengiamasi užauginti kuo daugiau įvairių veislių šuniukų ir juos parduoti. Jų požiūris į gyvūną – atsainus, o negaudami meilės šių šunų „gamyklų“ augintiniai auga mažais monstriukais. Patekę į naujų šeimininkų rankas jie nemoka tvarkingai atlikti gamtinių reikalų, nejaučia poreikio susidraugauti su žmogumi.
Nuotrauka
Mažvydo mokykla
Įkelta:
2021-02-25
Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino naują priėmimo į Tauragės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašą. Jame patikslintos mokyklų teritorijos, ypač tai aktualu mokykloms, prie kurių prijungti nauji skyriai. Šiemet prašymo priimti į mokyklą nereikia rašyti pirmokėlių tėvams – jie automatiškai pateks į įstaigos, kurioje lanko priešmokyklinę klasę, pirmokų sąrašus. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-25
Valstybiniai brandos egzaminai, kaip skelbia Švietimo, sporto ir kultūros ministerija, šiemet prasidės birželio 7 dieną, arba dviem savaitėmis anksčiau nei pernai. Pagrindinė egzaminų sesija baigsis liepos 2 dieną.
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2021-02-25
Pirmadienį Tauragėje aptikta dar viena nelegali šunų veisykla. Trijų kambarių bute buvo laikomi 27 šunys. Kai kuriems, kaip spėjama, kad nelotų, buvo pakirptos balso stygos. Įtariama, kad dalis augintinių gali priklausyti šunų veisėjai iš Gaurės gatvės, moteriai, kuriai dar rugsėjį uždrausta veisti šunis. Pasak veterinarijos specialistų, šunų veisėjai, kuriems uždrausta vykdyti veiklą, neretai draudimų nepaiso. Ši veikla jiems – tarsi pinigų „kalykla“, stengiamasi užauginti kuo daugiau įvairių veislių šuniukų ir juos parduoti. Jų požiūris į gyvūną – atsainus, o negaudami meilės šių šunų „gamyklų“ augintiniai auga mažais monstriukais. Patekę į naujų šeimininkų rankas jie nemoka tvarkingai atlikti gamtinių reikalų, nejaučia poreikio susidraugauti su žmogumi.
Nuotrauka
regitra
Įkelta:
2021-02-25
Vyriausybei priėmus sprendimą pratęsti karantiną ir esamus ribojimus dėl praktikos egzaminų, jie „Regitroje“ kol kas nebus atnaujinami. Šiuo metu praktikos egzaminų vykdymas sustabdytas iki kovo 31 d., tačiau ši data gali keistis Vyriausybei priėmus atskirus sprendimus dėl karantino sąlygų švelninimo, – praneša „Regitra“.
Nuotrauka
Rasita Li
Įkelta:
2021-02-25
Antroji savaitės pusė nustebins šilumos banga – ketvirtadienį vietomis temperatūra gali pasiekti net 15 laipsnių šilumos. Visgi, savaitės pabaigoje jau bus gaiviau, įsismarkaus žvarbokas vėjas.
Nuotrauka
Vytauto stadionas
Įkelta:
2021-02-25
Tauragės rajono savivaldybė principingai siekia išieškoti tūkstantinę skolą iš VšĮ „Tauragės futbolas“, kuri valdo Tauragės futbolo akademiją bei FK „Tauras“. Viešoji įstaiga prašo skolą nurašyti arba imtis kitų nei teisinių veiksmų. Rajono meras tarybos posėdyje aiškino, kad skola – tai mokesčių mokėtojų pinigai, todėl nurašyti jos lengva ranka neketinama.
Nuotrauka
Ąžuoliukas
Įkelta:
2021-02-24
Tauragės rajono lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ duris atvėrė 1971 m. Tai buvo pirmasis tipinis darželis Tauragės mieste. Nors dabar jį lanko maždaug tiek pat vaikų kaip tada, prieš 50 metų, visa kita pasikeitė neatpažįstamai. Ir ne tik išorė, bet ir ugdymo turinys.
Nuotrauka
šunys
Įkelta:
2021-02-23
2021 m. vasario 22  d. Tauragės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, Tauragės miesto gyventojos namuose, aptiko galimai nelegalią šunų veisyklą. Tarnyba apie šį atvejį iš karto informavo policijos pareigūnus.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Jovarų gyventojai dar prisimena, kai prie Jūros besidriekiantį kvartalą užtvindė pakilęs upės vanduo. Iš krantų prieš keletą buvo išsiliejusi ir Akmena, padariusi nuostolių Pagramančio miesteliui. Staiga atšilus sekmadienio naktį nuo šlaitinių stogų ėmė bumbsėti krentantys sulipusio sniego gabalai. O įdienojus, kai oro temperatūra siekė ir kelis laipsnius šilumos, sniego tirpimas saulės atokaitoje tapo dar spartesnis. Ar taip staiga atšilus galime sulaukti smarkaus ir nuostolius nešančio potvynio? Tauragės savivaldybės vyriausiasis civilinės saugos specialistas Mindaugas Mikutavičius mano, kad taip atsitikti neturėtų, tačiau turime būti pasiruošę.
Nuotrauka
Ligoninė
Įkelta:
2021-02-22
Tauragės ligoninė šiais metais planuoja parengti investicinį projektą, kurį Tauragės rajono savivaldybė teiktų Sveikatos apsaugos ministerijai, kad gautų lėšų iš Valstybės investicijų programos. Rengiamo investicinio projekto tikslas yra įsigyti brangų medicinos prietaisą – magnetinio rezonanso tomografo (MRT) sistemą. Tokiam prietaisui atsiradus tauragiškiams, o ir aplinkinių savivaldybių gyventojams, svarbiems tyrimams atlikti nebereikėtų vykti į kitus miestus. 
Nuotrauka
paštas
Įkelta:
2021-02-22
Akcinei bendrovei Lietuvos paštui baigus įgyvendinti išmaniojo siuntų skirstymo programą, šių metų kovo–balandžio mėn. ji atsisakys apie 380 darbo vietų, rašoma pranešime. Pokytis palies ir Tauragę – darbo neteks trys pašto darbuotojai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-21
Pasibaigus dvejų metų Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) prezidento kadencijai Giedrė Stulginskienė postą užleidžia naujam vadovui. Juo tapo UAB „Metta“ vadovas Marius Jucikas. Asociacijos tarybos nariai dar neišrinkti.
Nuotrauka
Juros krantine
Įkelta:
2021-02-19
Tauragės gyventojai kviečiami teikti siūlymus dėl Jūros upės krantinės ir šlaito sutvarkymo. Elektroniu paštu atsiųsti siūlymus ir projekto koncepciją ketinama aptarti kovo 1-ąją nuotoliniu būdu įvyksiančio susitikimo metu.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-02-19
Trečiadienį vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu priimtas sprendimas steigti viešąją įstaigą „Žaliasis regionas“. Numatyta, kad ši įstaiga rūpinsis verslo plėtros skatinimu regione,  investicinio patrauklumo didinimu, sąlygų turizmo plėtrai gerinimu, regiono viešojo transporto paslaugų organizavimu ir patrauklumo didinimu.
Nuotrauka
petraitis
Įkelta:
2021-02-19
Trečiadienį savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų atleistas savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Nemažai klausimų svarstę ir audringai dėl kai kurių sprendimų pasisakę, diskutavę rajono politikai paskutinį klausimą dėl direktoriaus atleidimo svarstė kukliai slėpdami emocijas ir negailėdami padėkų direktoriui už šešerių metų darbą. Savo noru į privatų sektorių besitraukiantis M. Petraitis atleistas visų politikų pritarimu. 
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2021-02-18
Tauragės rajono savivaldybė principingai siekia išieškoti tūkstantinę skolą iš VšĮ „Tauragės futbolas“, kuri valdo Tauragės futbolo akademiją bei FK „Tauras“. Viešoji įstaiga prašo skolą nurašyti arba imtis kitų, ne teisinių veiksmų. Rajono meras tarybos posėdyje aiškino, kad skola – tai mokesčių mokėtojų pinigai, todėl nurašyti jos lengva ranka neketinama.