Mero patarėjas siekia būti pavyzdžiu tauragiškiams
Įkelta:
2017-03-14
Nuotrauka

Dovydas Kaminskas – mero patarėjas, vienas jauniausių Tauragės rajono politikų, turintis aiškią gimtojo miesto viziją ir skleidžiantis ją visomis įmanomomis priemonėmis. „Vlogai“ socialiniuose tinkluose, dalyvavimas jaunimo organizacijų veikloje, bėgimo maratonai – tai tik keletas sričių, kuriose, be darbo mero komandoje, šis vyras save išreiškia, siųsdamas tauragiškiams aiškią žinutę: Tauragėje yra ką veikti, savo miestą turime kurti kartu.

– Papasakokite, kaip ir kodėl sugrįžote gyventi į Tauragę. Kur prieš tai studijavote, gyvenote? Ką veikia ir kur gyvena Jūsų šeima? Kaip prasidėjo Jūsų karjera savivaldybėje?

– Teisės bakalauro studijas baigiau Mykolo Romerio universitete. Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės magistro laipsnį įgijau Kopenhagos universitete, Danijoje. Kopenhagoje praleidau beveik 2 metus, tačiau nusprendžiau grįžti į Lietuvą. Grįžęs, labai norėjau prisidėti prie geresnės Lietuvos kūrimo, todėl prisijungiau prie savanoriškos organizacijos „Baltosios pirštinės“. Ši organizacija vienija žmones, kurių tikslas, skaidrūs ir sąžiningi rinkimai. Tuo metu tikrai nežinojau, kad ši savanoriška veikla nuves būtent ten, kur esu šiandien. Tauragės apskrityje surinkau 80 savanorių komandą, su kuria visi kartu stebėjome tuo metu vykusius vietos savivaldos rinkimus. Jeigu atvirai, tai, ką pamačiau ir sužinojau rinkimų metu, nustebino. Tuos pusę metų buvau labai aktyvus Tauragės rajone, turbūt tuomet ir buvau pastebėtas tuo metu kandidato į savivaldybės merus – Sigito Mičiulio. Po rinkimų sulaukiau tikrai labai netikėto skambučio ir prisijungiau prie tiesiogiai išrinkto mero komandos. Šis žingsnis sutapo su mano tikslu – prisidėti prie geresnės Lietuvos kūrimo. Tokia, trumpai, karjeros pradžia. Sunkus pusės metų savanoriškas darbas lėmė šitą rezultatą, tačiau nebuvo planuotas posūkis.

Iki išvykimo studijuoti į Vilnių, gyvenau ir augau Mažonų kaime. Mano mama – kultūrinių renginių organizatorė, meno vadovė, aktyvi bendruomenės narė Mažonuose. Tėtis – veterinarijos gydytojas. Nuo pat vaikystės matau, kaip sunkiai dirba mano tėveliai, tiek dėl savo vaikų, tiek dėl bendruomenės – tai labai įkvepia ir suteikia jėgų.

– Kokia yra mero patarėjo darbo diena? Kokios funkcijos yra Jums patikėtos?

– Mero patarėjo darbo spektras labai platus. Dažnai dienotvarkė keičiasi gavus vieną elektroninį laišką arba skambutį. Reikia būti pasiruošus įvairioms situacijoms ir greitai į jas reaguoti. Pagrindinės sritys, į kurias gilinuosi ir stengiuosi formuoti pagrindines gaires – verslo sąlygų gerinimas, investicijų pritraukimo skatinimas, jaunimo politika, sporto politika, tarptautinis bendradarbiavimas, turizmas. Tačiau šiomis funkcijomis darbas tikrai neapsiriboja, patarėjas vienaip ar kitaip prisideda prie Tauragės rajono savivaldybės ilgalaikių tikslų siekimo, kasdienių darbų įgyvendinimo ir kitų problemų sprendimo.

– Dažnai matome Jus susitikimuose su užsienio delegacijomis, esate, tarsi, savotiškas Tauragės ambasadorius. Tai priklauso Jūsų pareiginėms funkcijoms, o gal todėl, kad esate vienas iš nedaugelio savivaldybėje, laisvai kalbančių angliškai?

– Ambasadoriumi tikrai savęs nevadinčiau, tačiau labai dažnai tenka dirbti vertėju. Kolegos sako, kad ši sritis neblogai sekasi. Bendravimas su užsienio delegacijomis – viena iš mano funkcijų. Nuolat bendrauju su daug įvairiais užsienio subjektais – ambasadomis, Europos miestų, ES institucijų, kitų įvairių įmonių ir organizacijų atstovais. Tiesa ir tai, kad laisvai kalbančių angliškai žmonių taip pat nėra daug.

– Daugelis Jus mato kaip perspektyvų jauną politiką. Kiek ši sritis Jums pačiam yra įdomi, ar planuojate toliau sieti savo gyvenimą su politine veikla? Kokios apskritai yra galimybės jaunam žmogui įsilieti į politinį gyvenimą Tauragėje?

Pradėjęs dirbti sau pasakiau, kad kiekvieną dieną stengsiuosi atiduoti visą savo energiją ir susikoncentruoti į darbus, o kai ateis laikas priimti sprendimus, ką noriu daryti ateityje – tada juos ir priimsiu. Šiandien dar tas laikas neatėjo, todėl sunku atsakyti į šį klausimą. Kalbant apie politiką plačiąja prasme, atsiribojant nuo mano tiesioginio darbo Tauragėje – veikla tikrai atsakinga, įdomi, reikalaujanti daug pastangų ir tvirtybės. Mano asmeniniu įsitikinimu – tikrai ne kiekvienas žmogus gali būti politiku. Tačiau iš kitos pusės, manau, kad kiekvienas iš mūsų turime prisiimti atsakomybę už tai kokia, šiandien yra Lietuva. Kiekvienas iš mūsų galime nuveikti tikrai daug, kad Lietuvoje būtų gyventi geriau, tik ar kiekvienas yra pasiruošęs kažką dėl to padaryti? Stebiu įvykius viešojoje erdvėje, kai įžymūs ekonomistai, finansininkai, teisininkai, inžinieriai ir kiti profesionalai, dirbantys privačiame sektoriuje, kritikuoja vienokius ar kitokius viešajame sektoriuje priimamus sprendimus, tačiau jie nėra pasiruošę iškeisti privataus sektoriaus siūlomų finansinių sąlygų ir padirbėti viešajame sektoriuje, atiduoti savo profesionalias žinias.

– Esate išsakęs tikslą kurti tokią aplinką Tauragėje, kad jaunimas nesakytų, jog niekada čia negrįš. Ką dėl to yra pavykę nuveikti? Papasakokite apie savo veiklą telkiant jaunimą, kokioms organizacijoms – užsienio, Lietuvos jaunimo, sporto priklausote?

– Jeigu nuoširdžiai, baigęs mokyklą, prieš išvykdamas iš Tauragės, taip pat sakiau, kad negrįšiu. Gyvenimas susiklostė taip, kad šiandien esu Tauragėje ir tuo džiaugiuosi. Mažas miestas turi labai daug privalumų. Čia galima daugiau laiko skirti sau, nes lyginant su didžiaisiais miestais, nereikia daug laiko praleisti kelionėms į darbą ir iš jo. XXI amžiuje, pati vertingiausia valiuta – laikas, tai labai svarbu įvertinti. Tauragėje viskas šalia ir pasiekiama labai greitai – viešosios paslaugos, mokyklos, darželiai ir kt. Jau nekalbu apie tai, kad mažame mieste žymiai mažesnis užterštumas ir geresnės galimybės įsigyti nuosavą būstą. Įvairių privalumų galima išvardinti ir daugiau. Žinoma, yra ir trūkumų – siauresnis spektras darbo pasiūlymų, mažesnė rinka smulkiam verslui, mažesni atlyginimai.

Bendras visos mero komandos ir Tarybos tikslas – Tauragė – progresyvus, modernus, draugiškas aplinkai, atviras turizmo ir verslo rinkai rajonas. Svarbiausi darbai – naujų investicijų paieška, įvairių sprendimų priėmimas dėl verslo kūrimosi ir plėtros, žmonių verslumo skatinimas, baseino statyba, bendruomenių ir pramogų centro renovacija. Sėkmingai įgyvendinami šie darbai ir projektai praplės darbo pasiūlą, pasiūlys įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų – tai 2 svarbiausi kriterijai, kurie prisidės prie žmonių išsaugojimo mūsų rajone. Manau, kad visa tai, kas šiandien yra daroma yra orientuota į tai, kad Tauragės rajonas taptų pastebimas. – rajonas. Kaip rašė „Verslo žinios“: „Tauragė – rajonas, kuris nebenori būti įdomus tik pensininkams“.

Esu Tauragės bėgimo mėgėjų klubo ir  Triatlono klubo „Triatletas“ narys, aktyviai dalyvauju Tauragės jaunimo organizacijų sąjungos „Tauragės apskritasis stalas“ veikloje, esu „Transperency international“ „Sąžiningumo mokykla“ ambasadorius, neatsiriboju ir nuo „Baltųjų pirštinių“ veiklos. Esame įkūrę Tauragės alumni klubą, tačiau kol kas veikla vyksta ganėtinai pasyviai, tačiau tikiuosi ateityje su šiuo projektu pavyks nuveikti daug įdomių darbų.

– Esate matomas kaip sveiką gyvenseną ir aktyvų gyvenimą propaguojantis žmogus. Kaip vykdote aktyvaus gyvenimo filosofijos sklaidą?

– Visada turėjau svajonę nubėgti maratoną. Tai pavyko įgyvendinti 2013 metais Kopenhagoje. Šiandien esu nubėgęs jau 8 maratonus. Praėjusiais metais išsikėliau dar vieną tikslą – sudalyvauti „Ironman“ triatlono varžybose (Ironman 140.6 km) – prestižiškiausiame ištvermės sporto renginyje pasaulyje. Šiandien ruošiuosi „Ironman“ 140.6 varžyboms, kurios vyks Kalmar (Švedija) rugpjūčio 19 d.

Bėgimas mano gyvenime padarė labai didelę įtaką. Išmokau kasdienės disciplinos, kantrybės, užsispyrimo, nuolatinės motyvacijos. Šios savybės labai svarbios siekiant savo tikslų ne tik sporte, bet ir gyvenime. Visa tai, kas svarbu, ateina per ilgą laiką, nuosekliai dirbant ir dedant daug pastangų, todėl manau, kad ir gyvenime turime būti ilgų nuotolių bėgikai, o ne vaikytis trumpalaikės naudos. Tikiu, kad ir kiti žmonės gali atrasti bėgime kažką naudingo sau, todėl tiesiog stengiuosi rodyti gerą pavyzdį. Kelis kartus jau girdėjau – jeigu ne tu, nebūčiau pradėjęs bėgti – tai patys geriausi žodžiai, kuriuos galiu išgirsti, todėl tęsiu šią veiklą ir toliau.

– Matėme, kad dalyvaujate iššūkyje „365 dienos bėgant“.

– Tai yra mano pažįstamo, taip pat tauragiškio, Igno Dombrauskio projektas. Teko keletą kartų su juo išbėgti ir kalbėti apie tai, prisidėti prie jo iššūkio. Sau tikslo bėgti kiekvieną dieną nekeliu, nes papildomai reikia minti dviratį ir plaukioti, taigi bėgimas kiekvieną dieną būtų per didelis krūvis. Igno projektas labai įdomus ir motyvuojantis. Ignas – vienas iš mano įkvepėjų. Džiaugiuosi, kad savo pažįstamų tarpe turiu tokį žmogų.

– Pastebėjome, kad pastaruoju metu aktyviai viešinate savo gyvenimą socialiniame tinkle „Facebook“. Kodėl tai svarbu Jums, kaip politikui ir kaip žmogui?

– Kalbant apie mano darbą,  pastebiu, kad net artimiausi žmonės, su kuriais nuolat bendrauju, nežino, kokios mano pagrindinės funkcijos darbe, o dažnai ir atsakyti į klausimą „ką veikia tas mero patarėjas“ (žmonės užduoda šį klausimą sarkastiškai, aplikuodami į tai, kad nieko neveikia) yra sudėtinga, dėl labai plataus veiklos spektro. Kad šis klausimas nebūtų interpretuojamas kaip retorinis, nusprendžiau, socialinių tinklų pagalba, pabandyti parodyti, koks tai yra darbas. Žinoma, užduotis nelengva, nes sukurti turinį, kuris būtų įdomus ir informatyvus, tačiau nepakenktų darbui ir įvairių projektų įgyvendinimui, nėra taip lengva. Tačiau į tai žiūriu pozityviai, tai dar vienas iššūkis man, dar vienas būdas pažiūrėti į problemą kūrybiškai.

Šiandien socialiniai tinklai yra mūsų kasdienybė, todėl labai svarbu sekti naujausias komunikacijos tendencijas. Viena pažįstama sakė: tu esi „Biudžetinis vlogeris“ – mano žiniomis, tokių Lietuvoje daugiau nėra, todėl tai skatina tobulėti, rodyti pavyzdį. Žinoma, tai puikus būdas kurti artimesnį ryšį su žmonėmis, parodyti, kaip vyksta procesai biudžetinėje įstaigoje.

Dėkojame už pokalbį. 

Nuotrauka
margis
Valdo Latožos nuotraukos
Įkelta:
2024-03-04
Tokios žinios, ko gero, laukė ne viena tauragiškių šeima, auginanti mažamečius. Po kelerių metų pertraukos, sunkios ligos ir ilgo gydymo į darbą sugrįžta gydytojas Eugenijus Margis.
Nuotrauka
genute
Autoriaus ir Tauragės kultūros centro nuotraukos
Įkelta:
2024-02-06
Apie Gonovaitę Urmonaitę rašyti – ir kančia, ir malonumas: malonumas tas, kad tą žmogų pažįstu jau 45 metus (tiek, kiek ji gyvena Tauragėje), o kančia ta, kad vis tiek šios spalvingos asmenybės man nepavyks visapusiškai atskleisti. Žinodamas jos nestandartinius sprendimus scenoje ir gyvenime, pats jaučiuosi labai standartinis žurnalistas, kuriam lengviausia būtų tiesiog apžvelgti Genovaitės (arba kaip Andrius Naraškevičiukas sakydavo Genūūūtės) nueitą kelią Tauragėje: atvažiavo, įsidarbino, režisavo, skaitė poeziją, pati vaidino, rašė knygas, rengė festivalius, kraštiečių susitikimus, dirbo mokytoja... Ir tai būtų aišku, suprantama, išbandyta, patikrinta. Bet juk čia Genūūūūtė!
Nuotrauka
inga
Inesos Vaigauskienės nuotrauka
Įkelta:
2023-12-19
Nuo spalio pirmosios Tauragės kultūros centre darbus pradėjo kultūrinių renginių organizatorė-jaunimo koordinatorė Inga Tubutytė. Tauragiškė kviečia jaunimą drąsiai kreiptis į ją ir siūlyti savo idėjas bei išsakyti norus, pastebėjimus, kokių renginių trūksta Tauragėje.
Nuotrauka
irina
Irinos Sadauskienės asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-18
Kalbėti su Irina nuostabiai paprasta ir įdomu. Ji turi tiek daug ką pasakoti! Irina iš tų žmonių, kurie ne tik daug kuo domisi, turi sukaupusi daug žinių, bet ir turi noro visu tuo savo turtu dalintis. Sako, kad tokie žmonės būtų geri mokytojai... Nors dirba mokykloje, Irina – ne mokytoja. Vis dėlto savo žiniomis dosniai dalijasi su visais, kurie nori klausytis. Kaip jai pavyko suderinti tris didžiausius savo norus: norą keliauti, norą mokytis ir norą pasakoti istorijas?
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos bendruomenę pasiekė skaudi žinia – eidama 61-uosius metus mirė bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė. Šią skaudžią netekties valandą bibliotekos kolektyvas nuoširdžiai užjaučia Meilutės Parnarauskienės artimuosius.
Nuotrauka
jankauskas
J. Jankausko asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-02
Skaudvilės seniūnijos Trepų kaimo gyventojas Jonas Jankauskas bene visą gyvenimą užsiima amatais. 67-erių amatininko darbai, pristatyti ir konkursinėje parodoje „Aukso vainikas“, puošia ne tik Skaudvilės kraštą, bet iškeliauja ir į svečias šalis. Liaudies meno puoselėtojas teigia, kad menas ir amatai jį lydėjo nuo mažų dienų, o naujų idėjų kūriniams nestokoja – tik spėk suktis.  
Nuotrauka
Mokytoja
Paulinos Reketytės nuotrauka
Įkelta:
2023-10-05
Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Proga ne tik skirti sveikinimo žodį, bet ir pasikalbėti apie iššūkius, su kuriais susiduria mokytojas. Švietimo sistema išgyvena sudėtingą laikotarpį, nesibaigiančios reformos atneša ne tik teigiamų pokyčių, bet ir sumaišties. Prieš porą savaičių įspėjamajame streike dalyvavę pedagogai šiandien pradeda protesto akciją, kurios trukmė dar neaiški. Bet aiškūs mokytojų reikalavimai – jie nori kokybiškesnių darbo sąlygų, mažesnių klasių, oresnio atlyginimo. Kas bevyktų švietimo sistemoje, mokytojas visada galvoja apie vaiką. Su džiaugsmu apie darbą kalba Skaudvilės gimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Verpečinskienė, jau skaičiuojanti 34-us darbo metus mokykloje ir dalijasi įžvalgomis apie mokytojo kasdienybę, pokyčius ir iššūkius
Nuotrauka
pukeliene
Raimondos Alysienės nuotrauka 
Įkelta:
2023-09-01
Jovarų pagrindinės mokyklos direktorei Janinai Pukelienei šis rugsėjis mokykloje – jau 22-asis. Nuo praėjusių metų gruodžio direktorės pareigas einanti pedagogė sutiko pasidalinti mintimis apie mokyklos džiaugsmus ir rūpesčius. Bet pirmiausia pasidžiaugė savo mokyklos bendruomene, ypač administracijos darbuotojais: jie nuostabūs – kantrūs ir besišypsantys. 
Nuotrauka
nuotrauka
Valdo Kilpio nuotrauka
Įkelta:
2023-06-24
„Fizinis panašumas yra viena, bet mes – skirtingi žmonės“, – sako Vlado Putvinskio-Pūtvio provaikaitis Stasys Pūtvis, bet žvelgdamas į jį išties gali pamanyti, kad sutikai ano meto bajorą, dvarininką, visuomenės ir kultūros veikėją, rašytoją, knygnešį, žuvininkystės pradininką Lietuvoje, vieną iš Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėją bei ideologą.
Nuotrauka
lidija
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-03
Lidiją Šeputis Žygaičių seniūnijos gyventojai puikiai pažįsta – ji nuo 1983 m. dirbo Žygaičių ambulatorijoje sesele. 67-erių moteriai visą gyvenimą buvo svarbiausia buvo padėti žmonėms. Tokio darbštaus, atsakingo ir pareigingo žmogaus sunku nepastebėti – žygaitiškiai net teikė jos kandidatūrą Tauragės garbės piliečio vardui gauti. Į Lietuvą Lidiją atvedė meilė lietuviui Algimantui. Iš pradžių gyvenimas nebuvo rožėmis klotas – trukdė kalbos barjeras, nepažįstama aplinka, bet po truputį moteris įsikūrė, pelnė žmonių pasitikėjimą ir meilę
Nuotrauka
nuotrauka
Povilo Naujoko nuotrauka
Įkelta:
2023-04-30
Tauragiškis Povilas Naujokas socialiniuose tinkluose aktyviai dalijasi kvapą gniaužiančiomis gamtos nuotraukomis, netrūksta ir mylimos Tauragės vaizdų, akimirkų iš kelionių. Paauglystėje pradėjęs fotografuoti, nors ir buvo padaręs nemažą pertrauką, jis vėl sugrįžo prie savo pomėgio. Fotografas labiausiai mėgsta fiksuoti gamtą ir gyvūnus.
Nuotrauka
nuotrauka
Mindaugo Černecko nuotrauka
Įkelta:
2023-04-29
Kada, jei ne dabar, džiaugtis ir didžiuotis savo kraštu, kūrybingais jo žmonėmis, nešančiais meno šviesą mums visiems? Juk šiemet esame Lietuvos kultūros sostinė. Viena tokių šviesulių – menininkė, dailės ir technologijų mokytoja Vida Karbauskienė, kurios darbų paroda „Kodėl? ESU“ užvakar atidaryta Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Edukacijų centre. Vida užduoda klausimą žodžiu, o atsakymą pateikia dailės kalba. Skaitytojų dėmesiui – interviu su autore.
Nuotrauka
juozas
Juozo Petkevičiaus asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-10
Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ ketverius metus dirbantis fotografas Juozas Petkevičius kilęs iš legendomis apipinto Šilavoto kaimo Prienų rajone. Ar meno magija jį užbūrė nuo vaikystės, o galbūt užkrėtė mamos, mėgusios fotografuoti, pavyzdys? Pokalbis su Juozu – apie pažintį su fotografija, siekį gilintis į jos istoriją ir apie kasdienybę muziejuje.   
Nuotrauka
Zavinta
Įkelta:
2023-04-09
Tikinčiųjų ir ne tik jų laukiamos šv. Velykos – jau poryt. Šeimos džiaugsis buvimu kartu – eis į bažnyčią, sės prie vaišių stalų, ridens margučius. Prisimins tradicijas, tačiau neapsieis ir be naujovių. Štai Žavintos Kvederienės šeimos stalą papuoš ne tik pagal senovinį močiutės receptą iškepti grybukai, bet ir meniškai pačios Žavintos rankomis dekoruoti sausainiai – kiškučiai, žąsys ar avelės. Tokie sausainiai, kaip ir kiti jos kepiniai, papuoš ir ne vienos tauragiškių šeimos stalą.  
Nuotrauka
sokiai
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-28
Šiaulių arenoje surengtame Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate tauragiškių Agotos Marozaitės ir Mato Paupario pora, atstovaujanti šokių klubui „Dance life“ jaunių klasėje Lotynų Amerikos šokių programoje tapo vicečempionais ir į Tauragę parvežė sidabro medalius. „Dance life“ klubui tai pirmasis tokio aukšto lygio įvertinimas. Kaip tie medaliai „nukalami“, papasakojo klubo treneris Justas Bareišis. 
Nuotrauka
rindokas
Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ nuotrauka
Įkelta:
2023-03-23
Netekome dar vieno narsaus, atkaklaus, Lietuvą mylėjusio mūsų tautos tragedijos liudininko. 
Nuotrauka
vigantas
Tauragės kultūros centro nuotrauka
Įkelta:
2023-03-13
Kovo 13-ąją į Amžinybę išėjo Tauragės liaudies teatro aktorius, buvęs Tauragės kultūros centro darbuotojas Vigantas Užmiškis.
Nuotrauka
nuotrauka
Raimondos Alysienės nuotrauka
Įkelta:
2023-03-12
Paveikslai, iš kurių sklinda dvasios ramybė, šiluma, ypatingas gamtos pojūtis. Tokia paroda, pavadinta „Gamtos spalvos“, ką tik galėjo grožėtis Skaudvilės kultūros namų lankytojai. Autorė Justina Šemeklienė atvira: tapyba jai – poilsis, nusiraminimas, meditacija.
Nuotrauka
nuotrauka
Daivos Genienės asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-05
Tauragės visuomenės sveikatos biuro vadovė Daiva Genienė tauragiškiams pažįstama kaip sveikos gyvensenos propaguotoja, žygių su šiaurietiškomis lazdomis vadovė, renginių vedėja. Išleisdama savo eilėraščių knygą ji atskleidė dar vieną savo asmenybės pusę. „Kai eilių priguldyti pilni stalčiai, natūraliai kyla mintis guldyti juos tvarkingiau, pavyzdžiui, feisbuke, su žyma „tik draugams“. Kai eilėraščiai suranda savo skaitytoją, sukelia diskusijas, dovanoja grįžtamąjį ryšį, kažką padrąsina, kažką įkvepia – aplanko drąsa išleisti knygą“, – sako ji.  
Nuotrauka
inga
Įkelta:
2023-02-25
Tauragės sporto centro direktoriaus pavaduotoja, rankinio trenerė Inga Jurienė gimė ir augo Tauragėje, baigė tuometinę Tauragės 2-ą vidurinę mokyklą. Rankiniu susidomėjo antroje klasėje, o nuo septintos mokėsi sportininkų klasėje – visa rankinio komanda. Pasirinkusi trenerės kelią ji didžiuojasi savo auklėtinėmis, o labiausiai tuo, kad išsiugdė sau įpėdinę. Ir sūnus Lukas, užaugęs sporto salėje, pasirinko sportininko kelią. Nors moteris jau pasvarsto, kad galbūt laikas sportinius batelius, kaip sakoma, pakabinti ant vinies, vis dar žaidžia veteranų lygoje. Taip nuo 1983-ųjų – jau 40 metų – rankinis yra neatsiejama Ingos gyvenimo dalis.