darom
17 valandų 41 minutę ago
„Su komanda ieškome savanorių. Gal tai tu? Visus metus sėdėjai namuose ir žiūrėjai „Netflix“? Metas užsidirbti keletą karmos taškų! Prisijunk prie „Darom“ savanorių bet kurioje savivaldybėje. Preliminari akcijos data gegužės 7–8 d.“ – taip prisijungti prie „Darom“ akcijos kviečia jos koordinatorė Tauragėje Deimantė Rimgailaitė.
siuvėja
22 valandas 7 minutes ago
Koronaviruso sukelta pandemija nemažai verslų, didelių ir visai mažų, sustabdė, o kai kuriuos privertė ir visai užsidaryti. Ne vienam darbuotojui, netekusiam darbo, teko užsidaryti namuose ir bandyti pragyventi iš menkos nedarbo išmokos. Tačiau tik ne siuvėjai Linai Babilienei – jai šis priverstinis sustojimas tapo postūmiu imtis iniciatyvos ir pasiryžti drąsiam žingsniui. Šių metų pradžioje ji atidarė savo siuvimo studiją, pavadinusi ją „Babili“.
KATĖS
1 dieną 23 valandas ago
Praėjusią savaitę Seimas priėmė Gyvūnų gerovės įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad naminiai augintiniai turės būti ženklinami, o gyvūnų veisimas nesilaikant teisės aktų reikalavimų bus laikomas žiauriu elgesiu su gyvūnais ir užtrauks bausmes. Prekiauti gyvūnais nebebus galima ir turguose. Gyvūnų globėjai pataisomis džiaugiasi, nors ir sutinka, kad įstatymas nėra tobulas. 
Asociatyvi nuotrauka
2021-04-05
Nuo vasario 22-osios iš savo pareigų netikėtai pasitraukus savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, dirbusiam šį darbą šešerius metus, jo darbus teko perimti pavaduotojui Tomui Raulinavičiui. Pavaduoti direktorių jam teko jau kone pusantro mėnesio – penktadienį savivaldybės tarybos nariai administracijos direktore patvirtino Gintarę Rakauskienę. Su T. Raulinavičiumi kalbėjomės apie tai, kaip jis jautėsi staiga užgriuvus tokiai atsakomybės naštai, kokie projektai dabar įgyvendinami rajone, kaip sekasi dorotis su pandemijos iššūkiais. 
Skaudvilės krašto muziejaus nuotrauka
2021-04-04
Velykos yra pavasario, prisikėlimo šventė, o kiaušinis – vienas jo simbolių. Nuo seno gyvuoja tradicija prieš Velykas dažyti kiaušinius. Skaudvilės krašto muziejuje šiuo metu eksponuojama unikali – apie 1000 įvairių raštų ir spalvų Onos Balandytės skutinėtų margučių paroda. 
okioksjiuh
2021-03-29
Nuo šiol Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 307 pėstininkų kuopa turi puikias sąlygas sportuoti – jiems įrengta sporto salė su profesionalia įranga. Treniruotis čia galės ir karių šeimų nariai, ir šauliai. 
TVK nuotrauka
2021-03-27
Tauragės liaudies teatro 2020-ieji metai buvo ir jubiliejiniai – 60-ieji. Įvyko daug įvairiausių renginių, išleista režisierės knyga apie teatro gyvenimą scenoje ir už jos sienų, metų pabaigoje nufilmuotas spektaklis „Stot! Teismas eina!“, kuriame vaidina beveik visi teatro aktoriai. Įrašas lieka teatro aukso fonduose ir artistų šeimų archyvuose. Režisierė prisipažįsta – išgirdusi ką nors sakant, kad „visi pavargę“ arba „visiems dabar sunku“, garsiai viena kalba, jog neverta teatro ir visų su visais tapatinti ir lyginti. Nes ir šiemet teatras  ieško naujų bendravimo formų, filmuojasi, jungiasi repeticijoms per „Mesenger“ programėlę, mokosi tekstus. O Genovaitė, kaip visada, „laksto“ po miestą, užsuka pas visus, kas įsileidžia į vidų, visur gauna teatrui apčiuopiamos naudos, nes kitaip ir būti negali, nes tokia meile žmogui, kokią spinduliuoja Genovaitė, apdovanoti ne visi. O ir ji pati sako, kad per „sunkiuosius“ metus dar labiau pajuto, koks mylimas žiūrovų yra Tauragės liaudies teatras. 
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-03-23
Kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga geriausiems šalies pedagogams yra skiriamos Metų mokytojo premijos. Jei pažįstame mokytoją, vertą tokios premijos, dabar pats laikas siūlyti jo kandidatūrą. Kaip tai padaryti, skelbiama Tauragės savivaldybės interneto puslapyje.
Simonos nuotrauka
2021-03-22
Kai kurie sprendimai, priimti užvakar savivaldybės tarybos posėdyje, tapo gera žinia net keturių nevyriausybinių organizacijų nariams. Iki šiol neturėjusios kur prisiglausti arba skurdžiomis sąlygomis įsikūrusios organizacijos – VšĮ „Gelbėkit vaikus“ Tauragės vaikų dienos centras, Tauragės apskrities sergančiųjų epilepsija asociacija, Tauragės sergančiųjų sąnarių ligomis bendrija „Žingsnis“ ir Lietuvos sutrikusios psichikos  žmonių globos bendrijos Tauragės filialas tarybai sutikus įsikurs naujose, puikiai įrengtose patalpose Donelaičio gatvėje. 
Simonos Valinčiūtės nuotrauka
2021-03-22
Atsižvelgdama į Tauragės miesto Linų gatvės gyventojų prašymą, rajono savivaldybės taryba trečiadienio posėdyje įtraukė šią gatvę į sąrašą objektų, kuriuos planuojama statyti prisidedant gyventojams. Pastarieji sutinka prisidėti 30 procentų bendros darbų vertės. Tiesa, gatvės sutvarkymo dar teks gerokai palaukti.