2018 Kovo 21 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Antradienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybose Tauragės krepšinio klubas nepasinaudojo galimybe pergalingai užbaigti aštuntfinalio seriją ir keliauti į kitą etapą. Namų aikštėje rungtyniavę tauragiškiai nesustabdė Molėtų ekipos snaiperių ir nusileido rezultatu 81:83.

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono varžybos tarp „Lietuvos ryto-2“ ir „Fortūnos-Agavos“ baigėsi skandalu. Vilniečiai įtariami tyčia nusileidę Tauragės krepšininkams, kurie pateko į kitą čempionato etapą.

Vakar iš Ateities tako į Tauragės apskrities ligoninę pristatyti du alkoholiu apsinuodiję trylikamečiai. Vienas jų, komos būklės, paguldytas į reanimaciją, kitas į Vaikų ligų skyrių.

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko kovų turnyras „Bushido KOK 2018 Vilnius“. Šį kartą jame buvo galima išvysti ir du tauragiškius: Tomą Pakutinską ir Sigitą Gaižauską.

Antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynėse Tauragės krepšinio klubas namų aikštėje 73:71 (10:17, 28:13, 14:21, 21:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“. Šeštadienį tauragiškių laukia trečiasis aštuntfinalio serijos mūšis Molėtuose.

Kasmetiniuose Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamuose apdovanojimuose, kurie atspindi šalies įmonių sėkmingą veiklą, eksporto plėtrą, įvertinta AB „Vilkyškių pieninė“ įmonių grupė. Bendrovės generaliniam direktoriui įteiktas apdovanojimas už sėkmingus praėjusių metų eksporto rezultatus, kurie išaugo 40 proc. 

Naujausiame numeryje: Tauragės autobusų parkas skelbia naujos viešojo transporto eros pradžią. Šį mėnesį į Tauragę atkeliavo nauji vokiški autobusai, įmonė per praėjusius ir šiuos metus jau įsigijo 18 naujutėlaičių transporto priemonių. „Įvykis tikrai ne eilinis, Lietuvoje mes būsime pirmieji iš rajonų, nusipirkę tiek naujos technikos ir iš esmės atnaujinę bazę“, – pasakoja bendrovės vadovas Rimantas Martinavičius. „Tauragės žiniose“ skaitykite apie naujus verslus Tauragėje: atsidarė picerija, o buvusio „Džiugritos“ autoserviso vietoje – naujas paslaugų centras. Taip pat sužinokite, kodėl iš „Tauragės būstas“ direktoriaus pareigų pasitraukė politikas Kęstutis Petkus.