2018 Rugpjūčio 18 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Regionų krepšinio lygos vykdantysis komitetas patvirtino komandos „Fortūna-Agava“ prašymą dalyvauti aukštesniame, A divizione. Tai pirmas kartas Tauragės istorijoje, kai miestui atstovaus dvi komandos, kovosiančios tokiose pajėgiose Lietuvos krepšinio lygos varžybose.

Naujausiame numeryje skaitykite: buvusio vaikų lopšelio-darželio „Ereliukas“ patalpos pamažu virsta į gyvenimui pritaikytus butus. Tačiau verslininko Mindaugo Apavičiaus įgyvendinamas projektas papiktino kaimynus. Praėjusį savaitgalį įmonės „AT14“ darbuotojams ėmus pjauti darželio teritorijoje augusius medžius, greta esančio daugiabučio gyventojai sukilo ir apkaltino įmonę užsiimant neteisėta veikla. Naujausiame numeryje skaitykite apie pokyčius Kultūros centre, kodėl pareigas paliko ilgametis darbuotojas Eugenijus Šaltis?

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Rugsėjo 1 d. visus 1–4 klasių mokinius rajono savivaldybė nemokamai aprūpins būtiniausiomis mokymosi priemonėmis.

Karšta šių metų vasara paspartino ūkininkų darbus, grūdų supirkimas prasidėjo gerokai anksčiau. Dėl visą Europą alinančios kaitros ir mažesnio derliaus kilo grūdų supirkimo kainos.

Trečiadienį lietuviai švęs Žolinę, Švč. Mergelės Marijos ėmimo dangun dieną. Daugeliui ji – nedarbo diena, per kurią bus galimybė pabūti su artimaisiais ir draugais.

Šeštadienį Pagėgių savivaldybėje, Žukų kaime įvyko bėgimas – „Žukų Žolinė“. Susipažinti su Mažosios Lietuvos krašto gamta bėgimo trasoje pakvietė žinomas keliautojas, knygų autorius Dainius Kinderis.