2020 Balandžio 03 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Koronaviruso infekcija pamažu slenka ir į Tauragę – per pastarąją savaitę nustatyti 4 užsikrėtimo atvejai. Tiesa, kol kas jie visi – įvežtiniai. Nėra abejonės, jog didžiausias pavojus užsikrėsti gresia priešakinėse karo su infekcija linijose stovintiems medikams. Kaip parodė pastarosios savaitės įvykis – atsitiktinai į reanimaciją patekęs ligonis, kuriam vėliau nustatyta COVID-19, kiekvieną pacientą priimti medicinos darbuotojai privalo kaip potencialiai užsikrėtusį. Ligoninės vadovai tikina, jog nerimauti nėra ko – Tauragės medikai apsaugos priemonėmis aprūpinti. O pačių medikų nerimui išblaškyti tuo tarpu naudoja pačių įsigytus greituosius testus.

Apie tai, kad šiandien nustatyti dar 2 atvejai Tauragėje, pranešė mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius. Skelbiama, jog abu infekuotieji – jauno amžiaus ir abu keliavo. 

Šio ryto Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, per vakar dieną naujų ligos atvejų padaugėjo 68-ais. Tai vienas didžiausių fiksuotų susirgimų skaičių Lietuvoje per parą. Daugiausiai iki šiol per parą žmonių susirgo kovo 26-ąją. Tada fiksuota 71 naujas atvejis.

Įjungė šviesoforą
  • Įkelta: prieš 1 d.

Pavojingoje Dariaus ir Girėno, Bernotiškės bei Veterinarijos gatvių sankryžoje  šviesoforo montavimo darbai baigti – šiandien šviesoforas jau dega. 

12 val. surengtoje spaudos konferencijoje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga informavo visuomenę apie koronavirusu sergančių pacientų visoje Lietuvoje būklę. Pasak jo, šiuo metu dėl koronaviruso infekcijos 108 pacientai gydomi stacionare, 8 iš jų yra reanimacijoje, 3 taikoma plaučių ventiliacija.

Vakar, apie pusę vienuoliktos vakaro, sugadinus spyną, įsilaužta į Stoties gatvėje esantį butą.

Nacionalinis visuomenė sveikatos centras paskelbė Tauragėje nustatytų koronavirusu užsikrėtusių gyventojų maršrutus. Jie nustatyti atlikus epidemiologinius tyrimus. Paaiškėjo, jog lankytasi bažnyčioje, parduotuvėje, dalyvauta pobūvyje.

Penktadienio vidurdienį pričiuptas galimai vogtą keturratį vairavęs vyriškis. Pareigūnai išsiaiškino, jog be valstybinių numerių eksploatuoto keturračio VIN numeris taip pat suklastotas.

Tauragės apskrities gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga – maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse Tauragėje, Jurbarke ir Šilalėje esančiose „Maxima“ parduotuvėse – pirkinių atsiėmimo stotelės jau pradėjo veikti.

Savaitės pradžioje, paskutinėmis kovo dienomis, vyraus pragiedruliai, krituliai pasirodys tik kai kur. Startavus balandžiui bus šilčiau, tačiau vyraus niūrus dangus, kasdien sulauksime kritulių, pūs nemalonus vėjas.