2019 Sausio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Agnė BRIDAITYTĖ

Pagramančio regioninio parko teritorijoje esančiame Lakštingalų slėnyje perstatytas kritinės būklės kabantis tiltas, vedantis į Akmenos pažintinį taką. Šis lieptas nebuvo tvarkomas nuo tų laikų, kai buvo pastatytas. Jo atnaujinimą bendromis lėšomis finansavo Tauragės ir Šilalės rajono savivaldybės.

Rugsėjo 22 dieną, šeštadienį, Taurų nuotykių parke  buvo džiaugsmingai paminėta žemdirbių šventė. Jos metu vyko koncertinė programa, ūkininkų apdovanojimai ir jaukūs bendruomenių pasisėdėjimai atskirose seniūnijų palapinėse. Savo produkciją mugėje pardavinėjo Tauragės rajono ūkininkai. „Tauragės žinių“ žurnalistė domėjosi, kaip sekasi mūsų rajono ūkininkams, kokiomis veiklomis jie užsiima ir kokį pelną jiems atneša ūkininkystė.   

Artėja rugsėjo pirmoji – data, kuri skelbs naujųjų mokslo metų pradžią. Kokios naujovės ir pakeitimai pasitiks mūsų miesto ir rajono moksleivius bei jų tėvelius, teiravomės Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto.

Rugpjūčio 31 dieną Tel Avive prasidės Europos vyrų krepšinio čempionatas. Šiam renginiui jau pasiruošę ir mūsų miesto krepšinio fanai. Apie išskirtinę paramos akciją bei mūsų rinktinės šansus čempionate kalbėjomės su krepšinio aistruoliu Linu Janušoniu. 

Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems ten triūsusiems asmenims.

Ateinančią savaitę planuojama atidaryti šunų vedžiojimo ir dresiravimo aikštelę Pamiškės gatvėje, prie Oko miško. Ji bus prieinama visiems šunų mylėtojams, norintiems laisvalaikiu treniruoti savo augintinius.

Pasirodė pirmasis vasaros grybų derlius. Pasak grybautojų, Tauragės apskrities miškuose jau galima rasti voveraičių ir baravykų, tačiau parsivežti perpildytų pintinių veikiausiai nepavyks.