korona
1 dieną 21 valanda ago
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje daugiausia kalbėta apie mobiliojo patikros punkto darbą ir vakcinavimą. Vyriausybei patvirtinus prievolę testuotis kai kuriems asmenims mobilusis punktas dirba intersyviau. Norint didinti pajėgumus gelbėti gali papildomų darbuotojų priėmimas. Nors šalyje kyla nemažai sumaišties dėl vakcinacijos, Tauragėje kol kas visos gautos vakcinos suskiepijamos. Tauragėje jau paskiepyta 4,5 tūkst. asmenų. 
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-04-02
Didįjį penktadienį savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Už kandidatūrą pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai.
Ekrano kopija
2021-04-02
Šiandien savivaldybės tarybos posėdyje 13 val. bus svarstomas vienas klausimas – Gintarės Rakauskienės paskyrimas į Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Nuo 10 val. vyksta tarybos komitetų posėdis – kandidatė prisistatė, atsakinėja į politikų klausimus. 
Autorės nuotrauka
2021-04-02
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pristatytas naujasis įsakymas dėl privalomų testų prieš atnaujinant veiklas kontaktiniu būdu ir privalomą testavimąsi kai kurioms dirbančiųjų grupėms. Specialistai akcentavo, kad persirgusieji ar vakcinuoti tirtis neprivalo, o švietimiečių atstovai nuogąstavo, kad ne visi pedagogai spės laiku atlikti testus. 
margutis
2021-03-29
Lomių bendruomenė, laukdama Velykų, parką papuošė didžiuliu margučiu. Aplink jį šią savaitę atsiras ir visa ekspozicija kitokių velykinių puošmenų, o šiąnakt margutis jau ir nušvis. 
„Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka
2021-03-28
Jaunoji atlikėja keturiolikmetė Atėnė Ravinkaitė kovo 21 dieną aklosiose perklausose sugebėjo atsukti visas tris projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ mokytojų kėdes ir tęs kovą muzikiniame projekte. 
Autorės nuotrauka
2021-03-26
Tremties ir rezistencijos muziejuje, atskiroje patalpoje kuriamoje Sąjūdžio ekspozicijoje, bus galima pamatyti inžinieriaus, išradėjo tauragiškio Viktoro Jokubaičio sumeistrautą stendą, kuriame sudėta muziejui dovanota „Lietuvos aido“ laikraščių kolekcija. O iki ekspozicijos atidarymo, numatyto rugpjūtį, muziejininkams norisi surinkti kuo daugiau tuos laikus menančių eksponatų. 
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-03-23
Įgyvendindama perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų likusiems be tėvų globos vaikams savivaldybės administracija paskelbė perkanti gyvenamąjį  namą su jam priskirtu žemės sklypu Tauragės mieste. Iki 2023 m. Tauragėje turi įsikurti dveji tokie namai.
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2021-03-22
Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta situacija ugdymo įstaigose, nes nuo šiandien pradinių klasių mokiniai sugrįžo į mokyklas. Nerimą kelia tai, kad dviem vakcinos dozėmis paskiepyti tik 6 proc. pedagogų.
mok
2021-03-19
Trečiadienį savivaldybės taryba patvirtino ateinančių mokslo metų klasių komplektų skaičius – jų septyniais mažiau nei šiemet. Nebeliks ir trijų pradinių klasių skyrių rajone, nors realiai Eičiuose ir Lomiuose pradinukai nesimoko ir šiais mokslo metais, o Pagramančio bendruomenė, nors ir nerimauja, tokiam sprendimui neprieštaravo.