2020 Rugsėjo 30 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Gyvenimo būdas

Planuojama rekonstruoti Pagramančio regioniniame parke per Plynosios pelkę besidriekiantį pažintinį taką. Objektas buvo atnaujintas dar pernai, šiemet ketinama jį prailginti.

Praėjusį savaitgalį įvyko trijų dienų ralis „Aplink Lietuvą 2020“. Tauragės ekipažas „Spanguolės“ (Greta Vėsaitė ir Lina Kraftė) bendroje įskaitoje finišavo 20-oje vietoje. Moterų įskaitoje – 2-oje vietoje. SGC-2 grupėje – taip pat antroje vietoje. Merginos iškovojo ir Kupiškio rajono savivaldybės mero taurę, įveikusios greičiausią PR-20 rungtį.

Karantinas pakeitė menininkų gyvenimą – menas masiškai išėjo į aikštes, gatves, kitas netradicines erdves. Pavienių atvejų buvo ir anksčiau, tačiau šiemet tai tapo visuotiniu judėjimu. Genovaitei Urmonaitei tai nebuvo iššūkis – tokį scenos meno pateikimo būdą dar prieš 15 metų pakoregavo pats gyvenimas. Šiemet, kai Tauragės liaudies teatras mini savo 60-metį, jo vadovė ir režisierė sako: „Per tokias patirtis, kai beveik kas mėnesį atsirandi kitoje vietoje su unikaliais pastatymais ir besikeičiančia aktorių vaidyba, improvizacijomis, klaidomis ir nesėkmėmis, vėl kyli, eini ir suvoki, kad svarbiausia šioje teatrinėje veikloje yra Žmogus“.