2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Vytautas Navickas dalyvavo televizijos viktorinoje

  • Įkelta: 2017-03-23
Vytauto Navicko asmeninio archyvo nuotrauka
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Trečiadienį LRT televizijos žiūrovai ekranuose išvydo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Vytautą Navicką. Politikas dalyvavo žaidime „Kas ir kodėl“ ir bandė įveikti įvairius klausimus.

– Staigmeną padarė šeima. Žmona užregistravo ir tik vėliau pasakė, kad laukčiau skambučio iš televizijos, – „Tauragės žinioms“ teigė V. Navickas.

„Kas ir kodėl“ žaidimai vyksta kiekvieną darbo dieną – transliuojami 18 valandą per nacionalinę televiziją. Studijoje susitinka po keturis žaidėjus, kurie poromis sužaidžia pusfinalius, laimėję patenka į dienos finalą.

Tauragiškiui viktorinoje teko žaisti prieš kaunietę vaikų gydytoją Jurgitą. Pirmoji užduotis – grandinėlė – buvo neįveikiama abiems dalyviams. Po šios užduoties teko skubiai įveikti klausimus įvairiomis temomis. V. Navickas pripažino, kad jaudinosi, namuose prie televizoriaus atsakinėti –gerokai lengviau.

– Tūkstantį kartų važiavau pro Kražius, bet „ištrėmiau“ juos į kitą rajoną, – apgailestavo tauragiškis, neteisingai atsakęs į klausimą, kuriame rajone yra Kražiai.

Klausimų buvo ir sudėtingesnių. Teko atsakyti, keli Vokietijos miestai turi daugiau nei milijoną gyventojų, arba – kurių žuvų mailius vadinamas stiliniais, ar kokios trys raidės simbolizuoja trotilą.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad į kitą etapą V. Navickas nepateko. Vyras surinko 5 taškus, jo oponentė – 7.

– Žiūrėjome šią laidą su saviškiais, manau, klausimai buvo sukti ir nelengvi. Kitai porai teko lengvesnės užduotys. Kai būna laiko, visada žiūrim šią laidą su šeima, mėgstame ir A. Tapino su A. Valinsku vedamą „Auksinį protą“, – kalbėjo V. Navickas, pridūręs, kad yra dalyvavęs paprastesnėse radijo laidų viktorinose, Tauragėje vykstančiuose „Protų mūšiai“ turnyruose.

Politikas filmavime dalyvavo prieš dvi savaites. Taip pat pripažino, jog ketina dalyvauti ir kitą kartą.

Žaidimo „Kas ir kodėl“ sezono pabaigoje susitiks keturi geriausi visų turų žaidėjai. Skelbiama, kad tarpusavyje jie išsidalins 10 tūkst. eurų prizinį fondą.

Visoje Lietuvoje populiaraus Austėjos Landsbergienės įkurto privataus vaikų darželio „Vaikystės sodas“ mokyklėlė veikia ir Tauragėje. Šeštadieninės mokyklėlės „Mažasis mokslininkas“ pamokose vaikai turi galimybę išlaisvinti kūrybines galias.

Neseniai iš kelionės po Ameriką grįžęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, sporto aistruolis Linas Janušonis neslepia, kad  stebėti gyvai NBA krepšinio rungtynes buvo jo sena svajonė.

Kam sekmadienį LNK eteryje teko stebėti unikalų projektą „Mes – vieno kraujo“, turbūt atpažino dvidešimtmetį tauragiškį Luką Dedūrą. Vaikinas įsikūnijo į lietuvaičių pamėgtą atlikėją Donatą Montvydą. Luko pasirodymą vertinusios komisijos narių nuomonės išsiskyrė, todėl tolimesnį likimą šiame projekte nulems kompozitorius Deivydas Zvonkus.

Aktyvius tauragiškius vienijančios organizacijos „Aktyvi Tauragė“ vedlys Saulius Bagdonas, prieš keletą mėnesių pradėjęs dirbti Druskininkų „Snow arenoje“, nusprendė plėsti savo veiklos geografiją. Nuo šiol organizacija vadinsis „Aktyvi Lietuva“.