2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tauragės gatvėse – išskirtinis „Corvette“

  • Įkelta: 2017-05-12

Atšilus orams į Tauragės miesto gatves išriedėjo išskirtiniai, praeivių akį traukiantys automobiliai. Antradienį vienas jų buvo užfiksuotas Vasario 16-osios gatvėje. Amerikietišku 1974 metų „Chevrolete Corvette“ modeliu iš Šilutės į Tauragę atvažiavo UAB Tauragės butų ūkis direktorius Liutauras Indriuška.

Apie savo transporto priemonę L. Indriuška kalbėjo nenoriai. Senovinis amerikietiškas automobilis jo garaže jau daugiau nei 10 metų. Kaip pats įvardijo, tai „žaisliukas“, su kuriuo jis kasmet vyksta į amerikietiškų automobilių sąskrydžius Lietuvoje. „American Spirit“ festivaliai Palangoje vyksta 10 metų. Jose amerikietiškų transporto priemonių savininkai dalyvauja slalomo, orientacinėse varžybose. Vyksta išskirtinės automobilinių garso sistemų rungtys, talpiausio automobilio konkursas.

Šilutiškis vairuoja 1974 metais pagamintą „Chevrolete Corvette“ C3 modelį. Šį trečiosios kartos „Corvette“ amerikiečiai gaminti pradėjo 1968 metais. Jo variklio darbinis tūris – 5,7 litro. Skirtingai nei senesnių modelių, šio automobilio priekinis buferis ne chromuotas, o plastikinis. Iki šios dienos pasaulį išvydo šešios „Corvette“ kartos, kartais vadinamos nuo C1 iki C6.

Anot L. Indriuškos, tikėtina, kad jį, vairuojantį šį oranžinės spalvos sportinį automobilį, vasarą dažniau pamatysime Tauragėje. Vyras teigė, jog automobilyje sumontuoti elektriniai langai, vairo stiprintuvas. O tai retenybė, atsižvelgiant į pagaminimo metus ir daugeliui pažįstamus Sovietų Sąjungoje pagamintų automobilių modelius. 

Tiesa, „Corvette“ – ne vienintelis išskirtinis automobilis, riedantis Tauragės gatvėmis. Vairuotojai ir praeiviai pastebėjo juodos spalvos prabangų „Bentley Continental“ modelį. Automobilių portalas skelbia, kad šis „gražuolis“ parduodamas už 158 tūkst. Eur. 2016 metų modelyje sumontuotas 4 litrų tūrio 527 arklio galias turintis variklis. Automobilis atvežtas iš Vokietijos, pardavėjo kontaktuose nurodytas UAB „Vitlaima“ telefono numeris. 

Vakar vakare žiūrovų laukė azartiškas LRT laidos „Lietuvos patriotai“ laidos finalas. Jame susirungė mūsų kaimynai – šilališkiai ir dzūkai iš Birštono. Fortūna šį kartą buvo šilališkių pusėje – jie iškovojo patriotiškiausio Lietuvos miesto titulą ir puikias dovanas.  Sveikiname kaimyninę Šilalę su pergale.

Tauragėje, muzikos klube „Rūsys“ su programa „Keturi tenorai“ svečiavosi „Humoro klubo“ komikai: Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas, Mantas Bartuševičius ir Vaidotas Šiožinis. Net keletą valandų be atvangos juokinę publiką vaikinai teigė, jog Tauragėje vykęs pasirodymas pateisino jų lūkesčius ir pažadėjo būtinai dar kartą čia sugrįžti, tik jau su nauja programa. Apie „Humoro klubo“ virtuvę kalbiname vieną iš jo įkūrėjų, P. Ambrazevičių.

Praėjusią savaitę iš Gruzijos grįžo gausi švietimo ir ugdymo įstaigų bei savivaldybės atstovų delegacija, dalyvavusi  tarptautinėje konferencijoje „Lietuvos ir Gruzijos švietimo sistema: situacija, problemos, perspektyvos“. Tauragės moksleivių kūrybos centro vadovė, ,,Gruzijos bičiulių draugijos Tauragėje“ pirmininkė, Zestafonio (Gruzija) garbės pilietė nuo 2015-ųjų Jolanta Kazlauskienė sutiko papasakoti, kodėl šis kraštas tauragiškiams kaip medum pateptas – Tauragės ir Zestafonio miestų draugystė tęsiasi nuo neatmenamų laikų. 

Atėjęs pavasaris ne vieną paskatina pradėti gyventi aktyviau, pasirūpinti dažnai per žiemą apleistomis kūno formomis. Vieni prakaitą lieja gamtoje – bėgiodami ar važiuodami dviračiu, kiti šoka į sportinius batelius ir keliauja į sporto klubus. Kad atšilus orams plušančių sporto salėse padaugėja, patvirtina ir kalbinti sporto klubų treneriai.

Trečiadienį LRT televizijos žiūrovai ekranuose išvydo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Vytautą Navicką. Politikas dalyvavo žaidime „Kas ir kodėl“ ir bandė įveikti įvairius klausimus.