2019 Gegužės 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tauragėje vyks vienos nakties muzikos festivalis

  • Įkelta: 2017-06-02
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Vakarėlių organizatoriai „Renginių karaliai“ skelbia, kad rugsėjo 1 d. Tauragės rajone, Griežpelkiuose bus surengtas pirmasis šio krašto muzikos festivalis. Į „One Night Fest“ jau pakviesti žinomi Lietuvos atlikėjai, bet žvaigždė iš Olandijos DJ ADMIN.

Organizatorių teigimu Tauragę sudrebins galingas garsas, šviesos efektai, fejerverkai ir būrys žinomų muzikos atlikėjų. Visą naktį gros žinomi elektroninės muzikos atlikėjai: Simona Bandita, Radistai. Specialią programą festivaliui pristatys grupė „Naktinės personos“.

Vakaro „vinis“ – Olandijos klubinės muzikos žvaigždė ADMIN. 

„Renginių karaliai“ skelbia, kas festivalis prasidės dieną. Specialioje aptvertoje teritorijoje vyks prekyba biurgeriais, gėrimais. Veiks atrakcionų parkas, bus įrengtos poilsio zonos.

Renginio organizatoriai neslepia ambicijų – „One Night Fest“ bus pats didžiausias Tauragės apskrityje vykstantis muzikos festivalis. Renginį reklamuos didžiausi šalies interneto portalai.

 

Atšilus orams į Tauragės miesto gatves išriedėjo išskirtiniai, praeivių akį traukiantys automobiliai. Antradienį vienas jų buvo užfiksuotas Vasario 16-osios gatvėje. Amerikietišku 1974 metų „Chevrolete Corvette“ modeliu iš Šilutės į Tauragę atvažiavo UAB Tauragės butų ūkis direktorius Liutauras Indriuška.

Vakar vakare žiūrovų laukė azartiškas LRT laidos „Lietuvos patriotai“ laidos finalas. Jame susirungė mūsų kaimynai – šilališkiai ir dzūkai iš Birštono. Fortūna šį kartą buvo šilališkių pusėje – jie iškovojo patriotiškiausio Lietuvos miesto titulą ir puikias dovanas.  Sveikiname kaimyninę Šilalę su pergale.

Praėjusią savaitę iš Gruzijos grįžo gausi švietimo ir ugdymo įstaigų bei savivaldybės atstovų delegacija, dalyvavusi  tarptautinėje konferencijoje „Lietuvos ir Gruzijos švietimo sistema: situacija, problemos, perspektyvos“. Tauragės moksleivių kūrybos centro vadovė, ,,Gruzijos bičiulių draugijos Tauragėje“ pirmininkė, Zestafonio (Gruzija) garbės pilietė nuo 2015-ųjų Jolanta Kazlauskienė sutiko papasakoti, kodėl šis kraštas tauragiškiams kaip medum pateptas – Tauragės ir Zestafonio miestų draugystė tęsiasi nuo neatmenamų laikų.