2020 Kovo 31 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Vandenlenčių sezonas grįžta su trenksmu

  • Įkelta: 2019-05-24

Robertos Kaminskaitės / PhotoRo nuotraukos

Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Vasaros pramogų oazė „Liberty beach“ skelbia sezono startą. Atsinaujinęs paplūdimys vėl siūlys vis labiau populiarėjančias pramogas ant vandens – plaukimą vandenlente, irklente, vandens dviračiais. Lankytojų lauks ir nauja apšviesta tinklinio aikštelė, batutas ir lauko baras. Miesto šventės metu pramogos bus nemokamos, pagalbą kiekvienam teiks instruktoriai, o puikią nuotaiką gegužės 31-ąją vyksiančio atidarymo metu užtikrins grupės „8 kambarys“ koncertas.

Pernai „Liberty beach“ vairą perėmę Vytas Remeikis, Donatas Dirginčius ir Marija Volkovaitė tęsia ekstremalaus vandens sporto tradicijų populiarinimą Tauragėje.

– Praėjusį sezoną uždarėme laimingi – vasara buvo karšta, populiarėjantį vandenlenčių sportą smalsavo išbandyti vis daugiau tauragiškių, sulaukėme ir svečių iš kitų miestų (mus reguliariai lankė klientai iš Raseinių, Šilalės, Jurbarko, Šilutės, Šiaulių), tačiau sezonas mums, kaip naujiems vandenlenčių parko operatoriams, turintiems savo kasdienius darbus ir verslus, buvo pirmasis. Daug klydome, daug išmokome, tad šį sezoną grįžtame dar geriau pasiruošę. Ir toliau siekiame išlikti bene pigiausiu vandenlenčių parku Lietuvoje, suteikdami savo klientams prieinamas pramogas ir paslaugų kokybę, o tuo pačiu investuodami gautas pajamas į parko gerinimą ir atnaujinimą. Tam, kad tai galėtų įvertinti patys tauragiškiai ir miesto svečiai, kviečiame į mūsų naujojo sezono atidarymą, – „Tauragės žinioms“ sakė sezono startui besirengiantis V. Remeikis. 

Visą savaitgalį – nemokamos pramogos

Pasak D. Dirginčiaus, visą kitą savaitgalį, „Tauragės dienų“ metu, visos „Liberty Beach“ vandenlenčių parko pramogos (plaukimas vandenlente, vandens dviračiai, irklentės, tinklinis, batutas) bus nemokamos ir prieinamos visiems miesto gyventojams ir svečiams.

– Norime, kad su šiomis vandens pramogomis susipažintų ir išbandytų kuo daugiau vaikų ir suaugusiųjų. Visos pramogos nuo ryto iki vakaro vyks gyvos eilės principu, be rezervacijų. Turėsime pakankamai darbuotojų, kad skirtume dėmesio kiekvienam norinčiam, patys stengsimės apmokyti ir atsakyti į visus klausimus apie šį sportą visiems susidomėjusiems, – kalbėjo jis.

Atnaujinto paplūdimio atidarymas suplanuotas gegužės 31-ąją, „Tauragės dienų“ metu. Penktadienio vakarą vandenlenčių parko valdytojai nusprendė pradžiuginti tauragiškius ir į miestą suplūdusius svečius, o ypač jaunimą, nemokamu grupės „8 Kambarys“ koncertu. Prie koncerto programos prisijungs ir atlikėja Simona Spudytė iš Šilalės. Ji išjudins publiką šokių muzika ir užims tuos, kuriems širdžiai artimesni POP muzikos ritmai.

Pirmąją atidarymo dieną, gegužės 31 d., naujoje tinklinio aikštelėje rengiamas paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyro laimėtojų, o ir vakaro programos žaidimo dalyvių lauks prizai – „Liberty Beach“ dovanų kuponai.

– Šią dieną sezono atidaryme svečiuosis mūsų geri draugai, profesionalūs vandenlentininkai iš visos Lietuvos „Funk Gang“. Savo triukais jie ne tik užkurs tikrą šou ant vandens, bet ir surengs mini treniruotę bei „Double Up“ įrangos testus tiems, kurie jau susipažinę su vandenlenčių sportu ir nori išbandyti technikos naujoves, – vakaro programą pristatė D. Dirginčius, pridūręs, jog tinklinio varžyboms bei lentų testams būtina registracija. Daugiau informacijos galima rasti „Liberty Beach“ „Facebook“ puslapyje.

Vasaros planai

Vandenlenčių parko „Liberty beach“ komanda šią vasarą planuoja būti dar aktyvesni. Pasak M. Volkovaitės, siekiama, kad Tauragės gyventojai ne tik ir toliau turėtų galimybę mėgautis šia pramoga pigiau nei kituose miestuose, bet ir užtikrinti paslaugų kokybę.

– Siekiame, kad kuo daugiau žmonių išdrįstų bent pabandyti susipažinti su Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu vandenlenčių sportu. Tam, kad gerintume vandenlentininkų lygį, organizuosime stovyklas su profesionalais iš visos Lietuvos, kurie dirba didžiuosiuose vandenlenčių parkuose. Praėjusį sezoną išauginome grupę entuziastų vaikinų, tačiau pastebėjome, kad merginoms per save perlipti kiek sunkiau. Šį sezoną skirsime daugiau dėmesio ir pradedančiųjų merginų treniruotėms. Na, o sezono viduryje ketiname nustebinti dar vienu koncertu, – ateities planus atskleidė M. Volkovaitė.

Jau kitą savaitgalį atidaromas „Liberty beach“ pasiūlys ne tik jau pamėgtas vandens pramogas – vandenlenčių treniruotes, vandens dviračius, irklentes, bet ir smagių naujovių. Įrengta nauja apšviesta tinklinio aikštelė, paplūdimio baras, bus galimybė įsigyti naujausios 2019 m. australų gamintojų „Double Up“ firmos įrangos.

Kazickų šeimos fondas bendradarbiaudamas su Tauragės krašto muziejumi „Santaka“ ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešąja biblioteka, gegužės 23-ąją tauragiškius kviečia į dr. Juozui Kazickui pagerbti skirtus renginius.

Šiandien, gegužės 18-ąją, Tauragės krašto muziejus „Santaka“ tradiciškai jungiasi į tarptautinę „Muziejų nakties“ akciją. Šių metų programoje kiekvienas ras būdą smagiai ir turiningai praleisti šeštadienį. Lankytojų lauks ekskursijos, edukacijos, parodos, muzikinės kompozicijos, „Slemas su ragais Nr. 2“, cirko pasirodymas. „Muziejų naktis“ „susidraugavo“ ir su „Menų festu'19", tad nuo visą vakarą Tauragės pilies kiemelyje vyks koncertai.
 

Tauragės odontologijos centro vadovas Laurynas Jarutis sugrįžo iš komandiruotės Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tauragiškis San Francisko mieste dalyvavo tarptautinėje implantologų konferencijoje, kurioje sėmėsi žinių, susipažino su naujausiomis tendencijomis. „Truputį pažinome San Franciską, pastudijavome, nuskridome Las Vegasą, aplankėme Niujorką“,  – įspūdžiais dalijosi jis.

Sakoma, jog  kelionės yra vienas tų dalykų, kuriuos pirkdamas žmogus tampa turtingesnis. O po kelionės į Meksiką jaučiuosi įspūdžių milijonierė. Tačiau žinau, kad ši kelionė prasidėjo ne prieš gerą mėnesį, bet prieš 6 metus, kai išvažiavau mokytis į Ispanijos sostinę Madridą. Atvykęs niekada nežinai, su kuo susidraugausi, o gretimame kambaryje gyveno meksikietė Amara. Pamenu, kai susidūrėme koridoriuje, ji manęs paprašė, kad namuose kalbėtume angliškai, nes jos anglų kalbos žinios tuo metu buvo silpnos. Atsakiau: „Žinoma!“. Rezultatas buvo toks, kad po pusmečio Amara puikiai kalbėjo angliškai, o mano ispanų vis dar buvo labai ribota.

Taurų nuotykių parkas, siūlantis įvairias pramogas bei stovyklas, vaikus nusprendė nustebinti dar viena įdomia idėja. Parko komanda sugalvojo įtraukti moksleivius į namelių medyje dekoravimo procesą. „Facebook“ paskyroje paskelbė konkursą „Menas medy‘ 19“, kuris skirtas atrinkti dviems talentams, kuriems bus patikėta išpiešti dviejų namelių medžiuose vidų. Už tai jų laukia puikūs prizai – 2 neriboti visų pramogų abonementai parke 2019-iesiems metams.