2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tauragė turi talentų: „Lietuvos balse“ sužibėjo Kamilė Smaidžiūnaitė

  • Įkelta: 2020-02-03
Kamilė Smaidžiūnaitė „Lietuvos balso“ scenoje. Vaizdo įrašo stop kadras
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Tauragiškė Kamilė Smaidžiūnaitė šį sekmadienį dainavo projekto „Lietuvos balsas“ aklosiose peržiūrose. Džiazo vokalą Kaune studijuojanti mergina laidoje pasirodė paskutinė, feisbuko komentatoriai šmaikštavo, kad geriausią atlikėją laidos prodiuseriai pasiliko pabaigai. Sėkmingai praėjusį savaitgalį projekte startavo ir dar viena tauragiškė – Prezidentė krikštadukra Gabrielė Nausėdaitė.

„Tauragės žinių“ kalėdinio sveikinimo klipe dainavusi Kamilė Smaidžiūnaitė savo vokalinius sugebėjimus pademonstravo didžiojoje scenoje. Redakcijos sveikinimas gruodį sulaukė ypatingo dėmesio – klipą internete peržiūrėjo daugiau nei 150 tūkst. feisbuko sekėjų, o vakar Kamilė dalyvavo televizijos projekto „Lietuvos balsas“ aklosiose peržiūrose.

Tauragiškė pasirodymui pasirinko nuotaikingą Stewie Wonder‘io dainą „Don‘t you worry about a thing“ („Dėl nieko nesijaudink“, – vert. iš angl. k.).

Pagal projekto taisykles, mokytojai nusisukę, taigi nematydami, kas dainuoja, vien pagal balsą vertina dalyvius ir renkasi juos į savo komandą. Kamilės atliekamas kūrinys sužavėjo Justiną Jarutį.

– Tu esi mano paskutinis pasirinkimas, daugiau rinktis nebegaliu, o ir nenoriu. Tu esi tobula vyšnia ant mano nugalėtojo pilies bokšto. Aš tiesiog išgirdau, atsisukau ir norėjau mėgautis tavo pasirodymu,  – aidint žiūrovų plojimams Kamilei sakė J. Jarutis, priėmęs merginą į savo dalyvių komandą, kurią ves iki projekto pabaigos.

 „Lietuvos balsas“ – muzikinis LNK televizijos projektas, rengiamas pagal visame pasaulyje populiarų šou „The Voice of…“. Šou dalyviai turi dalyvauti aklosiose perklausose, kuriose jie vertinami vien pagal balsą. Mokytojai renkasi savo komandą, su ja toliau grumiasi šou.

„Tauragės žiniose“ jau rašėme, jog šį sezoną projekte dalyvauja ir dar viena tauragiškė – Gabrielė Nausėdaitė. Mergina taip pat sėkmingai įveikė „akląsias peržiūras“ ir toliau tęs kovą Donato Montvydo komandoje, peržiūroje atlikusi jo parašytą dainą „Aš visada būsiu tavo“.  

 

 

Iš Tauragės kilęs Ignas Dombrauskis save pristato kaip „tėvą, kuris mėgsta bėgioti“. Kaune šeimą sukūręs vyras kurį laiką rašė tinklaraštį apie bėgimą, kol vieno maratono metu suprato, kad reikia praktiškai parodyti žmonėms, kas tai yra. Nes priešingu atveju, pasak pašnekovo, vieną kartą maratoną nubėgę žmonės daugiau bėgioti nebenorės. Bėgimo iššūkis jau turi savo istoriją bei bendruomenę ir skelbiamas kasmet – jo dalyviai socialiniuose tinkluose dalijasi savo sėkmės istorijomis bei patirtais sunkumais, mokantis be streso organizmui nubėgti 5 km. Naujos programos startas – jau šį sekmadienį.

Kailis gyvūną apsaugo nuo išorinių poveikių ir padeda palaikyti normalią, pastovią kūno temperatūrą. Be to, gražus, blizgantis kailis rodo gerą augintinio sveikatą. Neratai prastėjanti augintinio kailio būklė priverčia sunerimti šeimininkus dėl galimo tam tikrų maistinių medžiagų ir vitaminų trūkumo ar rimtesnių odos susirgimų. Šuns kailis paprastai yra sudarytas iš dviejų plauko tipų: pagrindinis plaukas būna ilgesnis ir šiurkštesnis, o poplaukis arba pavilnė – minkštesnė ir trumpesnė. Kai kurios šunų veislės poplaukio neturi.

Feisbuko grupėje „Tauragės turgelis“ užvirė linksma diskusija. Tauragiškių dėmesį patraukė dovanojamo karsto skelbimas. Nors ir neturintys rimtų ketinimų įsigyti šios netradicinės prekės tauragiškiai atrado pramogą – po skelbimu žymi pažįstamus, ragina pirkti karstą ir turi begales idėjų, kaip netradiciškai jį būtų galima panaudoti.

Floristė, verslininkė, dviejų vaikų mama Vaida Žalandauskienė tarp savo gyvenimo aistrų įvardina knygas, dailę ir... dviratį. Nuslūgus šventiniam įkarščiui moteris savo feisbuko paskyroje reziumavo: „2019 m. pakilau tik į vieną Everestą ir pasiekiau tik Prancūziją... 2020 m. reiktų dvigubinti.“ Tad pasiteiravome jos, kaip sekasi suderinti floristiką, šeimą ir dviratį.

Ar kada susimąstėte, kodėl dovanojame vieni kitiems dovanas? Tikriausiai ne todėl, kad mums trūksta kokių nors daiktų ar kad mūsų vaikai negauna saldumynų. Tikriausiai todėl, kad taip išreiškiame savo meilę artimiesiems ir draugams, parodome, kad jie mums rūpi. Ypač jei dovana išskirtinė, pagaminta savo rankomis, o jai pagaminti prireikia ne vien šokolado, pieno, cukraus ar riešutų, bet ir ilgų valandų prie viryklės. Ir, žinoma, daug meilės.