2018 Balandžio 24 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Šeštadienį kviečia šunų paroda

  • Įkelta: 2017-04-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį, balandžio 22-ąją, Lietuvos kinologijos centras Tauragės krašte, pirmą kartą organizuoja Šunų parodą ir medžioklinių savybių lauko bandymus „Tauragė 2017“.

Pasak Lietuvos kinologijos centro kinologės Monikos Venytės, paprastai tokio tipo renginiai būdavo organizuojami vidurio Lietuvoje – Kaune ir jo apylinkėse.

– Į renginius atvykdavo ir tauragiškiai, tai jie ir pasiūlė suorganizuoti pavasarinę šunų parodą „Tauragė 2017“. Renginys labiau orientuotas į medžiotojus ir jų laikomus šunis, bet žinoma laukiami visi norintys, – pasakojo M.Venytė.

Visi norintys dalyvauti šeštadienį laukiami Dunokų kaime, Šilinės girininkijoje. Registracija 10 val., renginio pradžia – 11 val. Pirmiausia šunys pasirodys eksterjero ringe. Čia šunis vertins kompetentinga komisija – kinologai iš Latvijos. Vėliau seks šunų medžioklinių savybių patikros, lauko bandymai – kraujo pėdsakas, audinė kelme, audinė medyje. Nugalėtojų laukia prizai ir diplomai. 

Daugiau nei pusantrų metų veikiančio muzikos klubo „Rūsys“ veiklos pristatinėti nereikia. Šią Tauragėje esančią linksmybių vietą žino ir aplinkinių rajonų gyventojai. Klubo savininkas Šarūnas Paulikas tikina, kad ruošia dar keletą neregėtų renginių tauragiškių laisvalaikiui.

Praėjusių metų birželio mėnesį Tauragės rajono švietimo įstaigose lankėsi įvairių Zestafonio (Gruzija) švietimo įstaigų atstovai. Vizito metu buvo aptarta galimybė surengti Zestafonyje ne tik atsakomąjį pažintinį vizitą, bet ir platesnio masto renginį. Idėjos įgyvendinimo ėmėsi Gruzijos bičiulių draugija Tauragėje kartu su Tauragės bei Zestafonio miesto savivaldybėmis.