2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Kviečia į filmo „Emilija iš laisvės alėjos“ premjerą

  • Įkelta: 2017-07-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Jaunimo organizacija Tauragės apskritasis stalas (TAS) Pilies kiemelyje pristato kino filmo „Emilija iš laisvės alėjos“ premjerą. Tai įtempto siužeto drama apie sovietinę priespaudą.

– „Emilija iš laisvės alėjos“ – labai gražus, lietuviškas filmas. Džiazo dienų proga norėjosi Tauragės miesto gyventojams parodyti kažką išskirtinio, todėl šį filmą mums pasiūlė Valdas Latoža. Tikimės, kad susirinks daug gero kino mėgėjų, – sako TAS pirmininkė Klaudija Grabauskaitė.   

„Emilija iš Laisvės alėjos“ – tai įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje – visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas. 1972 m. pavasarį, kai į Kauno gatves išeina laisvės Lietuvai reikalaujantis jaunimas, su protestuojančia minia pasitikti išsvajoto gyvenimo žengia ir pagrindinė intriguojančios dramos herojė, būsima aktorė Emilija. Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme. Jai, į Kauną atsivežusiai bene didžiausią savo gyvenimo paslaptį tenka kovoti ne tik už savo, bet ir draugų likimus. O pats gyvenimas čia toli gražu neprimena to, apie kurį ji svajojo. Ji nėra tikra ar melas, išdavystės ir kaip žaibas trenkusi meilė padės jai išsaugoti ne tik savo paslaptį, bet ir gyvybę. Tačiau vardan to, kuo tiki, ji gali pasiryžti bet kam.

Kino filmas bus rodomas liepos 13 d. 22 valandą. Pagal sinoptikų prognozes, vakare lyti neturėtų, organizatoriai ragina nepamiršti šiltesnių pledų. 

 

Trečius metus Tauragėje skaičiuojantis džiazo muzikos festivalis vėl kviečia į renginius. Jei dar nespėjote suplanuoti visų vasaros savaitgalių, renginio organizatoriai siūlo paįvairinti vasarą aplankant liepos 13–15 dienomis vyksiančius koncertus.

Liepos 6- ąją, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, jau devintus metus iš eilės lietuviai įvairiose pasaulio kampeliuose gieda Tautišką giesmę. Nuo 2009 metų vykstanti TV3 televizijos inicijuota akcija lietuvius padarė pirmąja tauta, kuri vienu metu, nepaisant vietos ar laiko skirtumo, gieda savo šalies himną.