2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Pagramantis atšventė 25-metį

  • Įkelta: 2017-09-11
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

25 metų jubiliejų švenčiantis Pagramančio regioninis parkas rugsėjo 9 dieną pakvietė kraštiečius į šventę. Atidarę parodą ir surengę dviračių žygį, pagramantiškiai linksminosi iki sutemų.

Jubiliejų švenčiantis Pagramančio regioninis parkas šeštadienį kvietė į dviračių žygį „Minam aplink parką“. 15 dalyvių būrelis startavo nuo direkcijos lankytojų centro pastato. Įveikę 86 km atstumą, susipažinę su lankomiausiais parko objektais jie finišavo tik vakare, toje pačioje Ringių kaimo vietoje.

Pagramančio regioninio parko direkcijos lankytojų centre svečiams buvo pristatomos parko vertybės, buvo atidaryta paroda „Parko praeitis ir dabartis“.

Vakarop linksmybės persikėlė į Pagramančio miestelio stadioną. Čia nuo 18 valandos šurmuliavo prekybininkai, pasirodymus atliko Tauragės moksleivių kūrybos centro auklėtiniai ir Kultūros centro lengvosios muzikos orkestras. Pasak vieno iš renginio organizatorių Justo Kirstuko, renginys įsisiūbavo, kai scenoje pasirodė žinomi atlikėjai. Organizatoriai į renginį priviliojo grupę E.G.O ir Ireną Starošaitę.

Pagramančio regioninio parko 25-metį ir kraštiečių šventę vainikavo Tauragės pilotų klubo pasirodymas ir dangų raižę fejerverkai.

Šeštadienį Taurų nuotykių parke vyko tradicinis kaimo bendruomenės „Taurų žiburys“ renginys „Sveiks, kaimyne“! Šventės dalyviai ne tik linksmai leido laiką, bet ir įgyvendino du svarbius projektus.

Trečiadienį tauragiškiai su vasara atsisveikino tradiciniame Tarptautinio Tauragės muzikos festivalio naktiniame „Bangos piknike“. Šį kartą susirinkusiųjų širdis virpino Aistės Smilgevičiūtės su grupe „Skylė“ atliekamos dainos. Akustinio koncerto žiūrovai klausėsi jaukiai įsitaisę ant atsineštų ir ant pievelės pasistiestų pledų.

Rugsėjo 1-2 dienomis Griežpelkių kaimo turizmo sodybą sudrebins muzikos garsai. Čia pirmą kartą vyks vienos nakties festivalis, kuriame koncertuos „Radistai“, „Golden Age“ ir kiti žinomi atlikėjai.

Tauragiškių itin pamėgtas bei šiemet gausiai lankomas festivalis pasiekė kulminaciją – netrukus bus galima išgirsti du paskutiniuosius koncertus.