2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Tauragę drebina motociklų griausmas

  • Įkelta: 2019-06-01

Simonos Valinčiūtės nuotraukos

Šiemet ryškiu šventės „Tauro ragas 2019 “ akcentu tapo ne tik žinomi atlikėjai, bet ir riaumojančių motociklų garsas. Tauragės miesto šventės metu Lietuvos ir aplinkinių šalių baikeriai tradiciškai susirinko į vieną įdomiausių motociklininkų renginių Lietuvoje „RisingThunder custom bike show 2019“. Įspūdinga motociklų paroda ir jų griausmas užliejo ne tik Pilies aikštę, Vytauto gatvę, bet ir visą Tauragę.

Kaip „Tauragės žinioms“ papasakojo Tomas Danielius „Twins forever MC“ prezidentas, į renginį žada suvažiuoti per pusšimtį baikerių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Vokietijos, Ukrainos, Anglijos, tačiau šis renginys atviras motociklų mylėtojams, konstruktoriams, motociklų dirbtuvėms ir visiems prijaučiantiesiems. Tai vienintelis toks projektas Lietuvoje, kurį organizuoja baikerių klubas „Twins forever MC“.

Renginyje matysime daugybę įvairiausių motociklų – nuo senoviškų restauruotų iki šokiruojančių ir netipiškų ,,Custom“, kurie atskleis ir parodys baikerių išradingumą ir išskirtinumą.
Žiūrovai ir dalyviai galės mėgautis įvairiomis varžybomis, šokėjų pasirodymais, koncertu. Vyks motociklų detalių ir aksesuarų prekyba, savo gaminius ir paslaugas demonstruos motociklų dirbtuvės, tatuiruočių meistrai, vyks įspūdingos fotosesijos.

Išskirtinius motociklininkų pasirodymus vertins ir nugalėtojus rinks kompetentinga komisija iš Vokietijos, kurioje – AMD World atstovas Onno Wieringa . Savo simpatijas galės pareikšti ir susirinkusieji, jie išrinks publikai patraukliausią motociklą „Publikos geriausias“ („Public‘s Best“).

Jau tradicija Lietuvoje ir Baltijos šalyse tapusiame „Rising Thunder Custom Bike Show“ išvysime Lietuvos ir užsienio auksarankių meistrų sukurtų ir išpuoselėtų motociklus. Parodoje bus vertinami motociklai vienuolikoje nominacijų.Pagrindinis prizas – 2000 eurų vertės kelionės išlaidų finansavimas ir kvietimas į „AMD World Championship“ 2020 m. spalio 7–11 dienomis Vokietijoje.
13 val. prasidės šventinė programa,  kurioje matysime muzikos grupes „BluesBerries“, „Hit-Kick“.Vyks fotosesijos su merginomis, bus galima apsilankyti pas barberį, pasidaryti tatuiruotę, papramogauti indėniškuose užsiėmimuose –pašaudyti iš lanko ar arbaleto. 17 val. numatomi apdovanojimai.

18 val. baikerių kolona pajudės prie „Twins Forever MC“ klubo (Geležinio vilko g. 4, Taurai), kur bus švenčiamas „Twins forever MC“ 20 metų gimtadienis, o susirinkusiuosius linksmins grupės „Midnightspecial“ ir „Wolfsome“.

 

Jau šįvakar, nuo 22 valandos, Tauragės vasaros estradoje tauragiškius ir miesto svečius sukvies Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ ansamblių vakaras „Čia protėvių ir mūsų žemė“ – teatralizuotas koncertas, atspindintis kertinius valstybės pamato akmenis: tapatybę, šeimą, darbštumą ir meilę Tėvynei.

Skirtinguose Lietuvos miestuose įgyvendinta edukacinė iniciatyva dr. Juozo P. Kazicko atminimui, Tauragėje išsivystė į unikalų, įvairialypį, skirtingas amžiaus grupes – nuo vaikų iki suaugusiųjų – įtraukiantį renginių ciklą. Dr. Juozo P. Kazicko (1918–2014) atminimui skirti renginiai Tauragėje, gegužės 23-iąją vykę nuo popietės iki pat vėlaus vakaro ne vieno tauragiškio su šypsena pavadinti „Kazickų diena“. Kazickų šeimos fondas Tauragės gyventojams dovanojo Nomedos Marčėnaitės vedamas „puodeliavimo“ dirbtuves, Pasvalio kultūros centro Jaunimo teatro „Drama“ ir Pasvalio P. Vileišio gimnazijos teatro spektaklį „Nesibaigiantis kelias“ bei dr. Juozo P. Kazicko gyvenimui atminti skirtą parodą ir Vidmanto Valiušaičio paskaitą „Juozas Kazickas ir Lietuvos laisvės byla“.

Šiandien 18 val. restorano „Banga“ terasoje skambės eilės. Čia tradiciškai rengiami tarptautinio „Poezijos pavasario“ skaitymai. Poezijos mylėtojai klausysis svečių iš visos Lietuvos ir net Latvijos, žinoma, prisijungs ir tauragiškiai. 

Šiandien 17.15 Europe Direct informacijos centras kviečia į dėmesio vertą renginį – satyrinę diskusiją „Europos vidury“, kurioje savo sąmojį demonstruos žinomas žurnalistas, filosofas Paulius Gritėnas ir teisininkas Andrius Zimaitis bei publikos numylėtinis, aktorius Giedrius Savickas.

Aktyvios Tauragės miesto kultūrinio baro dalyvės – Genovaitė Šimaitienė ir Regina Vaičaitienė kitą savaitę pristatys parodą „Šaknimis ir šakomis“. Tai pirmas bendras mamos ir dukros kūrybinės sąjungos projektas, kuriame bus pristatomi tapybos ir fotografijos darbai.