2020 Rugpjūčio 13 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Išrinktas seniūno pavaduotojas

  • Įkelta: 2016-02-12

Baigėsi gruodžio pradžioje paskelbtas konkursas miesto seniūno pavaduotojo pareigoms užimti. Norą dirbti seniūno pavaduotoju pareiškė 13 pretendentų. Konkurso reikalavimus ir šiai pareigybei reikalingus tęstus išsilaikė šeši. Į atranką atvyko keturi. Konkursą laimėjo Žilvinas Majus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas.

Šiuo metu jis atostogauja.

Iki dokumentų pristatymo kandidatai Valstybės tarnybos departamente turėjo išlaikyti bendrųjų gebėjimų testą, o po dokumentų pateikimo, kas reikalinga seniūno pavaduotojo pareigoms eiti, dar ir vadovavimo gebėjimų vertinimo testą.

Tarp pretendentų užimti tuščią likusią seniūno pavaduotojo vietą buvo ir verslininkas, ir mokytojas, ir valstybinių įstaigų darbuotojų.

Seniūno pavaduotojo pareigos laisvos nuo spalio mėnesio, kai į užtarnautą poilsį išėjo dvylika metų šiose pareigose dirbęs 65-erių Juozas Buikys.

Jei nebus apskųsti konkurso rezultatai, naujasis seniūno pavaduotojas darbą pradės maždaug po 2 savaičių.

„Tauragės žinių“ telefonu pakalbintas Ž. Majus sakė, kad konkurse dalyvavo, nes norėjo save išbandyti naujose veiklose, pakeisti darbo profilį. Tauragės rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriuje dirbo aštuonerius metus.

Skelbiama, kad vidutinis seniūno pavaduotojo mėnesinis atlyginimas neatskaičius mokesčių siekia 858 Eur.