2020 Rugpjūčio 09 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Vietos politikai išklausys gyventojus

  • Įkelta: 2016-02-16
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nuo vasario 10-osios Tauragės rajono savivaldybėje rajono gyventojai gali susitikti su vietos politikais ir jiems išsakyti savo problemas, tiekti pasiūlymus. Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai pagal grafiką rinkėjus išklausys kiekvieną trečiadienį nuo 17–18 val. Interesantai bus priimami savivaldybės administracijos pastato pirmame aukšte, 115 kab.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė mero patarėjas Kęstutis Gabšys, kad kuo daugiau asmenų turėtų galimybę susitikti su Tarybos nariais, susitikimai vyks po darbo valandų. Susitikimų grafikas skelbiamas savivaldybės interneto svetainėje ir savivaldybės administracijos skelbimų lentoje. Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, susitikimų grafikas gali keistis.

Praėjusiais metais Tarybos nariai su rinkėjais susitikinėjo savo iniciatyva. Suderinto susitikimų su gyventojais tvarkaraščio nebuvo.

Tauragiškių patogumui grafiką skelbiame ir „Tauragės žiniose“.

 

Baigėsi gruodžio pradžioje paskelbtas konkursas miesto seniūno pavaduotojo pareigoms užimti. Norą dirbti seniūno pavaduotoju pareiškė 13 pretendentų. Konkurso reikalavimus ir šiai pareigybei reikalingus tęstus išsilaikė šeši. Į atranką atvyko keturi. Konkursą laimėjo Žilvinas Majus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas.