2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Meras švenčia 58-ąjį gimtadienį

  • Įkelta: 2016-05-27
Socialinio tinklo „Facebook“ nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį 58-ojo gimtadienio proga sveikina kolegos ir bičiuliai. Pirmieji sukaktuvininką pasveikino savivaldybės darbuotojai ir partijos bendražygiai.

Iš ryto mero kabinete liejosi sveikinimai ir palinkėjimai. S. Mičiulį pasveikino savivaldybės darbuotojų komanda, taip pat Tarybos nariai Tomas Arvasevičius, Iveta Skurvydienė, Vilmantas Liorančas. 

Sigitas Mičiulis gimė 1958 metų gegužės 27 dieną Vilkaviškio rajone. 1982 metais baigė Kauno politechnikos institutą. 1992 metais įkūrė individualią įmonę „Bremena“, kuri sėkmingai veikia iki šiol. 
S. Mičiulis, žinomas ne tik kaip aktyvus politikas, verslininkas, bet ir aistringas krepšinio mecenatas, neretai pats su kamuoliu išbėga į aikštelę. 58 metų vyras su žmona Regina turi du sūnus ir tris anūkus. 

 

Tauragės rajono savivaldybės Taryba užvakar vykusiame posėdyje išklausė ir priėmė pusšimtį rajonui ir jo gyventojams svarbių sprendimų. Patvirtintos Tauragės rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų 2015 metų ataskaitos, gydymo įstaigų siektinos veiklos užduotys. Tačiau iki pradedant svarstyti sprendimų projektus politikai spėjo susikivirčyti – ginčai kilo sprendžiant, ar iš darbotvarkės išbraukti klausimą dėl komisijos sudarymo siekiant ištirti susidariusią konfliktinę situaciją tarp kolektyvo narių ir Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės. 

Trečiadienį savivaldybėje dirbti pradėjo nauja mero komandos darbuotoja Vytautė Čėsnaitė. Mergina bus atsakinga už darbą su žiniasklaida ir viešaisiais ryšiais.

Socialiniame tinkle „Facebook“ liejasi pašaipų lavina ant Liberalų sąjūdžio atstovų galvų – internete plinta nuotraukos su pašiepiančiais užrašais. Po buvusio partijos lyderio Eligijaus Masiulio korupcijos skandalo, internautų dūrius pajuto ir Tauragės liberalai. Su patyčiomis internete siejami Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovai, mat jų informacinis centras išplatino laišką partiečiams, kuriame raginama pašiepti E. Masiulį. 

gegužės 4 dieną Tauragės rajono vadovai surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė praėjusio mėnesio bei pirmojo metų ketvirčio darbus. Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis konferenciją pradėjo sveikinimu žiniasklaidos atstovams – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Susitikimo metu žurnalistams atskleista, kas pakeis pareigas paliekantį mero patarėją Kęstutį Gabšį. 

Užvakar Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje išnagrinėtos beveik šešios dešimtys įvairių klausimų: nustatyti žemės mokesčių tarifai ir lengvatos, išklausytos bei patvirtintos rajono ugdymo ir medicinos įstaigų metinės veiklos ataskaitos. Posėdis užtruko ilgai, tačiau praėjo ganėtinai ramiai – be didelių ginčų. Visgi Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė išsakė nemažai pastabų dėl sprendimų projektų.