2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Savivaldybės automobiliuose – sekimo įranga

  • Įkelta: 2016-06-29

Tauragės rajono savivaldybės ir „Tauragės žinių“ archyvo nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybės automobiliuose pradėta rengti GPS sekimo įranga. Efektyvumą gerinanti sistemą bus sudėta į penkiolika transporto priemonių.

Administracijos direktorius Modestas Petraitis teigia, jog, įdiegus įrangą, bus siekiama padidinti darbo efektyvumą bei sumažinti transporto eksploatacijos kaštus. Bus galima nuolat gauti informacija apie transporto priemonių būklę ir jų judėjimo maršrutus. Nuotoliniu būdu nuolat bus gaunama informacija apie kelionės maršrutus (kelionės lapai), ataskaitos apie degalų sąnaudas.

GPS įranga bus įmontuota dvylikoje Tauragės rajono savivaldybės automobilių ir trijuose Žygaičių seniūnijos tarnybiniuose automobiliuose. Kol kas testavimui pasirinkta viena seniūnija, jeigu programinė įranga pasiteisins, planuojama sistemą įdiegti ir kitų seniūnijų automobiliuose. 

Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės pastato kabinetai gerokai ištuštėjo. Atostogauja rajono meras Sigitas Mičiulis, jo patarėjai, administracijos direktoriaus pavaduotojas bei kitų skyrių specialistai. 

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį 58-ojo gimtadienio proga sveikina kolegos ir bičiuliai. Pirmieji sukaktuvininką pasveikino savivaldybės darbuotojai ir partijos bendražygiai.

Tauragės rajono savivaldybės Taryba užvakar vykusiame posėdyje išklausė ir priėmė pusšimtį rajonui ir jo gyventojams svarbių sprendimų. Patvirtintos Tauragės rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų 2015 metų ataskaitos, gydymo įstaigų siektinos veiklos užduotys. Tačiau iki pradedant svarstyti sprendimų projektus politikai spėjo susikivirčyti – ginčai kilo sprendžiant, ar iš darbotvarkės išbraukti klausimą dėl komisijos sudarymo siekiant ištirti susidariusią konfliktinę situaciją tarp kolektyvo narių ir Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės. 

Trečiadienį savivaldybėje dirbti pradėjo nauja mero komandos darbuotoja Vytautė Čėsnaitė. Mergina bus atsakinga už darbą su žiniasklaida ir viešaisiais ryšiais.