2019 Spalio 16 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Meras išvyko į Norvegiją

  • Įkelta: 2016-10-18
S. Mičiulio „Facebook“ profilio nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis išvyko į komandiruotę Norvegijoje. Meras lankysis Bergene, Osle. Vizito trukmė – keturios dienos.

Lietuvos savivaldybių asociacijos įgyvendinamo projekto „Tvarus energijos ir aplinkos kokybės valdymas vietos lygmeniu“ viena iš veiklų – savivaldybių vadovų pažintinis vizitas į Norvegiją. Kaip informavo mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė, vizito tikslas – susipažinimas su oro kokybės politika Norvegijoje. Savivaldybių vadovai semsis patirties iš gerosios praktikos pavyzdžių, kaip diegti oro taršos mažinimo bei kokybės gerinimo priemones savivaldybių lygmeniu. Taip pat,  kaip gerinti skirtingų institucijų, susijusių su oro kokybės valdymu, tarpusavio bendradarbiavimą ir komunikaciją su visuomene. 

Apgyvendinimo bei kelionės išlaidas padengs Lietuvos savivaldybių asociacija. 

Tauragės rajono savivaldybės automobiliuose pradėta rengti GPS sekimo įranga. Efektyvumą gerinanti sistemą bus sudėta į penkiolika transporto priemonių.

Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės pastato kabinetai gerokai ištuštėjo. Atostogauja rajono meras Sigitas Mičiulis, jo patarėjai, administracijos direktoriaus pavaduotojas bei kitų skyrių specialistai. 

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį 58-ojo gimtadienio proga sveikina kolegos ir bičiuliai. Pirmieji sukaktuvininką pasveikino savivaldybės darbuotojai ir partijos bendražygiai.

Tauragės rajono savivaldybės Taryba užvakar vykusiame posėdyje išklausė ir priėmė pusšimtį rajonui ir jo gyventojams svarbių sprendimų. Patvirtintos Tauragės rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų 2015 metų ataskaitos, gydymo įstaigų siektinos veiklos užduotys. Tačiau iki pradedant svarstyti sprendimų projektus politikai spėjo susikivirčyti – ginčai kilo sprendžiant, ar iš darbotvarkės išbraukti klausimą dėl komisijos sudarymo siekiant ištirti susidariusią konfliktinę situaciją tarp kolektyvo narių ir Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės.