2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Rio 2016 olimpiadoje – tauragiškių veidai

  • Įkelta: 2016-08-10
V. Liorančo asmeninio albumo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Daugiau nei 10 tūkst. sportininkų iš 204 šalių šiuo metu dalyvauja vasaros olimpinėse žaidynėse Brazilijoje, Rio de Žaneire. Lietuvai jose atstovauja 67 atletai. Be jų Pietų Amerikoje dirba treneriai, žurnalistai, federacijų atstovai, kurių būryje – tauragiškis Vilmantas Liorančas. 

2016 m. vasaros olimpinės žaidynės Brazilijoje, Rio de Žaneire – pirmosios Pietų Amerikoje. Jose dalyvauja tūkstančiai sportininkų, taip pat pirmą kartą istorijoje – karo pabėgėlių komanda. Žaidynėse, po 112 metų pertraukos, dėl olimpinių apdovanojimų rungiasi golfo žaidėjai, o po 92 metų pertraukos kovos regbio (7x7)  komandos.

Šiemet Lietuvą olimpiadoje atstovauja 67 sportininkai. Šių sportininkų sąraše yra ir tauragiškių. Graikų ir romėnų imtynių rungtyje kovos Edgaras Venckaitis. Apmaudžiai bilietas į Rio iš rankų išslydo Tauragėje gimusiai badmintonininkei Akvilei Stapušaitytei. 

Olimpiados įspūdžiais ir įspūdingais vaizdais iš egzotiškos šalies dalijasi Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas. Tauragiškis socialiniame tinkle Facebook pasidalino nuotraukomis, kuriose įsiamžino prie garsiosios Kristaus skulptūros. Šis 38 metrų aukščio objektas yra vienas ryškiausių Rio de Žaneiro simbolių. 

Kartu su gausia Lietuvos sportininkų delegacija Vilmantas Liorančas įsiamžino ir garsiuosiuose Brazilijos paplūdimiuose, ir su egzotiškais Pietų Amerikos gyvūnais. Plačiau apie Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių užkulisius skaitykite kitame „Tauragės žinių“ laikraštyje.   

 

Tauragės rajono mero patarėjas Dovydas Kaminskas kartu su komandos draugu Andriumi Jurkšaičiu sekmadienį dalyvavo triatlono varžybose „Iron Man“ Lenkijoje. Tarp beveik 2500 dalyvių tauragiškiai iškovojo aukštas pozicijas.  

Aktyvų laisvalaikį dviračiais mėgstantis Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas ryžosi nemenkam iššūkiui. Sekmadienį į darbą Tauragėje iš Kauno jis vyko dvirate transporto priemone. 

Antradienį Žalgirių gimnazijos stadione finišavo 3x3 Vasaros krepšinio lygos pirmenybės. Lemiamame gatvės krepšinio mūšyje laimėjo „Senvagės“ krepšininkai.

Liepos 22-24 dienomis Vilniaus Dariaus ir Girėno aeroklubas pakvietė šio sporto entuziastus į Kyviškius, kur vyko Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionatas. Pagal standartinės (Advanced) kategorijos programą dešimtą kartą šalies čempionu tapo iš Tauragės kilęs lakūnas Eltonas Meleckis. 

Tauragiškės Gabrielės Akstinaitės gyvenimas primena kino filmą – tailandietiško bokso (Muay Thai) treniruotės, praktika pažangioje IT bendrovėje, kelionės į tolimąjį Tailandą ir Produkto dizaino inžinerijos studijos Anglijoje. Tauragės „Versmės“ gimnazistė dar mokykloje domėjosi sportu, nuo vaikystės priklausė jūrų skautams, keliavo su jais ne tik po Lietuvą, bet ir svečias šalis. „Tauragės žinių“ pakalbinta jauna mergina neslėpė – ji nenustygsta vietoje.