„Senvagės“ komanda laimėjo tinklinio turnyrą

• Įkelta: 2016-08-23
Vido Bičkaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį, prie Skaudvilės užtvankos, tinklinio aikštelėje įvyko tinklinio turnyras 3x3. Dvi prizines vietas varžybose iškovojo sportininkai iš Tauragės.

Skaudvilės tinklinio turnyre kovojo penkios komandos: dvi Tauragės miesto, trys – skaudviliškių. Ekipos žaidė rato sistema, tad visos turėjo galimybę patikrinti visų savo varžovų meistriškumą.
Atvykusieji į turnyrą sportininkai ir sirgaliai užtvankos pakrantėje mėgavosi renginio organizatorių išvirta grybų sriuba.

Po pirmojo etapo iš kovos pasitraukė Skaudvilės veteranų komanda. Pusfinalio susitikimuose susigrūmė dvi tauragiškių – „Jovarų“ ir „Senvagės“ ekipos. Pastaroji įrodė savo pranašumą ir pateko į finalą. Kitoje pusfinalio poroje nugalėjo „Skaudvilės“ pirmoji komanda, kuri įveikė „Jūkininkų“ ekipą. „Senvagė“ ir „Skaudvilė I“ finale kovojo dėl pagrindinio prizo.

Po atkaklios kovos Tauragės tinklininkai nugalėjo aikštės šeimininkus ir pasidabino pirmosios vietos medaliais. „Senvagės“ komandai varžybose atstovavo Emilija Bartkevičiūtė, Gvidas Klietkus ir Šarūnas Lukoševičius.

Prizininkams „Skaudvilės kraštas“ įsteigtą taurę ir atminimo medalius įteikė bendruomenės pirmininkas Vidas Bičkus ir bendruomenės valdybos narys Alvydas Liekis.

Sekmadienį Vilniuje vykusiame „Velomaratone“ dalyvavo apie 10 400 dviratininkų. Didžiausioje Baltijos šalyse dviračių šventėje septintą kartą mynė profesionalai, vaikai ir mėgėjai.
Tauragę atstovavę dviratininkai 2016 metų „Velomaratone“ iškovojo gausiausios ir aktyviausios komandos titulą. Tauragės bendruomenė gavo Vilniaus miesto mero taurę, taip pat bendrovės „Amway“ įsteigtą riedlenčių parką, kurio vertė – 5000 JAV dolerių.

Trečiadienį „Tauro“ dirbtinės dangos stadione buvo sužaistos paskutiniosios Tauragės apskrities futbolo mėgėjų 7x7 varžybos. Dėl nugalėtojos titulo šiemet kovojo 6 komandos.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ilgąjį Žolinių savaitgalį aplankė Tauragę ir joje gyvenančius tėvus. Politikas nustebino daugelį, nes iš Vilniaus į gimtąjį miestą atvyko ne automobiliu, o dviračiu.

Frankas Staebleris – pirmasis Edgaro Venckaičio varžovas olimpiniame graikų-romėnų imtynių turnyre, įrodė savo pranašumą. Pasaulio ir Europos čempionas iš Vokietijos rezultatu 3:2 įveikė tauragiškį aštuntfinalyje, svorio kategorijoje iki 66 kilogramų.

Frankas Staebleris – pirmasis Edgaro Venckaičio varžovas olimpiniame graikų-romėnų imtynių turnyre. Su pasaulio ir Europos čempiono titulus turinčiu vokiečiu tauragiškis susitiks svorio kategorijos iki 66 kilogramų aštuntfinalyje.