Tauragės krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę

• Įkelta: 2017-04-13
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) užvirė kova dėl čempionų titulo. „Bastilijos“ sporto komplekse susitiko Tauragės krepšinio klubo ir Kauno rajono „Omega“ krepšininkai.

Penktąjį kartą RKL finale rungtyniaujanti Tauragės nenuvylė gausiai susirinkusių tauragiškių. Užtikrintai pradėję varžybas, trenerio Edvardo Žemgulio vyrai prispaudė varžovus. Pirmąją rungtynių puse tauragiškiai baigė susikrovę solidžią 16 taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai trumpam atsitiesė. Tačiau aštrūs Liudo Radavičiaus reidai, ir taiklūs Tauragės komandos tolimi šūviai neleido „Omega“ krepšininkams priartėti. Baigiantis varžyboms komandos treneris į aikštė išleido atsarginius žaidėjus: Justiną Šliažą ir Akviliną Kvederį. Varžybos baigėsi rezultatu 83:62 Tauragės naudai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 24 taškus pelnęs Tautvydas Žioba, 13 pridėjo Vilius Šumskis, 12 – Liudas Radavičius, 11 – Paulius Prachomikas.
Atsakomąsias varžybas Tauragės krepšinio klubas žais šeštadienį Kaune. RKL finalo serijoje komandos kovos iki trijų pergalių.

Šeštadienį Kauno sporto halėje vyko UFC kovos pavadinimu „King of the Cage. Baltic Tour“, itin populiarios Jungtinėse Amerikos valstijose. Kovose dalyvavo du tauragiškiai, ne kartą sužibėję įvairiuose mišrių kovos menų turnyruose.

Balandžio 2 dieną finišavo trečius metus gyvuojantis Tauragės krepšinio mėgėjų čempionatas – Sekmadienio krepšinio lyga (SKL). Čempionų titulą po metų pertraukos susigražino visiems gerai pažįstama „Senvagės“ komanda, finale užtikrintai nugalėjusi „Tauraplasto“ krepšininkus.

Šeštadienį antrajame LFF I lygos ture FK „Tauras“ priėmė svečius iš Kėdainių. „Nevėžis“ praėjusių metų I lygoje užėmė ketvirtąją vietą, tad tauragiškių laukė rimtas varžovas.