Atkrintamųjų įkarštis: Tauragės komanda išvykoje šventė pergalę

• Įkelta: 2018-03-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Dešimtąją vietą reguliariajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone užėmusi Tauragės ekipa atkrintamųjų varžybų starte patiesė septintojoje vietoje esančią Molėtų „Ežerūno“ komandą. Tauragiškiai pirmajame mače išvykoje šventė pergalę 86:72 (20:17, 18:19, 27:16, 21:20) ir serijoje iki trijų pergalių įgijo pranašumą 1-0.

Tauragės krepšinio klubą į priekį vedė fantastišku taiklumu pasižymėjęs Tadas Sebežiovas. Vienas iš komandos lyderių surinko 25 taškus ir pataikė 8 iš 9 mestų metimų (5 iš 5 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių) bei visas 6 baudas.

Molėtiškiai šiose rungtynėse metė vos 3 baudų metimus.

Pirmoji rungtynių pusė vyko ypač atkakliai – po dviejų kėlinių tauragiškiai pirmavo dviem taškais (38:36).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Molėtų ekipa pralaimėjo 6 minučių atkarpą 6:20 ir po 3 kėlinių turėjo 13 taškų deficitą (52:65).

Šeimininkai dar bandė kilti į kovą dėl pergalės, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidusi Tauragės komanda iš Molėtų išsivežė labai svarbią pergalę.

Kitos rungtynės Tauragėje bus žaidžiamos jau šį ketvirtadienį 18 val., „Bastilijos“ sporto komplekse. Trečiosios vyks Molėtuose, o ketvirtosios, jei prireiks, bus organizuojamos vėl Tauragėje.

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono atkrintamąsias kovas pergalingai pradėjo Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkai. Pirmose serijos varžybose tauragiškiai į svečių krepšį įsūdė 112 taškų ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš Vilniaus „Lietuvos Rytas-2“ komandos jaunuosius krepšininkus.

Šeštadienį Skaudvilės gimnazijoje buvo surengtas tradicinis 3x3 krepšinio turnyras. Iš viso varžėsi 15 komandų ir Tauragės, Šilalės, Dauglaukio ir Skaudvilės.

Tauragės badmintono klubo „Volanas“ mėgėjai sekmadienį dalyvavo „Zanavyko“ taurės trečiojo etapo varžybose. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje ypač sėkmingai rungtyniavo vyrų dvejetų poros.

Nacionalinės krepšinio lygoje (NKL) Tauragės krepšinio klubas susitiko su čempionato lydere, „Vyčio“ komanda. Atkakliose varžybose pergalę iškovojo svečiai – Šakių krepšininkai.