2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės „snaiperio“ titulą iškovojo T. Paulauskas

  • Įkelta: 2019-03-15

Tomo Marcinkevičiaus nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienį, Lietuvoje švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo dieną, „Bastilijoje“ buvo surengta „Krepšinio diena“. Jos metų geriausios Sekmadienio krepšinio lygos komandos varžėsi dėl taurės, o pavienėse rungtyse savo individualų meistriškumą įrodinėjo ekipų lyderiai.

„Nepriklausomybės taurės“ varžybose dėl trečiosios vietos kovojo „SM 2002“ ir „Senvagės“ krepšininkai. Pastarieji rezultatu 75:58 įveikė jaunesnius Sporto centro auklėtinius ir iškovojo bronzos medalius. Nugalėtojų gretose naudingiausiu žaidėju išrinktas J. Lukoševičius, kuriam atiteko „Liberty beach“ įsteigtas prizas.

Dėl nugalėtojų taurės kovojo Lumpėnų „Rambynas“ ir „Rimkaus ūkis“. Dramatišką varžybų baigtį lėmė paskutinis metimas, atnešęs šilališkiams pergalę rezultatu 80:77. „Rimkaus ūkis“ pirmą kartą komandos istorijoje iškovojo tokį trofėjų.

Tradicinė „Krepšinio diena“ Tauragėje neapsiėjo be rungčių, kuriose individualų meistriškumą parodė ekipų lyderiai. „Įgūdžių“ konkurse nugalėjo S. Buivydas, o „Snaiperio“ rungtyje triumfavo Tomas Paulauskas. „Senvagės“ komandos atstovas pirmajame etape pelnė 20 taškų, pusfinalyje – 19, o lemiamoje serijoje švystelėjo 20 taiklių šūvių.

Konkursų nugalėtojai apdovanoti 50 eurų čekiais. „Krepšinio dienoje“ apsilankiusius žiūrovus linksmino „Amadeus dance“ šokėjos.

Iki Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliaraus sezono pabaigos likus vienai savaitei, paaiškėjo šio etapo nugalėtojas. Juo tapo Šakių „Vytis“, šiuo metu turintis 31 pergalę ir 9 pralaimėjimus. Kur kas prastesnėje situacijoje yra Tauragės krepšinio klubas, kuriam reikia ne tik pergalės prieš jaunuosius žalgiriečius, bet ir 15 taškų pranašumo prieš jonaviškius.

Tauragiškis, Europos ralio kroso čempionas„ Super 1600“ klasėje Rokas Baciuška paskelbė ambicingus artėjančio sezono planus. Jaunoji automobilių sporto žvaigždė jungiasi prie komandos „ES Motorsport – Labas Gas“ ir dalyvaus FIA pasaulio čempionate (FIA World Rallycross Championship).

Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkai, užsitikrinę vietą kitame etape, gali dairytis į varžovus, kurie paaiškės po šio savaitgalio varžybų. Didžiausia tikimybė, kad tauragiškiai atkrintamosiose susitiks su Biržų, Akmenės arba Kelmės komandomis.

Vasario 16-ąją, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, net 103 badmintono mėgėjai iš 13 miestų Šiaulių sporto arenoje kovojo šeimų badmintono turnyre. Pagal pajėgumą dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius.  

Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti Tauragės „Fortūna-Agava“ šeštadienį iškovojo 6-ąją pergalę iš eilės ir šoktelėjo aukštyn turnyrinės lentelės rikiuotėje. Ekipa užima aštuntąją vietą, o penktadienį kovos principiniame mūšyje su Šilalės ekipa.