Iš tarptautinio konkurso – su „Grand Prix“

• Įkelta: 2019-05-10
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

„Amadeus Dance“ šokėjai dalyvauja ne tik Lietuvos šokių varžybose, bet kasmet savo jėgas išbando ir tarptautiniuose konkursuose. Pernai dvi tauragiškių grupės iš Kroatijos parsivežė dvi pirmąsias vietas, o šiemet 70 klubo vaikų sėkmingai pasirodė tarptautinėse varžybose „I love dance“ Latvijoje.

Per 60 kolektyvų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos varžėsi dėl aukščiausių apdovanojimų. Pasak „Amadeus Dance“ vadovės Vilijos Krūgelienės, griežtai komisijai įtikti buvo nelengva, reikėjo itin kruopščiai pademonstruoti savo sugebėjimus, šokio žingsnių techniką.

Tačiau tauragiškiai pasistengė ir 9–11 metų amžiaus mergaičių pogrupyje laimėjo antrąją vietą. 15–17 m. pogrupyje tauragiškės irgi iškovojo antrąją vietą, o 13–15 metų „Amadeus Dance“ šokėjos laimėjo patį aukščiausią įvertinimą – „Grand Prix“.

– Norint iškovoti „Grand Prix“ reikia surinkti patį aukščiausią balų skaičių ir ženkliai aplenkti varžovus. Konkursui visas tris šokėjų grupes ruošė vadovė Evelina Krūgelytė, – „Tauragės žinioms“ teigė V. Krūgelienė.

Klubo vadovės teigimu, mažiausios klubo šokėjos, tik pradedančios savo veiklą lavinamosios gimnastikos grupėje, balandžio 3-ąją grįžo iš konkurso „Vaikai – olimpinės gėlės“ Klaipėdoje. Gimnastės parsivežė trečiąją vietą ir stilingiausio kolektyvo nominaciją. 1–3 klasių mergaitės, kurios į konkursą važiavo su ką tik paruoštu nauju šokiu, laimėjo antrąją vietą.

Pasaulio ralio-kroso čempionate dalyvaujantis Rokas Baciuška skelbia nedalyvausiantis Belgijos etapo varžybose. Tauragiškio atstovas spaudai Ramūnas Fetingis „Tauragės žinias“ informavo, kad dėl vidinių nesutarimų išsiskyrė sportininko ir komandos „ESmotorsport-LabasGas“ keliai.

Antradienį į Lietuvos futbolo federacijos antrojo viceprezidento postą išrinktas Arūnas Pukelis. Prieštaringos reputacijos tauragiškį rinkimuose palaikė dauguma balso teisę turinčių LFF narių.

Tituluotas Lietuvos keturračių motociklų meistras, tauragiškis M. Lelys pirmadienį grįžo iš varžybų, kurios yra įvardijamos kaip pačios sunkiausios Europos bekelės lenktynės. Atokus ir kalnų apsuptas Sacuieu kaimelis Rumunijos Transilvanijoje jau keletą metų iš eilės savaitei tampa ekstremalų meka, kurioje susirinka pajėgiausi pasaulio sportininkai.

Praėjusį sekmadienį „Bastilijoje“ susitiko Lietuvos veteranų krepšinio lygos finalinio ketverto komandos. „55+“ amžiaus grupėje antrąja vietą iškovojo tauragiškiai, finale nusileidę Vilniaus „Perlo“ ekipai.