2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Krepšiniui laiko randa ir Jurbarke

  • Įkelta: 2019-12-16
Tadas Rapolavičius. Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragės krepšininkas ir šio sporto entuziastas Tadas Rapolavičius krepšiniui atiduoda be galo daug. RKL lygoje „Tauragės“ klubui atstovaujantis žaidėjas be viso to organizuoja mėgėjų krepšinio lygas ir dar spėja žaisti Jurbarke. Čia krepšininko atstovaujama komanda tapo čempionais.

Praėjusį savaitgalį Jurbarke vyko jubiliejinis, 50-asis „Šviesos“ krepšinio turnyras, kuriame žaidė 8 šio miesto komandos. Čempionais tapo Tado Rapolavičiaus atstovaujama ekipa. Paklaustas, kaip randa laiko krepšiniui ne tik Tauragėje, bet ir Jurbarke, žinomas krepšininkas juokavo, kad ten jau yra savas.

– Šeštus metus žaidžiu už Jurbarko komandą. Ten jau mane laiko kaip vietinį, nebe legionierių. Jurbarke yra 8 komandos. Toliau tęsime Jurbarko lygą, kurioje esame praėjusių metų čempionai, – „Tauragės žinioms“ pasakojo Tadas.

Krepšininkas taip pat atstovauja Tauragės „Tauragė“ klubui RKL A divizione. Taip pat organizuoja sekmadienio krepšinio lygą, 3x3 vasaros krepšinio lygą, prisideda ir prie „Atgimimo taurės“ varžybų, kuri os organizuojamos jau labai ilgą laiką. Šio turnyro steigėjas – buvęs meras, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys ir krepšinio entuziastas Sigitas Mičiulis. Šeštadienį numatytos „Atgimimo taurės “ finalinės kovos.

 

Tauragės krepšinio klubas toliau didina savo pralaimėjimų statistiką. Reguliariajame NKL sezone žaidžiantis klubas po 18 rungtynių turi tik penkias pergales. Paskutinės pastarosios penkios rungtynės baigėsi nesėkme. Turnyrinėje lentelėje klubas lenkia tik vienus varžovus ir užima keturioliktą poziciją.

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Tai naujas miesto bokso istorijos metraščio puslapis. Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.

Sekmadienį, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dieną, vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų: įvairių Tauragės švietimo, sporto įstaigų atstovai, šeimos, bėgikai mėgėjai bei profesionalai iš kitų miestų ir pusė tūkstančio karių savanorių.

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.

​Šį savaitgalį vykstančiame Baltijos šalių badmintono čempionate Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Šiandien ir rytoj vykstančios asmeninės varžybos parodys, kurie sportininkai stipriausi.