2020 Birželio 04 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Šeštadienio bušido turnyre ringe kovos ir jo organizatorius Saulius Bucius

  • Įkelta: 2019-12-27
S. Buciaus asmeninio albumo nuotrauka

Tauragėje šį šeštadienį (rytoj) adrenalino mėgėjus džiugins bušido kovos. Tarptautiniame turnyre žiūrovai išvys vienų iš stipriausių mūsų šalies ir kaimyninių valstybių kovotojų dvikovas. Ringe kausis ir pats turnyro organizatorius, klubo „Taurris“ vadovas Saulius Bucius.  Skirtingai nuo ankstesnių metų, šiemet kovos vyks ringe, ne narve. Organizatoriai žada daug įspūdingų akimirkų bei dovanų.

Gruodžio 28 d., šeštadienį, Tauragės „Bastilijos“ komplekse nuo 18 val. atmosfera įkais iki maksimumo. Vyks tarptautinis, jau tradiciniu tapęs bušido kovų turnyras „Bushido 78“, kurį organizuoja MMA sporto šakų klubas „Taurris“ ir Lietuvos Bušido federacija. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė turnyro organizatorius, MMA kovų čempionas Saulius Bucius, laukia įspūdingas vakaras.

– Tai tradicinis turnyras Tauragėje, kuris vyksta kasmet, vis didėjančiu mastu. Turnyras tarptautinis, jame dalyvaus kovotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos, Ukrainos, Latvijos, – artėjant turnyrui pasakojo S. Bucius.

Turnyro ryškiausios žvaigždės Dovydas Rimkus, Vitoldas Jegelo, Naglis Kanisauskas ir turnyro organizatorius Saulius Bucius, kurio jau kurį laiką kovose Tauragėje nematėme.

Taip pat žiūrovai pamatys reperį Ironvytą, „Bushido Angels“ merginas, bus apdovanoti rėmėjų „RC cola“ dovanomis.

Kitaip nei praėjusiais metais, kai kovos vyko narve, šiais metais kovotojai kausis ringe. Organizatoriai sako, kad toks formatas suteikia daugiau vaizdo žiūrovams, nors mišriose kovose kautis kovotojams patogiau narve, bet bokse ar kikbokse ringas suteikia daugiau pranašumo.

Turnyre susitiks Gytis Litvinenka (LT) su Ilja Jasinkiu (LV), Kristupas Ivanauskas (LT) su Maksim Tarantevič (LT), Aurimas Dumbrauskas (LT) su Raivis Berzins (LV), Naglis Kanišauskas (LT) su Bohdan Kotlovjanov (UKR), Tautvydas Tamošaitis (LT) su Aleksandr Krašjakov (LV), Dovydas Rimkus (LT) su Denys Kryvosheiiv (UKR), Dovydas Levickis (LT) su Dienos Denisov (LV), Vitold Jagelo (LT) su Aleksan Greichas (RUS), Deividas Davidavičius (LT) su Mantas Navicku (LT) ir Saulius Bucius (LT) su Valentin Mazurenko (UKR).

Kovotojai kausis pagal skirtingas taisykles. Žiūrovai pamatys įvairias dvikovas, kurios vyks pagal MMA mėgėjų, K1 mėgėjų, MMA bušido, bokso, kikbokso taisykles. Dvikovinių šakų sportas Tauragėje vis labiau populiarėja. Sportininkai, tiek jaunimas, tiek vyresni, bokso, imtynių turnyruose skina pergales.

Šiuos sportinius metus pergalėmis baigė Tauragės sporto centro badmintonininkai. Gruodžio 14 dieną „Modulio“ sporto salėje vykusiose Žemaitijos taurės IV (paskutinio) turo badmintono varžybose iki 13 metų amžiaus grupėje jie laimėjo keturis pirmosios ir du trečiosios vietų medalius, o iki 17 metų grupėje – po vieną aukso ir sidabro medalį.

Tauragės krepšininkas ir šio sporto entuziastas Tadas Rapolavičius krepšiniui atiduoda be galo daug. RKL lygoje „Tauragės“ klubui atstovaujantis žaidėjas be viso to organizuoja mėgėjų krepšinio lygas ir dar spėja žaisti Jurbarke. Čia krepšininko atstovaujama komanda tapo čempionais.

Tauragės krepšinio klubas toliau didina savo pralaimėjimų statistiką. Reguliariajame NKL sezone žaidžiantis klubas po 18 rungtynių turi tik penkias pergales. Paskutinės pastarosios penkios rungtynės baigėsi nesėkme. Turnyrinėje lentelėje klubas lenkia tik vienus varžovus ir užima keturioliktą poziciją.

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Tai naujas miesto bokso istorijos metraščio puslapis. Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.

Sekmadienį, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dieną, vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų: įvairių Tauragės švietimo, sporto įstaigų atstovai, šeimos, bėgikai mėgėjai bei profesionalai iš kitų miestų ir pusė tūkstančio karių savanorių.