2020 Birželio 07 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės krepšinio klubas stovi ant prarajos krašto: 5 pralaimėjimai iš eilės

  • Įkelta: 2019-12-06
G. Šiupario nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės krepšinio klubas toliau didina savo pralaimėjimų statistiką. Reguliariajame NKL sezone žaidžiantis klubas po 18 rungtynių turi tik penkias pergales. Paskutinės pastarosios penkios rungtynės baigėsi nesėkme. Turnyrinėje lentelėje klubas lenkia tik vienus varžovus ir užima keturioliktą poziciją.

Gruodžio 5 d. Tauragės krepšinio klubas išvykoje sužaidė rungtynes su Gargždų „Gargždais“. Aikštės šeimininkai nuo pat pirmos minutės nepaliko vilčių Tauragės krepšininkams ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:81 (26:23, 27:23, 19:16, 21:19). Pirmame kėlinyje Ernestas Serkevičius atsakė dvitaškiu į „Gargždų“ tritaškį, bet tada tauragiškiai gavo 6 taškus be atsako ir jau nebesugebėjo atsitiesti.

Ketvirtajame kėlinyje „Gargždai“ jau turėjo dešimties taškų persvarą (81:71), lyg to būtų maža, Laurynas Mikalauskas įspūdingu dėjimu bei taikliu metimu iš baudos aikštelės padidino persvarą iki 14 taškų (85:71). Po tokio skaudaus antausio Tauragė nebesipriešino.

Tai jau penktasis Tauragės krepšinio klubo pralaimėjimas iš eilės. Komandoms sužaidus 18 rungtynių, turnyrinėje lentelėje TKK užima priešpaskutinę vietą. Rytoj komandos laukia susitikimas su Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ krepšininkais. Kitą savaitę Tauragės krepšininkai žais su Mažeikių „Ereliais“.

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Tai naujas miesto bokso istorijos metraščio puslapis. Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.

Sekmadienį, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dieną, vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų: įvairių Tauragės švietimo, sporto įstaigų atstovai, šeimos, bėgikai mėgėjai bei profesionalai iš kitų miestų ir pusė tūkstančio karių savanorių.

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.

​Šį savaitgalį vykstančiame Baltijos šalių badmintono čempionate Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Šiandien ir rytoj vykstančios asmeninės varžybos parodys, kurie sportininkai stipriausi.

RKL 2019–2020 m. sezonui besiruošianti Tauragės „Tauragė“ dalyvavo keturių komandų turnyre Raseiniuose. Šeštadienį laukia pirmosios RKL sezono rungtynės. Lyga sustiprėjusi, tad laukia įtemptos kovos. Komandos pasiruošimas truko du mėnesius. Krepšininkai nusiteikę kovoti dėl pergalių.