2020 Gegužės 28 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Pagramančio regioninio parko įdomybes įvertino garsus lenktynininkas

  • Įkelta: 2020-04-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vytautas Švedas, aštuoniskart šalies ralio čempionas, keliaudamas po Lietuvą aplankė ir Pagramančio regioninį parką. Sportininkas susižavėjo kabančiais tiltais, Molotovo linijos pažintiniu taku bei pietavo partizanų žeminėje. ​

„Misija pažinti nuostabią Lietuvą šiandien viršijo lūkesčius ir per 7 h ant kojų pasidalino į daug mažų misijyčių: pereiti eilę parvirtusių medžių ir taip kirsti upes, praeiti senokai „nebeveikiantį” beždžionių tiltą (matyt adrenalino alkis), papietauti buvusiame Lietuvos didvyrių – Partizanų bunkeryje, aplankyti visas atodangas ir piliakalnius Pagramančio regioniniame parke, ištyrinėti dar nematytus Molotovo linijos gynybinius mazgus, ruožtus atremtini Vokiečių atakas 2-o pasaulinio karo metu, bet taip ir nepanaudotus,“ – įspūdžiais po kelionės socialiniame tinkle pasidalijo V. Švedas. 

V. Švedas skaičiuoja du dešimtmečius automobilių sporte, yra iškovojęs 8 Lietuvos ralio čempionato trofėjus bei tituluojamas vienu geriausių Lietuvos ralio lenktynininkų. Sportininkas garsėja ne tik pergalėmis trasoje, bet ir aktyviu gyvenimo būdu. 

Vytauto Švedo asmeninio albumo nuotraukos

Du kartus iš eilės išrinktas Lietuvos metų lenktynininku Rokas Baciuška penktadienį atskleidė savo naujo sezono planus. Jis buvo pakviestas į naujai sudarytą komandą ir toliau kovos Pasaulio ralio-kroso čempionate.

Lietuvos futbolo federacija apdovanojo metų geriausius žaidėjus, trenerius ir kitus futbolo bendruomenės narius. Geriausiu metų žaidėju pripažintas iš Tauragės kilęs Ernestas Šetkus, Beer Ševos „Hapoel“ komandos garbę Izraelio pagrindinėje lygoje ginantis vartininkas.

Kovo 11-ąją Bastilijos sporto komplekse vyks krepšinio fiesta. Vis daugiau žiūrovų sutraukianti kasmetinė šventė žada ne tik krepšinio varžybas, bet ir daugybę atrakcijų. Daugiausia dėmesio sutrauks brolių Macių pasirodymas bei Šilutės krepšinio šokėjos.

Reguliariajame RKL sezone liko sužaisti keturias varžybas, ir prasidės lemiamos atkrintamosios kovos. Puikiai sezone pasirodžiusi „Tauragė“ lemiamą akimirką patyrė didelių nuostolių – prarado du ryškius, svarbius žaidėjus. Bet komanda kol kas nenuleidžia rankų ir tikisi dar stipresnio sirgalių palaikymo.

Iš sporto rėmimo programos skirstomi pinigai rajono komandoms kasmet kelia aistras. Vieni klubai gauna šimtatūkstantinį finansavimą, kiti – trupinius. Stambios sumos iki šiol buvo skiriamos komandoms, turinčios reprezentuoti Tauragę. Paaiškėjus, jog rezultatai toli gražu nedžiugina, nuspręstą eurų kraniuką „prisukti“. Nuo šiol komandos biudžetą gaus pusmečiui, po to bus vertinami rezultatai ir sprendžiama, skirti daugiau pinigų ar ne. Nors iš esmės šiemet lėšų sportui atriekta daugiau nei pernai.