2020 Vasario 27 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bėgo nuo policijos pareigūnų ir trenkėsi į visureigį (papildyta)

  • Įkelta: 2016-05-19

Mortos Mikutytės nuotraukos

Ketvirtadienio vakarą kraupus autoįvykis užfiksuotas kelyje Šilalė-Tauragė. Kelių policijos pareigūnams nepaklusęs motociklininkas bandė sprukti ir atsitrenkė į „Volvo“.
Įvykis užfiksuotas apie 20.45 valandą. Valstybiniais numeriais nepaženklinta transporto priemone važiavęs motociklininkas nepakluso Šilalės rajono policijos pareigūnų raginimams sustoti. Prasidėjo atkaklios gaudynės.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos ekipažas pastebėjo minėtą motociklą, atvažiuojantį dideliu greičiu. Bandė jį stabdyti įjungę švyturėlius, tačiau šis nestojo.

Galiausiai pareigūnai nusprendė pavojingai vairuojantį asmenį sustabdyti blokuojant kelią. Tam buvo panaudotas policijos pareigūnų tarnybinis automobilis bei pravažiuojantis „Volvo“ visureigis – paprašyta vairuotojo pagalbos.

Tačiau net tokias kliūtis ant kelio išvydęs motociklininkas nestojo. Jam mėginant prasisprausti pro nedidelį tarpą tarp policijos ir „Volvo“ automobilių, įvyko susidūrimas. Nuo smūgio buvo apgadintas „Volvo“ automobilis, o motociklas nuslydo apie 100 metrų.

Mortos Mikutytės nuotraukos

1991 metais gimęs motociklo vairuotojas įvykio metu susižalojo ir buvo išgabentas į ligoninę. Vėliau paleistas gydytis ambulatoriškai.

Lietuvos policijos departamentas viešai paskelbė, kad policijos veiklos įstatymas numato, jog policijos pareigūnas, persekiodamas asmenį, padariusį nusikalstamą veiką ar įtariamą jos padarymu, neatidėliotinais atvejais nekliudomai ir nemokamai gali naudotis visomis transporto ir ryšių priemonėmis, priklausančiomis fiziniams ar juridiniams asmenims. Įstatymas taip pat numato, kad transporto priemonės savininko reikalavimu policija vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka atlygina jam padarytus nuostolius.

Tauragės AVPK atstovė Rūta Janavičiūtė informavo, kad šiuo metu atliekamas tarnybinis patikrinimas. Jo metu bus nustatyta, ar pareigūnų veiksmai buvo teisėti.

– Vyksta tyrimas ir po jo paaiškės, kokiu būdu bus atlyginta žala, – patikino R. Janavičiūtė.

 

Bute degė lova
  • Įkelta: 2016-05-19

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.

Sveikųjų bendravimas su vienokią ar kitokią negalią turinčiais žmonėmis, neretai tampa išbandymu visiems. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinta 22 metų tauragiškio istorija parodo, kad ši problema aktuali. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia jiems mestus kaltinimus dėl požiūrio į neįgalų asmenį.   

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir toliau drausmina asmenis, nepaisančius Kelių eismo taisyklių ir pažeidžiančius viešąją tvarką. Nors pareigūnai po kiekvieno savaitgalio informuoja visuomenę apie nuolatos vykdomas prevencines priemones, kurių metu siekiama išaiškinti pažeidėjus, tačiau nei tai, nei gresianti atsakomybė asmenų neatgraso nuo neteisėtų veikų. 

Sekmadienio vakarą tauragiškiams gerai žinomame bare-kavinėje „Pelėda“ įvyko muštynės. Į užmiestyje esančią linksmybių vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.