2020 Liepos 11 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bėgo nuo policijos pareigūnų ir trenkėsi į visureigį (papildyta)

  • Įkelta: 2016-05-19

Mortos Mikutytės nuotraukos

Ketvirtadienio vakarą kraupus autoįvykis užfiksuotas kelyje Šilalė-Tauragė. Kelių policijos pareigūnams nepaklusęs motociklininkas bandė sprukti ir atsitrenkė į „Volvo“.
Įvykis užfiksuotas apie 20.45 valandą. Valstybiniais numeriais nepaženklinta transporto priemone važiavęs motociklininkas nepakluso Šilalės rajono policijos pareigūnų raginimams sustoti. Prasidėjo atkaklios gaudynės.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos ekipažas pastebėjo minėtą motociklą, atvažiuojantį dideliu greičiu. Bandė jį stabdyti įjungę švyturėlius, tačiau šis nestojo.

Galiausiai pareigūnai nusprendė pavojingai vairuojantį asmenį sustabdyti blokuojant kelią. Tam buvo panaudotas policijos pareigūnų tarnybinis automobilis bei pravažiuojantis „Volvo“ visureigis – paprašyta vairuotojo pagalbos.

Tačiau net tokias kliūtis ant kelio išvydęs motociklininkas nestojo. Jam mėginant prasisprausti pro nedidelį tarpą tarp policijos ir „Volvo“ automobilių, įvyko susidūrimas. Nuo smūgio buvo apgadintas „Volvo“ automobilis, o motociklas nuslydo apie 100 metrų.

Mortos Mikutytės nuotraukos

1991 metais gimęs motociklo vairuotojas įvykio metu susižalojo ir buvo išgabentas į ligoninę. Vėliau paleistas gydytis ambulatoriškai.

Lietuvos policijos departamentas viešai paskelbė, kad policijos veiklos įstatymas numato, jog policijos pareigūnas, persekiodamas asmenį, padariusį nusikalstamą veiką ar įtariamą jos padarymu, neatidėliotinais atvejais nekliudomai ir nemokamai gali naudotis visomis transporto ir ryšių priemonėmis, priklausančiomis fiziniams ar juridiniams asmenims. Įstatymas taip pat numato, kad transporto priemonės savininko reikalavimu policija vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka atlygina jam padarytus nuostolius.

Tauragės AVPK atstovė Rūta Janavičiūtė informavo, kad šiuo metu atliekamas tarnybinis patikrinimas. Jo metu bus nustatyta, ar pareigūnų veiksmai buvo teisėti.

– Vyksta tyrimas ir po jo paaiškės, kokiu būdu bus atlyginta žala, – patikino R. Janavičiūtė.

 

Bute degė lova
  • Įkelta: 2016-05-19

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.

Sveikųjų bendravimas su vienokią ar kitokią negalią turinčiais žmonėmis, neretai tampa išbandymu visiems. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinta 22 metų tauragiškio istorija parodo, kad ši problema aktuali. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia jiems mestus kaltinimus dėl požiūrio į neįgalų asmenį.   

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir toliau drausmina asmenis, nepaisančius Kelių eismo taisyklių ir pažeidžiančius viešąją tvarką. Nors pareigūnai po kiekvieno savaitgalio informuoja visuomenę apie nuolatos vykdomas prevencines priemones, kurių metu siekiama išaiškinti pažeidėjus, tačiau nei tai, nei gresianti atsakomybė asmenų neatgraso nuo neteisėtų veikų. 

Sekmadienio vakarą tauragiškiams gerai žinomame bare-kavinėje „Pelėda“ įvyko muštynės. Į užmiestyje esančią linksmybių vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai ir Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė praėjusių metų pabaigoje pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio pareigūnams Ritai Stroputei ir Mariui Vaičiūnui, užtikrinant eismo saugumą bei viešąją tvarką, teko neeilinė užduotis. Patruliuojant pareigūnai iš budėtojų sulaukė pranešimo, kad vyras galimai ketina nusižudyti.

Skaudi nelaimė ištiko kelyje Tauragė-Šilalė. Motociklininkui susidūrus su „Audi“ markės automobiliu, du žmonės išvežti į ligoninę.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, gegužės mėnesį visoje šalyje vykdys prevencines eismo saugumo užtikrinimo priemones. 

Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško Šilalės r. gyventojo, kaip įtariama, įvykdžiusio vagystę. Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laužyne kilo gaisras
  • Įkelta: 2016-04-27

Šiandien popiet į Gaurės gatvėje esančią metalo supirktuvę skubėjo ugniagesių ekipažai. Greta metalinio angaro užsiliepsnojo nenaudojamas lengvasis automobilis. 

Tauragės rajono kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti sukčiavimu įtariamą vyrą.

Tauragės „Tauro“ ir Klaipėdos „Atlanto“ futbolo klubų atstovų kova Klaipėdos apygardos teismo salėje baigėsi – trečiadienį priimtas tauragiškiams palankus sprendimas. Tauragės futbolo klubui už perparduotą vartininką Edviną Gertmoną Klaipėdos „Atlantas“ turės sumokėti 100 tūkst. eurų bei procesines 5 proc. palūkanas. Sprendimas per 30 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Pirmadienį iš Gedimino g. 31 numeriu pažymėto daugiabučio, pirmo aukšto laiptinės, pavogtas vaikiškas „Willi way“ firmos vežimėlis.

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, 38 m. vyrui Ž. K. už tai, kad neblaivus vairavo kliento automobilį, kuris buvo atiduotas valymui, skyrė 30 parų areštą.

Partrenktas moksleivis
  • Įkelta: 2016-04-22

Šįryt Gedimino ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje partrenktas per pėsčiųjų perėją ėjęs vaikas. Mažametis greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę.

Sekmadienį paryčiais Tilžės plente apšaudytas važiuojantis automobilis. Šūvių metu išdaužti mašinos stiklai, žmonės nenukentėjo.

Lietuvoje šiuo metu atliekami 47 ikiteisminiai tyrimai dėl prekybos žmonėmis, 6 iš jų Tauragėje. Lyginant su kitais šalies rajonais, Tauragė atrodo kaip vienas karščiausių prekybos žmonėmis taškų. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas paaiškina, kad už tai tam tikra prasme reikia dėkoti policijai – esą kiek išaiškinta nusikalstamų veikų, tokie ir skaičiai. 

Šiandien, apie 14 valandą, į Gedimino gatvę, netoli didžiųjų prekybos centrų, skubėjo policijos pareigūnų ir medikų ekipažai. Pirminiais duomenimis, po garbaus amžiaus tauragiškio vairuojamu „Ford Mondeo“ automobiliu pakliuvo per gatvę ne pėsčiųjų perėjoje ėjęs Gintaras J., gim. 1978 m.

Praėjusios savaitės viduryje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai išaiškino asmenis, laikiusius daugiau kaip 2 000 nelegalių cigarečių pakelių. Savaitės pabaigoje, penktadienį, pareigūnams įkliuvo ir dar vienas vyriškis, neteisėtai laikęs akcizais apmokestintas prekes.

Gedimino gatvėje, eismo įvykio metu, šiandien popiet nukentėjo dvi moterys. Per reguliuojamą perėją ėjusias moteris partrenkė „Audi“ automobilis.

Šįvakar apie 18 valandą Šilalės gatvėje lengvasis automobilis partrenkė dviratininką. Dviračiu važiavęs jaunuolis išgabentas į ligoninę.

Vakar, apie 15.10 val., iš devynaukščio prie autobusų stoties, devinto aukšto balkono, ant šaligatvio iškrito ir žuvo 49 metų vyras. Nelaimė įvyko prie pat grožio salono. 

 

Ketvirtadienį ryte UAB „Sandralita“ vadovė Sandra Lukošienė pastebėjo, kad buvo apvogtos jos vadovaujamos įmonės patalpos. Vagišiai pasisavino apie 70-ies automobilių dokumentus ir beveik 10 tūkstančių eurų. Aikštelę saugojusios UAB „Rimsauga“ direktorius tikina kaltas nesijaučiąs. Automobilių pardavimo aikštelės direktorė tikina apie įvykį neturinti jokios informacijos. Pastaroji priklauso bendrovei „Ravita ir Ko“.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, balandžio mėnesį visoje šalyje vykdys policines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

Trečiadienį prieš teismą stojo buvusi antstolio Romualdo Aleksandro Genučio buhalterė Vida Laugalienė. Moteris kaltinama septynerius metus klastojusi dokumentus ir tokiu būdu pasisavinusi daugiau nei 70 tūkst. eurų. Vietoj sergančio antstolio dirbanti Nijolė Genutienė pasakojo vagystę pastebėjusi visiškai atsitiktinai.