2020 Vasario 27 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Staigiame posūkyje nesuvaldė automobilio

  • Įkelta: 2016-05-21

Mortos Mikutytės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Mąsčių kaime posūkyje moteris nesuvaldė automobilio. Vairuotoja išvežta į ligoninę.

Apie 11 valandą dėl autoįvykio į Mąsčių kaimą iškviestos gelbėjimo tarnybos. „Hyundai“ markės automobilį vairavusi moteris staigiame posūkyje nesuvaldė transporto priemonės ir nuskriejo nuo kelio. Vairuotoją iš apsivertusio automobilio vadavo ugniagesiai gelbėtojai.

Sužeistą moterį į ligoninę nedelsiant išgabeno greitosios medikai.

Įvykio aplinkybės tiriamos. Tačiau spėjama, kad nelaimė staigiame posūkyje nutiko dėl per didelio greičio.

Mirtinai sužalojo bulius
  • Įkelta: 2016-05-20

Vakar policijos pareigūnams pranešta apie Ringalių kaime rastą vyro lavoną. Manoma, kad jį sužalojo bulius.

Ketvirtadienio vakarą kraupus autoįvykis užfiksuotas kelyje Šilalė-Tauragė. Kelių policijos pareigūnams nepaklusęs motociklininkas bandė sprukti ir atsitrenkė į „Volvo“.
Įvykis užfiksuotas apie 20.45 valandą. Valstybiniais numeriais nepaženklinta transporto priemone važiavęs motociklininkas nepakluso Šilalės rajono policijos pareigūnų raginimams sustoti. Prasidėjo atkaklios gaudynės.

Bute degė lova
  • Įkelta: 2016-05-19

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.

Sveikųjų bendravimas su vienokią ar kitokią negalią turinčiais žmonėmis, neretai tampa išbandymu visiems. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinta 22 metų tauragiškio istorija parodo, kad ši problema aktuali. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai neigia jiems mestus kaltinimus dėl požiūrio į neįgalų asmenį.   

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir toliau drausmina asmenis, nepaisančius Kelių eismo taisyklių ir pažeidžiančius viešąją tvarką. Nors pareigūnai po kiekvieno savaitgalio informuoja visuomenę apie nuolatos vykdomas prevencines priemones, kurių metu siekiama išaiškinti pažeidėjus, tačiau nei tai, nei gresianti atsakomybė asmenų neatgraso nuo neteisėtų veikų.