2020 Balandžio 10 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Tauragiškių projektas sulaukė įvertinimo

  • Įkelta: 2016-06-15
Nuotrauka iš socialinio tinklo „Facebook“
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vidaus reikalų ministerijoje antradienį įvyko baigiamasis Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso renginys – „Nusikaltimų prieš vaikus ir pagyvenusius žmones prevencinės iniciatyvos“, kurio metu ministras Tomas Žilinskas apdovanojo geriausių 2015 m. projektų rengėjus.

Paskatinamoji 420 Eur premija skirta ir Tauragės Jovarų pagrindinei mokyklai, už projektą „Socialiniame tinkle sužinok, išmok, keiskis, dalinkis ir būk saugus“.

Tradiciniu tapusį Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkursą Vidaus reikalų ministerija šiemet organizavo jau 11-ąjį kartą.

 

 Laimutė Karaškienė ir jos sūnus Gintaras Karaška Tauragės rajono apylinkės teisme aiškinosi dėl sukčiavimo. Jie abu tvirtino, kad iš Tauragės įmonių nuomodavosi įvairius įrankius ir jų negrąžindavo, nes, siekdami atiduoti skolas, juos užstatydavo lombarduose. Šių prisikaupė, kai G. Karaška įsteigė įmonę, kurios darbas, esą, sustojo, niekaip nerandant darbuotojų. 

Vakar Tauragės apskrities vyriausiam policijos komisariatui pateiktas pranešimas apie vogtą „BMW 525“ markės automobilį. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Teismas priėmė nuosprendį pinigų padirbinėjimo byloje. Penki jaunuoliai, platinę padirbtus eurus, pripažinti kaltais. Du iš jų atsipirks baudomis, dar dviem paskirtos laisvės atėmimo bausmės, penktajam vyriškiui skirtas areštas. 

Klaipėdos apygardos teismas pradėjo nagrinėti Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos pinigų išgrobstymo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinamaisiais pripažinti šios mokymo įstaigos direktorius Vidas Misiūnas ir jau buvusi mokyklos vyriausioji buhalterė Ona Žukauskienė. Byla dar nebaigta nagrinėti, tačiau V. Misiūnas įteikė prašymą atleisti iš pareigų ir svarsto apie emigraciją. 

Šiandien ryte Tauragės ugniagesiai vyko į Taurų kaimą prie Jūros upės. Gelbėtojams šįkart su savimi teko vežtis ir valtį – suskubta traukti skęstantį automobilį. Transporto priemonės savininko ieško policijos pareigūnai.