2020 Birželio 04 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Policija įspėja: Tauragėje siautėja dviračių vagys

  • Įkelta: 2016-08-17
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Dar visai neseniai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kreipėsi į gyventojus, ragindami juos labiau saugoti savo turtą. Regis, patarimų nepaisantys tauragiškiai ir toliau vagims leidžia mėgautis lengvu laimikiu.

Pastarosiomis savaitėmis į policiją kreipėsi ne vienas gyventojas, pranešdamas, kad buvo pavogtas jo dviratis. Štai trys gyventojai nuo apsukrių vagių nukentėjo palikę savo dviračius lauke. Pareigūnai primena, kad asmenys neturėtų palikti dviračių be priežiūros, o norint kur nueiti, svarbu jį prirakinti ir palikti matomoje vietoje. Nuo dviračių vagių nukentėjo ir daugiau gyventojų. Praėjusią savaitę gautas ne vienas pareiškimas dėl iš namo rūsio pavogto dviračio. Štai 2 Tauragėje gyvenantys asmenys rugpjūčio 9 d. pastebėjo, kad iš to paties namo rūsio buvo pavogti jų dviračiai, vos po kelių dienų kitas vyriškis neteko dar 2 dviračių. Po to sekė ir dar vienas pareiškimas. Antradienį į policijos komisariatą ir vėl kreipėsi nuo vagių nukentėjusi tauragiškė. 

Šie pavyzdžiai tik parodo, kad gyventojai neatsakingai žiūri į savo turto apsaugą. Policija dar kartą pabrėžia, kad geriausia apsauga nuo ilgapirščių – užrakinti pagrindines bendro naudojimo rūsio duris. Negalėdamas lengvai pateikti į namo rūsio vidų ir ten nevaržomai vykdyti nusikalstamos veikos, vagis negaiš laiko prie laukinių durų, kur jį gali pastebėti namo gyventojai.

 

Penktadienio rytą Baltijos jūra į krantą išplovė skenduolės kūną. Kaip skelbia 15min.lt, tai Palangoje poilsiavusios tauragiškės kūnas. 

Praėjusią savaitę Lietuvos policijos mokyklą baigė 136 kursantai, iš kurių 11 papildė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnų gretas.

Vakar, apie 22 valandą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai, gavę pranešimą apie miške pasiklydusią grybautoją, nedelsdami pradėjo moters paiešką.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pavasarį pradėjo tyrimą dėl galimos prekybos žmonėmis Raseinių rajone. Tyrimo metu paaiškėjo, kad turimi duomenys pasitvirtino – nusikalstama veika užsiėmė Tauragės bei Raseinių gyventojai. Šie aukas gabeno į užsienį tam, kad parvarytų į Lietuvą vogtus apynaujus automobilius.

Antradienį paryčiais liepsnojo mūrinis namas Joniškės kaime. Kadangi namas negyvenamas, jame atjungta elektra, ugniagesiai kelia padegimo versiją.