2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Rado daugiau nei 8000 kontrabandinių cigarečių pakelių

  • Įkelta: 2016-08-03
Tauragės AVPK nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienį policijos pareigūnai vyko į Žaliąją gatvę, esančią Tauragėje, tikrinti gautos informacijos apie galimą cigarečių kontrabandą. Patikrinus nurodyto vyriškio automobilį ir namus, pranešėjo suteikta informacija pasitvirtino – rasti 6773 pakeliai cigarečių su baltarusiškomis ir rusiškomis banderolėmis.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai gavo informacijos, kad 59 metų vyras automobiliu atsivežė kontrabandinių cigarečių. Pareigūnai tuoj pat išvyko tikrinti gautų duomenų. Apžiūrėjus automobilį visi įtarimai pasitvirtino – mašinos viduje ir bagažinėje rasta 2661 cigarečių pakelių su rusiškomis ir baltarusiškomis banderolėmis. Buvo apžiūrimas ir tauragiškio namas. Ten rūsyje prie malkų ir sandėliuke rasta dar 4112 cigarečių pakelių.

Iš viso pareigūnai rado 6773 pakelius „Fest 7“, „NZ Gold“, „Winston“, „NL New line“, „Bond“, „Minsk Super slims“ ir „Queen“ cigarečių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizinėmis prekėmis. Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

– Vyras pareigūnams iš anksčiau nėra žinomas. Šiuo metu transporto priemonės paimta, tačiau ar ją konfiskuoti – spręs teismas. Įtariamajam taikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, – tvirtino Tauragės AVPK atstovė Rūta Janavičiūtė.

Kiek anksčiau tą pačią dieną pareigūnai patikrinimui sustabdė 41 metų vyriškio vairuojamą „Audi A6“, kurioje rado 2 000 cigarečių pakelių, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Šios buvo sukrautos į 4 dėžes. Anksčiau šia nelegalia veikla užsiiminėjusio vyro atžvilgiu pradėta administracinė teisena. Už šį pažeidimą vyriškiui gresia bauda, siekianti 5 792 eurus, prekių konfiskavimas ir automobilio, kuriuo šios cigaretės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimas.

 

Paskutinis liepos vakaras buvo lemtingas Adakavo socialinės globos namų gyventojui – norėjęs išsimaudyti tvenkinyje, vyras nuskendo. Aplinkinių gyventojų, globos namų darbuotojų ir gelbėtojų pastangomis vyras rastas tuoj pat po įvykio. Adakavo globos namų atstovė teigia, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad rugpjūčio mėnesį policijos pareigūnai visoje šalyje vykdys šias respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones:

Save teisybės ieškotoju vadinantis Martynas Virkietis ir vėl teisiamųjų suole. Gegužės 25-ą dieną M. Virkietis Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu laikė plakatą su merą smerkiančiu užrašu, nors pagal įstatymą to daryti savivaldybių patalpose negalima. Teismo metu Tauragės policijos komisariato atstovas paprašė M. Virkiečiui atlikti psichiatrinę ekspertizę.

Šiandien, apie 15.30 val., Prezidento gatvėje „Volvo“ markės automobilis įvažiavo į 20 numeriu pažymėto namo kiemo tvorą. Pirminiais duomenimis, gyventojai bei praeiviai nenukentėjo.

Šeštadienio rytą prie Balskų užtvankos buvę darbininkai pastebėjo vandenyje plūduriuojantį vyro kūną. Nuo liepos 11 dienos ieškoto 43 metų Rolando Kaminsko kūną ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.