2018 Birželio 24 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Siautėjo girti vairuotojai

  • Įkelta: 2017-04-18
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį keliuose siautėjo girti vairuotojai. Vienas jų į alkotesterį įpūtė 4,53 prom. ir už vairo sėdo be vairuotojo pažymėjimo. Kitas girtas įlėkė į pakelės griovį ir vertėsi.

Šeštadienio vakarą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausieji patruliai Irmantas Gudavičius bei Paulius Laurinavičius, Pagėgių savivaldybėje, Gudų kaime, tarnybiniu automobiliu sustabdė „Seat Alhambra“ ,  kurį vairavo 35 metų  vyriškis. Paaiškėjo, kad už vairo sėdi girtas ir neturintis teisės vairuoti 35 metų vyras. Alkotesteriu jam nustatytas 4,53 prom. neblaivumo laipsnis. Jis pristatytas į Tauragės pirminės sveikatos priėmimo skyrių. Vyras buvo sulaikytas, o automobilis paimtas ir išvežtas į saugojimo aikštelę.

Šv. Velykų vakarą policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad kelyje nuo Antegluonio kaimo link Lomių automobilis Subaru Legacy įvažiavo į griovį ir vertėsi. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai 40 metų vairuotojui nustatė 2,97 promilės girtumo. Vairuotojas pristatytas į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių asmens medicininei apžiūrai, kraujo paėmimui, po to sulaikytas ir patalpintas į Tauragės komisariato areštinę.

Abiem atvejais policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus. 

Trečiadienio vakarą į Tauragės rajono Žygaičių seniūnijos, Ruikių kaimą skubėjo greitosios pagalbos medikai. Deja, padėti jaunai mamai nebepavyko – 33 metų moteris mirė.

Neblaivus sučiuptas Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius  pirmadienį sušauktame neeiliniame tarybos posėdyje įpareigotas pateikti pasiaiškinimą rajono politikams iki balandžio 13 d. Kovo 30-ąją vyras darbe pasirodė tik po pietų, tą dieną švietimo įstaigos vadovas praleido areštinėje.