2020 Rugsėjo 28 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Penktadienis Tauragėje prasidėjo avarija

  • Įkelta: 2017-10-13

„Tauragės žinių“ skaitytojos atsiųstos nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Penktadienis 13– toji Tauragėje: per avariją sužalota moteris, susidūrė du automobiliai ir išversta elektros skydinė.

Nelaimė nutiko sankryžoje prie didžiojo turgaus – Dariaus ir Girėno, Veterinarijos bei Bernotiškės  gatvių sankryžoje per patį piką – prieš aštuntą valandą. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai.

Pasak avarijos liudininkų automobilis „Seat“ važiavo Dariaus ir Girėno gatve nuo Kryžkalnio pusės. Į automobilį trenkėsi Bernotiškės gatve, nuo prekybos centro „Norfa“ važiavusi „Peugeot 607“. Nuo smūgio „Seat“ nuvažiavo nuo kelio, bloškėsi į Dariaus ir Girėno gatvės šaligatvį partrenkė juo ėjusią pėsčiąją. Išvertė privataus namo elektros skydinę. Sužalota moteris greitosios pagalbos medikų automobiliu išgabenta į gydymo įstaigą.

 „Seat“ automobiliu važiavę vyras, moteris ir mokyklinio amžiaus berniukas nenukentėjo. Susidūrimo metu išsiskleidė „Seat“ oro pagalvės. Avarijos aplinkybės tikslinamos.

Po avarijos sankryžoje susidarė spūstys. Eismą reguliavo įvykio vietoje dirbę policijos pareigūnai.

Per avariją jau nebe pirmą kartą nukentėjo Dariaus ir Girėno gatvės 59 namo elektros skydinė. Namuose dingo elektra. Panaši avarija buvo šių metų gegužę. Tuomet į kiemą įlėkė „Nissan“ automobilis.  

Tauragiškių manymu, panašių nelaimių pavyktų išvengti, jei judrioje sankryžoje būtų įrengtas eismą reguliuojantis šviesoforas. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo atpažinti asmenį, įtariamą vagyste. 

Ilgapirščiai pavogė Prezidento gatvėje, prie pėsčiųjų tilto per Jūrą buvusią vaizdo stebėjimo kamerą. Miesto seniūnija nuostolį vertina 2581 Eur. Apie įvykį informuoti policijos pareigūnai. Tikimasi, kad peržiūrėjus vaizdo įrašus, pavyks nustatyti nusikaltėlius. 

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnams atvykus į Taurų kaimą, Tauragės dvaro gatvę, tramdyti triukšmingų vyrų, rasta narkotikų.

Vėlų antradienio vakarą, Tauragės centre užpultas ir apiplėštas „Tauro“ komandos futbolininkas iš Belgijos Bahas Habibas. Trys užpuolikai futbolininką sumušė ir grasindami peiliu atėmė 50 eurų, banko kortelę bei viešbučio raktą. 

Sekmadienio popietę Žygaičių tvenkinyje pastebėtas plūduriuojantis vyro kūnas. Paaiškėjo, kad tai 44 metų to paties miestelio gyventojas D.R. 

Šiandien, apie 16.15, Tilžės plente, ties Ceikiškės kaimu susidūrė du lengvieji automobiliai. Nors abu nuo smūgio nulėkė į skirtingose kelio pusėse esančius griovius, o automobilių priekiai sumaitoti, nukentėjusiųjų nėra.

Spalio 2-ąją minima policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena. Šia proga šiandien, nuo 12.00 valandos, Švč. Trejybės bažnyčioje aukojamos Šv. Mišios už pareigūnus, po jų bus apdovanojami nusipelnę Tauragės AVPK angelai sargai.

Svaigalų padauginęs vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams bruko 100 eurų kyšį. Deja, planas neišdegė – pareigūnai kyšio neėmė, o už bandymą papirkti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamojo kodekso 227 straipsnį. 

Naktį iš šeštadienio į sekmadienio kaimo turizmo sodybos „Griežpelkiai“ automobilių stovėjimo aikštelėje siautėjo girti vyrai. Velnio lašų padauginę vyriškiai demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei  spardė svetimą automobilį „Audi A4“. Vyrus tramdė iškviesti policijos pareigūnai. 

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta tik 11 eurų bauda.

Per Jonines už vairo sučiuptas Tomas K. buvo visiškai girtas – jo kraujyje rasta 2,55 prom. alkoholio. Už tai vyrui iškelta baudžiamoji byla, kurią šią savaitę išnagrinėjęs Tauragės rajono apylinkės teismas skyrė ne tik daugiau nei 1400 Eur baudą, bet ir transporto priemonės konfiskavimą. Teismo atstovas Mindaugas Radvila atskleidė, kad Tauragės rajono apylinkės teisme už vairavimą išgėrus griežčiausia numatoma bausme – realiu laisvės atėmimu – dar nenuteistas nei vienas vairuotojas.

Šiandien per pietų pertrauką Gedimino gatvėje, ties policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštele, susidūrė trys automobiliai.  Eismo įvykio metu apgadintos transporto priemonės, tačiau žmonės nenukentėjo.

Sekmadienį popiet, apie 14.30 val., prie posūkio į prekybos centro „Norfa“ aikštelę susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio kaltininkas, nuo smūgio nesuvaldęs transporto priemonės, nuskriejo į parduotuvės aikštelę ir ten apgadino dar du automobilius. 

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino Tauragės rajono savivaldybės prašymą leisti iškeldinti nemokią socialinio būsto gyventoją Jūratę Ž., nesuteikiant jai kitos gyvenamosios vietos. Į skolas šilumos tinklams, vandenims, butų ūkiui ir pačiai savivaldybei įklimpusi moteris, panašu, išnuomotame būste net nebegyvena – iš seniūnijos gauta pažyma rodo, jog moteris deklaravo savo išvykimą į užsienio valstybę.

Antradienio vakarą kelios ugniagesių komandos skubėjo į Stragutės kaimą, kur stichija siautėjo ūkiniame pastate. Gaisras sunaikino ne tik pastato stogą, medinę pastato dalį, bet ir viduje buvusias pašarų atsargas.

Rugpjūčio 21 dieną, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK), tarnybą pradėjo trys pareigūnai. Visiems paskirsčius darbo vietas paaiškėjo, kad viena nauja vyriausioji patrulė gins ir saugos  Tauragės rajono žmones.

Lapiukus iš mirties nagų ištraukusiai Danutei vietoj padėkos už išgelbėtus gyvūnus gresia administracinė atsakomybė. Istorija nemalonų atspalvį įgavo, kai praeiviai nufilmavo prie obels pririštus laukinius gyvūnus ir įrašą paviešino internete. Komentatoriai netruko gelbėtojus apkaltini žiauriu elgesiu su gyvūnais.  Moteris, nelaukdama pareigūnų vizito, nutarė pati lapiukus paleisti į mišką. Nors gyvūnai jau laisvėje, tačiau už neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimą ir disponavimą jais įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 150 eurų.

Tvenkinyje nuskendo vyras
  • Įkelta: 2017-08-10

Trečiadienio vakarą skaudi nelaimė, nusinešusi 58 metų vyriškio gyvybę, nutiko Tauragės rajono Trakininkų kaime. Vyras, būdamas neblaivus, nuskendo kaimyno tvenkinyje.

Didelio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukusi istorija, kai Žygaičių seniūnijoje, Trumpininkų kaime, bulvių lauke pririštas šuo baidė šernus –  baigėsi tragiškai. Keturkojį pasišovusi gelbėti Šilutėje veikianti asociacija „Gyvūnų užuovėja“ šunį pavogė, tačiau po kurio laiko jis smarkiai sunegalavo, todėl jį teko užmigdyti. Gyvūnus gelbėjanti asociacija kaltinama vagyste.

Vakar vakare dvi gaisrinės mašinos skubėjo  į Tarailius, gesinti užsidegusio automobilio. Manoma, kad gaisras kilo dėl gedimų automobilio variklio skyriuje.

Telefoniniai sukčiai toliau siautėja – šią savaitę nukentėjo dvi garbaus amžiaus senolės. Iš jų apgaule išviliotos stambios pinigų sumos.

Antradienio rytą, Tauragės rajono Gaurės seniūnijos Stragutės kaime, virstančio medžio šaka kliudė 25 metų vyrą. Jam sužalota galva ir stuburas. Įvykį tiria policijos pareigūnai ir Valstybinė darbo inspekcija.